2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Slm.kızlar hepinize merhaba diyeyim dedim,günler geçtikçe sabırsızlığım artıyo,bebişimi kollarıma almak istiyorum ama bi yandanda vaktinde gelsin diyorum işte artık günler daha bi zor geçiyo sanki..İnşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız ve mutluluklarımızı yine burda paylaşırız..Artık dolabımız gelene kadar bende oğlumun ütülerine başlayıp bitireyim en azından dolap gelince hemen yerleştiririm,bugün şampuanını falan alıcam bakalım ben sebamedinkini düşünüyorum ilk etapta inşallah iyidir,bu arada gerçekten migrosta bezlerde promosyon var 98 lisi 19,90 a iyi bence olmazsa bi pakette ondan alırım,benim oğluş gün içinde sakin oluyo genelde ama gece 11 den sonra hareketleniyo acaba geceleri uyumazmıki diyorum şimdiden tabi bellide olmaz,herkese iyi pazarlar dilerim güzel bi gün olsun herkese..

gülşahcım gunaydın ben butun bebek bakım urunlerını sebamed aldım kullananlar cok ıyı oldugunu soyledı cunku...
bu arada mıgrosta hangı markada bez 19.90 mıs?prıma mı acaba?

ben aldıklarımı yıkamayı düşünüyorm daha hijyenik olsun bence ama doğru bozulcak bende kıyamıyorum ama ütülenince bişiycik olmaz hehalde...duygua.s.:uhm:

evet canım haklısın daha hıjyenık olur ama ne bıleyım ben onlar kutuda ve kalıtelı urun oldugu ıcın bır yandanda yıkama dıyor anne olanlar acıktan aldıgın urunlerı yıka dıyorlar:uhm:
bu arada aramıza hosgeldın ıyı paylaşımlar ve saglıklı dogumlar dılerım a.s.

a.s.teşekkür ederim asli hoş bulduk acemiyim biraz ama olsun alışırım senin neyin olcaktı güzelim benim oğlum:emir_bebek:

merhaba arkadslar herkese iyi pazarlar
dün dr a gittik oğlumuzu gördük bu sefer a rkasını dönmedi bize doya doya gördük güzel yüzünü oğlum 2200 gr olmuş maşallah cok iyi dedi dr ben de 1 klalmışım sasırdım daha fazla aldığımı hissediyodum .çok heyecanlandım kızlar ilk kez bu kadar ne t görebildim esniyo dilini çıkarıyo cok tatlıydı bebişimmm:emir_bebek:

gülşahcım gunaydın ben butun bebek bakım urunlerını sebamed aldım kullananlar cok ıyı oldugunu soyledı cunku...
bu arada mıgrosta hangı markada bez 19.90 mıs?prıma mı acaba?

Saol duygucum bende ondan düşünüyodum zaten şuan için en kalitelisi o görünüyo,bu arada migrosta primalar indirimde çok iyi bence fiyatı ama 2 numarası var heralde iyi gelir bebişe alalımda bulunsun diğer yerlerde çok pahalı çünkü

Aslıcım maşallah..
3500gr falan doğar heralde senin kuzucun

uyku bende de yok canım malesef gece çok dönüyorum 10-15dk da bir sağa bir sola korkuyorum
kordon dolanması falan olacak diye,ay allah korusun.

a.s.teşekkür ederim asli hoş bulduk acemiyim biraz ama olsun alışırım senin neyin olcaktı güzelim benim oğlum:emir_bebek:

benimde ogluşum olacak canımm. bizim günlerimizin sayısıda azaltı artık bakalım.
duygucumm dedigin gbi hastane çıkışları kutularında dururken daha güzel duruyorlar. birde ben hastane çıkışını 15 parça almıştım annemler içinden çıkardılar hepsini hastane çantasına koymadılar çünkü hepsi kullanılmazmış.

evet canım haklısın daha hıjyenık olur ama ne bıleyım ben onlar kutuda ve kalıtelı urun oldugu ıcın bır yandanda yıkama dıyor anne olanlar acıktan aldıgın urunlerı yıka dıyorlar:uhm:
bu arada aramıza hosgeldın ıyı paylaşımlar ve saglıklı dogumlar dılerım a.s.

teşekkür ederim hoş bulduka.s. gerçekten çok beğendim burayı inşallah hoş vakit geçiririz sanada sağlıklı doğumlar:CüvCüv::CüvCüv: şekerim benim aldıklarımda markalı ama nebiliyim bebek sabun tozlarıyla yıkamak istiyormyerimseniben

ben chicconun bebek bakım çantasını aldım içinde herşey var,pişik kreminden ıslak mendiline kadar 6 parça ürün...Hem çanta da hediyeliydi Çantasını sonra bebek eşyalarını doldurup kullanırım,fena değil yani.40ytl ye almıştım hepsini.

Kızlar bişey olmaz daha onlar kaç kere yıkanacaaaaakkkkk inşallah

ben hepsini 1 makine ancak doldurur ılık suda Hacı Şakirle yıkayacağım.
Ütülerim de miniş miniş...

benimde ogluşum olacak canımm. bizim günlerimizin sayısıda azaltı artık bakalım.
duygucumm dedigin gbi hastane çıkışları kutularında dururken daha güzel duruyorlar. birde ben hastane çıkışını 15 parça almıştım annemler içinden çıkardılar hepsini hastane çantasına koymadılar çünkü hepsi kullanılmazmış.

:emir_bebek:bende 31 haftalık hamileyim zaten hepsini yıkamayı düşünmüyorm sadece gastanede giyceklerini kutuda daha şirin duruyolar gerçekten adını ne düşünüyosun bebişin ben karasızım:1rolleyes:

teşekkür ederim hoş bulduka.s. gerçekten çok beğendim burayı inşallah hoş vakit geçiririz sanada sağlıklı doğumlar:CüvCüv::CüvCüv: şekerim benim aldıklarımda markalı ama nebiliyim bebek sabun tozlarıyla yıkamak istiyormyerimseniben

canım bende yıkamak ıstıyorum ama bozulur dıye korkuyorum:)pazardan veya ındırımden aldıgım urunler var onları kesın yıkıcamda gerısını bılmıyorum:uhm:

asicim;
bende hastane cıkısını 20 lı takım aldım ıcınde banyo havlusu bıle var ama ben hepsnı goturmeyı dusunuyorum tabıkı banyo havlusu harıc:))cunku orda kusma yada ustunu kırletme ıhtımalı yuksek bırde bır terslık olursa 1 gunde cıkmazsam falan dıye allah korusun...kullanmadıgımı gerı getırcem ne yapayım artık:)

ya kapı susunu koyucam nasıl yukluyorduk buraya bılen varmı arkadaslar imagashack a yukledım de sımdı ne yapcam bılmıyorum

004xt4.th.jpg

kızlar ben hastane çıkışını da yıkadım ütüleyince gayet güzel oluyor bozulmaz merak etmeyin duygucum lohusa geceliği de aldın mı ne fiyatı ne kadar?

Duygu çok güzel canım,güle güle kullan...
bana kardeşim yaptı kapı süsü,çok hoş oldu
pembe mor karışık tüllerle yaptı..

X