2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

inşAllah canım..az kaldı bebeklerimize kavuşmamıza..doğum şeklin hakkında bir karar verildi mi şimdiye kadar...

Ben sezeryanla ilgili okuduğum bunca olumlu yazıya rağmen hala normal doğum diye diretiyorum..
İnşallah sonuna kadar normal gider ve normal olur doğumum,olmazsa da sezeryan olsun fraketmez kızım ve ben sağlıklı olalım da...Doktoruma bu konuda güveniyorum beni kendi çıkarlarına göre değil,benim ve bebeğimin sağlığını düşünerek yönlendirecektir...Bunca zaman kazasız belasız geldik inşallah hepimiz tek tek müjdeli haberleri patlatırız burdan...

inşallah gülcüm ben de senin gibi olabildiğince normal doğum diyorum ama ikanlar elvermezse sezercik olacak bebişim yeter ki sağlıklı olsun...

:emir_bebek:şimdilik normal doğum ama zaman yaklaşınca ne olur bilmem hayırlısıyla doğsunda inşallah sen ne düşünüyosun mervea.s

şimdilik normal doğum ama zaman yaklaşınca ne olur bilmem hayırlısıyla doğsunda inşallah sen ne düşünüyosun merve

Merve doktorun sezeryan mi dedi canısıı?

evet canım bebeğim ters duruyor..34.haftaya kadar dönerse döner 34 den sonra çok nadir dönerler dedi dr.um..yani yüksek ihtimal sezeryan olacağım..maaleseff :1no2:
ben de normal olsun çok istiyorum..dr.um da herşey normal gittiği sürece normalden yanaydı..ters olması mecburiyet olacak bizim için canım..

Kız Salihaa niye 10 kere yolluyon yazdığın mesajıııı:roflol:a.s.

olsun Merviş
sağlıklı olsunda canım,ters duruyorsa normal yapacam diye
düzeltmeye kalkmicak heralde doktorun...

Sağlıkla doğuralım inşallahhhhh
Bir avazdaaa...İngaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ingaaaaaaaaaaaaaaaaaa diyeee

şimdilik normal doğum ama zaman yaklaşınca ne olur bilmem hayırlısıyla doğsunda inşallah sen ne düşünüyosun merve

bebeğim doğum zamanına kadar doğum pozisyonu almazsa mecbur sezeryan olacağım canım..dr.um böyle dedi..hepimiz için hayırlısı olsun.. zor durumda kalmayalım sağlıkla bebişlerimizi kucaklayalım da şekli önemli değil..

olsun Merviş
sağlıklı olsunda canım,ters duruyorsa normal yapacam diye
düzeltmeye kalkmicak heralde doktorun...

Sağlıkla doğuralım inşallahhhhh
Bir avazdaaa...İngaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ingaaaaaaaaaaaaaaaaaa diyeee

benim dr. yaşı var biraz yani bayağı tecrübeli..diyor ki eskiden elle müdahale ederdik yan duran bebeklere :1shok: :1shok: ama o pozisyondaki bebekler ve anneleri için, şimdinin imkanlarıyla sezeryan daha az riskli dedi tatlicadiarzu

kesinlikle doğru söylüyosun merve yeterki sağlıcakla doğsun minişler ama içimde yaşatmak bile
çok güzel bir duygu ya herkese nasip etsin allahım okadar alıştım ki hareketlerine anlatamam

X