2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

mervecim doğumdan sonra sana kim yardımcı olacak kim kalacak yanında? o da önemli rahat olman açısından...

canım biz annemle çok yakın oturuyoruz o gelir gündüzleri yemeğimizi falan yapar..ama bizim doğumlar ramazana denk geleceği için geceleri fazla kalamaz sahur falan var ya.. iyice yorulur o da yat kalk .. bi de benimle uğraş..gündüzleri gelip gider herhalde canım annemm :1hug:

olsun yakınında olması bile yeter annenin benim kayınvlidem olacak zaten alt katta oturuyor bakalım nasıl günler geçireceğiz....

yok yapıstırma da degıl merve,
normal dıkıs yapıyorlar ınce baya ..you tube da ne guzel vıdeolar vardı en detaylısını eklemıstım sık kullanılanlara..
ama malesefkı kapalı oldugundan bakamadım..
dıger sezeryan dogum vıdeolarıda sadece dogum anını gosterıyor kesım ve dıkımı degıl..
oburu cok guzeldı bastan sonaydı..
ayrıca korkmayın arkadaslar tam tersıne neler yapılıcagı hakkında bılgılenın elınızden geldıgı kadarıyla..
cunku bılgısızlık ınsanı daha cok korkutur.. ınsan bılmedıgınden korkar değil mi..yerimseniben

evet en acı cektıgın taraflarını bana anlat olur mu ısterım cani ruhuma ıyı gelır.. Kötü Kazen
şaka bır yana canım ınsallah coook kolayy ve saglıklı guzel dogumlar gecırırızde cevremızdekılere destek oluruz..
Allah kolay dogumlar nasıp etsın ınsallahhh.. :1hug:

fatmacım haklısın yakın olmamız en büyük avantajım ihityaç duyduğumda çağırabilirim.ama onu da çok yormak istemiyorum ramazan iftara geleni gideni de olur..ters zamana denk geldi hamilelik :KK43:

betüll haklısın bilgi edinmek güzel yararlı ama ben görüntülere bakınca daha kötü oluyorum ne bileyim bilmeden yaşayarak öğrenmek istiyorum :)) ama tecrübeleri almayayım..özellikle kötü olanları :))
tamam sana en can alıcı noktaları anlatırım :)) hayırlısını nasip etsin Allah..korkuyorum dediğime bakma yaaa korksam da korkmasam da başa gelen çekilecekk..mecbur :))

olsun yakınında olması bile yeter annenin benim kayınvlidem olacak zaten alt katta oturuyor bakalım nasıl günler geçireceğiz....

inşAllah güzel güzel atlatırız doğum sonrasını da canım..kayınvaliden yardımcı olur mu normalde nasıl aranız ? benim k.validem memleketinde burada değil..gelip 10 gün kalırım diyordu ama zaten yaşı 65..bi de normalde geldiğinde yerinden bile kalkmaz, suyu bile benden ister .. şimdi de benden hizmett beklemesin de..bi de ramazan.. sahur iftar uğraşmam zor olur o haldeyken ..inşAllah ben biraz iyileşince gelir..sengözlerimebaksanab

inşAllah güzel güzel atlatırız doğum sonrasını da canım..kayınvaliden yardımcı olur mu normalde nasıl aranız ? benim k.validem memleketinde burada değil..gelip 10 gün kalırım diyordu ama zaten yaşı 65..bi de normalde geldiğinde yerinden bile kalkmaz, suyu bile benden ister .. şimdi de benden hizmett beklemesin de..bi de ramazan.. sahur iftar uğraşmam zor olur o haldeyken ..inşAllah ben biraz iyileşince gelir..sengözlerimebaksanab

aslında aramız iyi hiç bir kavgamız tartışmamız olmadı 1 yıllık evliyim ben, o çok sıcakkanlı çok girişken ama ben biraz mesafeliyim tam alışamadım daha doğumdan çok bana onun bakacağı kafama takılıyor sezeryandan sonra giydirecek olması falan utandırıyor beni :eek:

aslında aramız iyi hiç bir kavgamız tartışmamız olmadı 1 yıllık evliyim ben, o çok sıcakkanlı çok girişken ama ben biraz mesafeliyim tam alışamadım daha doğumdan çok bana onun bakacağı kafama takılıyor sezeryandan sonra giydirecek olması falan utandırıyor beni :eek:

ne güzel işte canım..çok şanslısın bence..girişken sıcakkanlı olsaydı keşke benimki de.. o zaman gelmese keşke diye hiç düşünmezdim Kötü Kazen ama geldiğinde çok soğuk davranır çay bardağını bile kaldırmaz bana sormadan..o zaman da insan kendini kasıyor ister istemez.. kendi annen yakında değil mi canım gelemeyecek mi doğumunda ?

malesef merve dikişli olan değil..
ama nettekı en uzun sezeryan vıdeosu..
dedıgım gıbı dikii olan sadece you tube da vardı .. :1no2:
bu arada bu vıdeo da dogan bebekler 29 haftalık ya yanı bızımkılerden bıle kucuk.. a.s
ama ne kadar tatlılar.. demekkı benım oğlusum suan bunlardan buyuk boyu uzun ve daha kılolu.. :1rolleyes:
ne guzell..

aslında annem de burda uşakta oturuyor ama ablam da hamile aramızda 1 hafta var benden 1 hafta önce doğum yapacak inşallah istanbulda oturyorlar annem orada şimdi doğuma da kalacak, benim doğuma yetişemeyebilir :1no2:

betül izledim bunda kötü olan tek yan görüntüdeki kan revan..bu bebişler çok minicik gerçekten yaa.. ne büyük bi mucize bu.. içimizde bi canlıyı adım adım büyütüyoruz sonra hayata getiriyoruz..şekli ne olursa olsun :))

fatma senin de ablanla aynı zamana denk gelmesi kötü olmuş ..insan k.validesi ne kadar iyi de olsa kendi annesinin yanındaki gibi rahat olamaz tabii...canım sen de eşinden yardım istersin olmazsa..onlardan daha az çekinir insan en azından..

evet canım öyle kötü oldu inşallah bebişim gününü doldurur da anneannesi de yetişir doğuma biraz erken gelecek olursa anneannemiz yetişemeyecek tabi ki hayırlısı nasılsa öyle olsun

herkese ıyı geceler bayanlar..
ben kacıyorum bebişlere ıyı bakın.. a.s.

Yaaaaaaaaaaaaaa kizlar benim karnim setleşiyor arada yaaa uzun zamandir olmuyordu acaba bu saatten sonra sertleşmesi normal mi???
sizede oluyormu bende gün içinde kasıkta kısa süreli ağrı da oluyor offffffffffffffffff

Son düzenleme:
benimde sertleşiyor bazen, senin neresi sertleşiyor benim göbek deliğimin üstü sert oluyor genelde

karaçiçek hoşgeldin aramıza..ismin ne canım..oğlunu sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Rabbim..hepimize inşAllah..

betül iyi geceler..Allah rahatlık versin...

X