2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

veeeeeeeee BEN GELDİMMMMMMMMMMMMMM NASILSINIZZ ARKADAŞLAR BENİ SORARSANIZZ ACAYİP SANCIM AGRIM VAR SON 4 GÜNDÜRR BAKALAIMM HAFTA SONU DR GİDECEĞİM DOĞUM SEKLİ İÇİN ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUNNNNNN........

AYYYYY DOĞUMM YAPAN VARMIII ARAMIZDAAAAAAA

hoşgeldin ayşe kız nerelerdesin sen bakiiim :eek:klava: arazi oldun bayadırrr ağrılar normaldir canım ama dikkatli ol benim doğum tarihi belli oldu 17 eylüllllll sabah 8 de sezeryana giriyorum allahın izni ile bebişim sağlıakla gelir inşallahhh bende de arada ağrılar oluyor kaç gündür kardeşimin düğünü yüzünden birazda yoruldum bakalım azalacakmı dr normal demişti bana dün kontrolde

doğum yapanlara gelince olmazmııı kızzz oku geçmişi hemde kaç kişiii

Kızlar ben bişey soracağım. Öğleye doğru doğum iznimi açtırmaya gideceğim hastaneye. Doktorum saat 2'de gelecekmiş ama o olmasa da olur dediler. Muhasebeye ve başhekime imzalatılacak galiba, hsaplanıp. İznini açtıran var mı? Eşim izin alamayacak , ben izin alıp gideceğim. Tek başıma halledebilirmiyim. Çok mu bekleniyo yada koşturuluyo?
Otobüsle gideceğim birazda yolu var yürüyeceğim, sonra işe dönüp fotokopisini bırakacakmışım.
Siz nasıl yaptırsınız, yanlış bişey yapmayayım. İzinin ne zaman biteceğini hastane mi hesaplayacak? :uhm:

yok canım zor değil öle hastane birimi senden sadece vizite kağıdı istiyor o güne ait sonra oturup bekliyorsun 10-15 dk halloluyor o arada hastanenin yoğunluğuna bağlı tabii sonra açılıyor iznin ve doğum yapınca doğum belgesi ile gidiyorsun tekrar oraya diğer iznini açtırıyorsun o günden hesaplıyorlar onlarrr

Hicran günaydinn canimm nasilsinnn
ay doğum videolarini izledim dee allahh yardimcimiz olsunnnnnnn

günaydın ayşecim bende izledim birkaç kez sezeryanları tabii normal oldum ben daha önce az çok nasıl olduğpunu biliyom ama normalde sezeryanda zor işte dediğin gibi allah hepimizin yardımcısı olsun

herkese merhaba şuan güzel uykularınızdasınız bende bir haftadır rahat uyuyorum geceleri uyanmıyorum pek tabi tuvalet hariç kaydirigubbakcemile2
arkadaşlar içinizde en önce bende dahil olmak üzere dogum yapacak olan benim zannediyordum ama halen dogurmadım : ama 2 gündür sancılarım var yalancı sancılarmı bilemiyorum o yüzden bugün dra gidecegim çatı muayenesi falan olacak. bakalım ne diyecek drumuz. kızlarr gögüs çatlaklarından bahsetmişsiniz ben size dediydimmm Seren kızz sana da söyledim yaa ama yaparsınız yapmazsınız o size kalmış kokarız diyorsanız sogann koyacaksınız şimdiden herkese günaydınnn ve güzel bir gün diliyorum.

:1shok:ASLIIIMMMMMMMMMMMMMM CANUMMMMMM OYY BEBİŞİMMM SENİN 4 GÜNÜN KALMIŞ KISSSS:çok üzgünüm: AY İÇİM TUHAF OLDU TAKVIMI GORUNCEE OYY YAVRUMM KURBAN OLİM SAĞAAAAAA, DUALARIM SENINLE BİTANEMMMMM:Saruboceq: KIZ COK İŞ FALAN YAPMA AMA YÜRÜKİ RAHAT DOGUM YAP CANIMBENIMM AYYY AZ KALDI KISSSSS:lepi: HAYIRLISIYLA KUCAGINA ALIRSIN VE BIZIDE EN KISA ZAMANDA BILGILENDIRIRSIN INSALLAH CNM
BUARADA SANCI DEDIGIN NASIL BİŞİİ KIS SOLESENE BENIM SAG BACAGIMA IKI GUNDUR KRAMP GİRİYO ONCE KARNIMIN ALTINDAN BASLIYO KASIGIMA KADAR İĞNE BATIYO SANKI KIS SANCI NASIL BİŞİİİİ:sm_confused:

