2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

:emir_bebek:benide ekleyin akadaşlar yeni katıldım 31 haftalık bebeğimiz oğluşumuz olcak inşallah 1984 doğumluyum:emir_bebek:

geçmiş olsun cnm öncelikle.yeni üye oldum bende acemi sayılırım yani bende 31 haftalğm bizimde oğluşumuz olcak inşallah:emir_bebek:

merhabaherkese iyi akşamlar arkadaşlarrr.umarım bebişlerimiz de güzel annişleri de iyidir.
karçiçek hoşgeldin canım aramıza.bebeğine de sana da sağlıklı hamişlik,hayırlı doğum dilerim
:icecream:

geçmişi okuyordumda..
sezeryan doğumda yedi kat açtıklarını biliyoruz hepimiz,
ancak 7 katı tek tek diktikleri gerçekten doğrumu?
sorduklarımın kimisi evet diyo
kimisi yok öyle bişey ,tek tek dikilse en üst deride yedi kat dikişin verdiği bi çıkıntı olur diyo.sadece en üstte lazer dikiş oluyomuş
hemde 10 dk da 7 katı dikemezler diyolar.
yaw var mı doğrusunu bilen?:uhm:

merhaba.iyi akşamlar kızlar...
alin hiç orasını düşünmemiştim gerçekten :KK43: dün yüksek ihtimal sezeryan olacağımı öğrendim..bebeğim ters duruyor..gerçekten yedi kat ayrı ayrı dikilse göbekte çıkıntı oluşur.. ayy bilemiyorum korkuyorum da zaten :KK43:(( sen sezeryan mı düşünüyorsun ki ?

slm kızlar bende geldim alincim ne ilginç bi soru bu nerden aklına geldi yaw.....

karçiçek hoşgeldin aramıza umarım sen de sağlıkla kucağına alırsın bebişini

hoşgeldin fatma :))
evet benim de aklıma takıldı yavvv :)) tam 7 kat kesecekler karnımızı düşünmesi bile ürkütüüyoo :KK43:(

hoşbulduk canım;
bence bunları düşünmeyelim öyle yada böyle doktorlar bilir artık nasıl yapacağını bunları düşünüp de kendimizi korkutmayalım, ben artık doğum hikayelerini de okumuyorum etkilenmemek için çünkü bazıları çok kötü birşey gibi anlatıyorlar moralimi bozuyorlar...

hoşbulduk canım;
bence bunları düşünmeyelim öyle yada böyle doktorlar bilir artık nasıl yapacağını bunları düşünüp de kendimizi korkutmayalım, ben artık doğum hikayelerini de okumuyorum etkilenmemek için çünkü bazıları çok kötü birşey gibi anlatıyorlar moralimi bozuyorlar...

haklısın canım..ben de okumuyorum artık, kimseye de sormuyorum..
çünkü bu da--afedersin-- ilk gece hikayeleri gibi yok ölüyorsun acıdan vs.diyenler vardı evlenmeden önce anlatırlardı bi de korkutmak için tatlicadiarzu ona döndü..doğumu da kime sorsan ölmüş ölmüş dirilmiş..ama ikinci çocuğu da yapmışlar yani :CüvCüv: bu kadar zordu da niye ikinciye kalkıştın di mi ama :roflol:

arkadaslar dıkılmez olur muu yahuu Allah askına..
tabıkı dıkılıyor.. kesıldıgı gıbı bırakılabılcegını nasıl dusunursunuz.. :roflol:
ınternetten sezeryan dogum yazın vıdeo lara bakın dıkıs ıslemını ızleyebılırsınız..
ben bır kac kere ızledım..

bu arada karçiçek arkadasım..
oğlunla bırlıkte hosgeldınız aramıza..
benım ogluma bır arkadas daha geldı.. :1hug:

arkadaslar dıkılmez olur muu yahuu Allah askına..
tabıkı dıkılıyor.. kesıldıgı gıbı bırakılabılcegını nasıl dusunursunuz.. :roflol:
ınternetten sezeryan dogum yazın vıdeo lara bakın dıkıs ıslemını ızleyebılırsınız..
ben bır kac kere ızledım..

hoşgeldin canım..dikilmiyor demedik ki tatlımcım tabii ki açık kalacak hali yok :roflol:
7 kat kesiliyor ya 7 kat ayrı ayrı mı dikiliyor demiş alin .. dikişi de lazer ile yapıyorlardır o zaman, yapıştırmak gibi sanırım..
ayy aman zaten korku doluyum kapatalım bu bahsii :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

merve sende dogumdan sonra buraya öldüm öldüm dırıldım yazmayasın sonra..
azıcık pay bırak yaw kendıne... :roflol:

merve sende dogumdan sonra buraya öldüm öldüm dırıldım yazmayasın sonra..
azıcık pay bırak yaw kendıne... :roflol:

canım acı duyarsın tabii ben de duyacağım kesin ama bunu doğum yapmamış kişilere korkuta korkuta anlatmam..buna eminim..ama istersen sana anlatırım senden önce doğumum olursa :roflol:

canım acı duyarsın tabii ben de duyacağım kesin ama bunu doğum yapmamış kişilere korkuta korkuta anlatmam..buna eminim..ama istersen sana anlatırım senden önce doğumum olursa :roflol:

evet asıl önemi olan o zaten doğum yapanlara sorunca nasıl oldu doğumun diye insanı korkutuyorlar çok kötü geçti ayağa kalkamadım bilmemne bunları diyeceğine biraz moral verse bizim gibilere daha ii olur sevaba girer:CüvCüv:

.............................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
mervecim doğumdan sonra sana kim yardımcı olacak kim kalacak yanında? o da önemli rahat olman açısından...

X