2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kızlar ben hastane çıkışını da yıkadım ütüleyince gayet güzel oluyor bozulmaz merak etmeyin duygucum lohusa geceliği de aldın mı ne fiyatı ne kadar?
canım logusa gecelıgı dedıgın hastane gecelıgı ıse,2 gecelık bır sabahlık ındırımlı urunlerden 50 ytl ye aldım..mevlutte gıymek ıcınse bızde saten gecelık takımı gıyılıyor o pahlıydı bıraz 150 ye aldım geccelık sabhalık ve pıjama takımı

kız Duygu one be mevlütte gecelikmi giyecen???
Ben duymadım hiç öyle bişey..

günaydın kızlar
bugün parmağımda bir ağrı ile uyandım zaten her gece ellerim ve kollarım uyuşuyordu ama hiç böyle olmamıştı sağ orta parmağımın eklem yeri çok fena acıyor sağ elimle birşey taşıyamıyorum bile...

geçmş olsun cnaım..ben hergün 2 elimde o ağrılarla ,uyanıyorum...ödemdem kaynaklanıyor...tuza dikkat et diyorlar ama pek birşey farketmedi bend e:))

evet hastane geceliği ben almak için araştırıyorum da burdakilerin fiyatları pahalı geldi bana bir ara geceliklerin de resmini koyarsan fikir olur bize de...

Slm.kızlar hepinize merhaba diyeyim dedim,günler geçtikçe sabırsızlığım artıyo,bebişimi kollarıma almak istiyorum ama bi yandanda vaktinde gelsin diyorum işte artık günler daha bi zor geçiyo sanki..İnşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız ve mutluluklarımızı yine burda paylaşırız..Artık dolabımız gelene kadar bende oğlumun ütülerine başlayıp bitireyim en azından dolap gelince hemen yerleştiririm,bugün şampuanını falan alıcam bakalım ben sebamedinkini düşünüyorum ilk etapta inşallah iyidir,bu arada gerçekten migrosta bezlerde promosyon var 98 lisi 19,90 a iyi bence olmazsa bi pakette ondan alırım,benim oğluş gün içinde sakin oluyo genelde ama gece 11 den sonra hareketleniyo acaba geceleri uyumazmıki diyorum şimdiden tabi bellide olmaz,herkese iyi pazarlar dilerim güzel bi gün olsun herkese..

sana da günaydın..ben chicconun göz yakmayan şampuanını alıdm canım görümcem kızında kullanıypor çok memnun...

geçmş olsun cnaım..ben hergün 2 elimde o ağrılarla ,uyanıyorum...ödemdem kaynaklanıyor...tuza dikkat et diyorlar ama pek birşey farketmedi bend e:))

teşekkür ederim deryacım cevabın için ben normal tuza devam ediyorum hiç azaltmadım zaten çok tuzlu yemem ama biraz dikkat edeyim bakalım inş. geçer...

kız Duygu one be mevlütte gecelikmi giyecen???
Ben duymadım hiç öyle bişey..

aaaa kız nasıl duymadın:1shok: oraları bılmıyorum ama ızmır ve cevresınde belkıde egede bebek mevlutunde cok guzel bır saten gecelık sabahlık gıyılır logusa oldugun ıcın ve yatak ortulerı serılır saten yada işli anne yatar bızde:)))))bebekte yanında suslu besıgınde :roflol:
ama ben yatmayı dusunmuyorum pek:roflol:

kızlar ya hastane cantasına koydugunuz hastane cıkıslarınıda yıkıyormusunuz ay onlar kutuda cok guzel gorunuyor yıkayınca bozulcak dıye korkuyorum goruntulerı:uhm:gecelık sabahlıkta yıkamalıyımkı?bu arada almayanlar ıcın relax mode dan aldım cok ındırım vardı ve cok cagdas guzel modeller var hıc eskı usül gecelık tıplerı degıl cok begendım ben tavsıye ederıma.s.

duygucum ben yıkadım bebişinin ilk giysisi o hijyenik olmalı abiki hatta ütüle...gecelik ve pijamalarımı da yıkadım bebişimin sabunu ile onlara değecek doğar doğmaz kucağımda kızım yıkanmaz mı.....

aaaa kız nasıl duymadın:1shok: oraları bılmıyorum ama ızmır ve cevresınde belkıde egede bebek mevlutunde cok guzel bır saten gecelık sabahlık gıyılır logusa oldugun ıcın ve yatak ortulerı serılır saten yada işli anne yatar bızde:)))))bebekte yanında suslu besıgınde :roflol:
ama ben yatmayı dusunmuyorum pek:roflol:

şekerciim anladıım lohusa geceliği gibiitatlicadiarzu

bizde de lohusaatağı yapılır ama mevlüt için değil yani hastaneden eve gelince şöyle temiz temiz serilir tabiki..
bana annem pike takımı yaptı bile onu serecekler lohusa yatağıma
gelen giden olur tabi yine ama o kadar kişinin içinde yatılmaz..

Ben gelin olurken kayınvalidem almıştı çeyiz gibisine öyle saten gecelik sabahlık takımlarım var ama içine girebilirmiyim bilmem,girsemde rahat olmaz heralde,penyeler en iyisi..:lepi:

:emir_bebek:bende 31 haftalık hamileyim zaten hepsini yıkamayı düşünmüyorm sadece gastanede giyceklerini kutuda daha şirin duruyolar gerçekten adını ne düşünüyosun bebişin ben karasızım:1rolleyes:

ben herşeyini yıkadım..kıyafetlerini battaniyelerini nevresim takımını...siz de yıkayın bence...

ben de herbişeyini yıkayacağım...
bence de yıkayın kapalı bile olsa onlar fabrikada dikilirken hep yerlere atılıyor
bi kere kumaşlarının üstündeki kimyasallar çözülsün..haşıl denir ya haşılının gitmesi lazım.

kızlar ya hastane cantasına koydugunuz hastane cıkıslarınıda yıkıyormusunuz ay onlar kutuda cok guzel gorunuyor yıkayınca bozulcak dıye korkuyorum goruntulerı:uhm:gecelık sabahlıkta yıkamalıyımkı?bu arada almayanlar ıcın relax mode dan aldım cok ındırım vardı ve cok cagdas guzel modeller var hıc eskı usül gecelık tıplerı degıl cok begendım ben tavsıye ederıma.s.

şimdi relax mode nini internet sitesine baktım çok hoş şeyler var ama bayilikleri hep egede istanbulda yerleri yokki gerçi ben kendime gecelik sabahlık bide üç tane pijama takımı aldım ama bunlar da çok modernmiş bayıldım:bbo:

X