2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

epidural sezeryanda dediğiniz gibi toparlanmak daha kısa sürede oluyormuş.ama bi şeyi unutmamak gerek kadınların çoğunda görülmemekle birlikte şiddetli baş ağrısı oluyor.yengem 1 ay önce doğum yaptı bu şekilde ve baş ağrısından 5 gün boyunca ağladı.bu epiduralin yan etkisiymiş dr.dedi.kadınların yüzde 20'sinde görülürmüş.

ben de arada sağıma yatıveriyorum.olacak o kadar artık.

günaydın canım....teşekkürler...askıları next ve mothercare dan lınan kıyafetlerle verdier bize...ama ikea da da satılıyoru görmüştüm.....

canım farketmez sen yan yat yeterki...sol tarafta daha iyi besleniyormuş...

sözlükten takvimdeki yazıalrı tercüme ettim...kızımın böbrekleri tamamen gelişmiş,karaciğeri gelişmesini tamamlamış....

herkes tekrar mı uyudu...ben de eşimi bekliyorum yine...2 ay önce arabamı değiştirmiştik ama hala kurban kesememiştik onu halletmeye gitti...o gelince de bir arkadaşa kahvaltıya gideceğiz...gelene kadar sizlerle muhabbt edeyim dedim..bana bağımlılık yaptınız ya..........

kızlarr yupppiiiii eşimin benden sakladığı browni zulasıyla tesadüfen karşılaştıkk :teytey:
ohhh afiyet olsunn banaaa

kızlar günaydın ben ancak fırsat bulabildim pc başına oturmaya....a.s.

Seda benim de sol yanım uyuşuyor kalktığımda ama ben sağa da yatıyorum artık hep sola olmuyor zaten güç uyuyorum...

Selinn aman dikkat canım,çok da fazla kaçırma brownileri sonra insan pişman oluyor..:roflol:

sağol cnm amn o yasak bu yasak ne yicez amaaafisfisfis
mommy seninle takvimlerimiz aynıymış yeni farkettimm

canım bana doktor normal doğum 15 eylül dedi
+- 10 gün olabilir dedi...

Sana?? Sat 10 aralıktı benim.

günaydsın eylül hamişleri arkadaşlar...............
hafta sonunuz güzel geçmesi dileklerimle.............

kızlar bişey soracağım ben yürürken zorluk ççekiyorum dünden beri sağ kasığım ağırıyor sanki kemiklerim kırılmış gibi sizlerdede oluyormu..........??

benim sat da 10 aralık normal olusa 15-17 büyük ihtimalle
sezeryan olursa 5 eylül dedi büyü,k bi ihtimalle ikincisi olcak bakalım bugün muayene var ne dicek

Bana da oluyor canım,çoğu arkadaşa da oluyor sanırım..
Bebek hangi tarafa yığılmışsa o kasık ağrıyor bence,benim gün gün değişiyor çünkü.

benim sat da 10 aralık normal olusa 15-17 büyük ihtimalle
sezeryan olursa 5 eylül dedi büyü,k bi ihtimalle ikincisi olcak bakalım bugün muayene var ne dicek

Sezeryanlik bir durum var mı sen mi tercih ediyorsun Selincim?

günaydınnnn
bu aralar ağrım yok ama önceden olmuştu kasık agrısı yürümrkte bile zxorlanmıştım kalsiyum
vermişti dr um ama içememiştim midemi bulandırmıştı
ama sen yinede dr unu ara bence senin ikizdi galiba şikayetlerin bizden fazladır heralde cnm allah kolaylık versin hepimize

kızlarr yupppiiiii eşimin benden sakladığı browni zulasıyla tesadüfen karşılaştıkk :teytey:
ohhh afiyet olsunn banaaa

senin eş ne güzel saklıyormuş.bizimkine sakla evdeki ıvır zıvırı diyorum umru degil adamın ye tabi yiyeceksin diyor saklamıyo.kızdıgı nokta cok dondurma yiyorum.sonrada mide agrısı yaşıyorum.adam artık eve dondurma almayacak

bu arada selam kızlar .nasılsınızhepinize iyi günler geçirmeniz dilğiyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…