AYRICA TMM SOLEMISTIN SOĞANI ŞEKERCİM AMA KULLANANLAR SÜLİİİ SAKIN SAKIN SURME DAHA COK YARA YAPARSIN DIYOLAR COK YAKIYORMUS İİ DEGILMİŞ AMA SEN BILIRSIN YINEDE BEBİŞİN SOGANLI SOGANLI EMERSE MEMİŞİ SONRADA GAZ CIKARTIRSA ETRAF SOGAN KOKACAK VAY DIYECEKLER EGE BEY DOGUSTAN SOGAN HASTASI:roflol::roflol: ŞAKA BI YANA SEN BILIRSIN YINEDE CNMMMM:1hug:

Gördümm canimm eylül anneleri erkenciii çiktiii

ohh sen gün sayiyorsunn artikk bakalim bizim doğum nasil olacak.

AYŞEEEEEE GOŞGELDİNN ANACIMMM NERELERDESIN SEN YAWWWW:mymeka:
NELER YAPIYORSUN ANLATSANA ŞAŞKINNNNN kaydirigubbakcemile2

Günaydın Arkadaşlar,
Aranızda göğüs kremi kullanan yok mu emzirme öncesindeki çatlamaları ve yara olmasını önlemek için.Kullananlar varsa tavsiyeleriniz nelerdir. Herkese güzel ve rahat bir gün diliyorum.:)

hoşgeldin ayşe kız nerelerdesin sen bakiiim :eek:klava: arazi oldun bayadırrr ağrılar normaldir canım ama dikkatli ol benim doğum tarihi belli oldu 17 eylüllllll sabah 8 de sezeryana giriyorum allahın izni ile bebişim sağlıakla gelir inşallahhh bende de arada ağrılar oluyor kaç gündür kardeşimin düğünü yüzünden birazda yoruldum bakalım azalacakmı dr normal demişti bana dün kontrolde

KIS PAPİİİİ BEN SENİ GÖRDÜM SNAIRSAM KISSS YUKSAM SANA BENZEYEN BASKA HAMİŞİMİ GÖRDÜM NEEElaelaelaelaelae
SEN B.ÇEKMECE SAHILINE INIYORMUSUN HEEEÇÇÇÇ:uhm:

günaydın güzel annelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrhihoyyythihoyyythihoyyyt
hoşgeldin ayşeee nasılsın kıssssss canım anlat bakalım ne var ne yok biz bildiğin gibiyiz valla hepimizde bi şikayet bi şikayetkaydirigubbakcemile5
eeee kızlar herkese güzel bir gün dilerim..
kelebek canım ben lansınoh krem kullanmaya başladım daha sonra da onu süreceğim ama fayda eder mi görücez bilemiyorum...kaydirigubbakcemile3

Seren hoşbuldukk canimm nasilsinn kizzzzzzz
valla ben akşama kadar evde pinekliomm bol yatiyorum akşamlari kocişimle yürüoz bunun dişinda sancilarla uğrasiyorumm..
Bebeğimin odasi geldi onu hazirladik eşyalarini yerleştirdimm artikk meleğimin hayirlisiyla gelmesini bekliyorum
allahin izniyleeeee

kizzzzz ebruu esraa yok muuu

Bak görüyonmu temiz kalpliyimmm
:))))))

ebruu duyduuu benii
ben çatlak önleyici ve oluşmuş çatlaklari azaltici roc adinda bi krem kullaniyorumm
bi de göğüsler için chicco dan mamma donna diye bi krem ve yine sikilaştirici yine mamma donna krem kullaniyomm umarim etkisini görürümm

günaydın güzel annelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrhihoyyythihoyyythihoyyyt
hoşgeldin ayşeee nasılsın kıssssss canım anlat bakalım ne var ne yok biz bildiğin gibiyiz valla hepimizde bi şikayet bi şikayetkaydirigubbakcemile5
eeee kızlar herkese güzel bir gün dilerim..
kelebek canım ben lansınoh krem kullanmaya başladım daha sonra da onu süreceğim ama fayda eder mi görücez bilemiyorum...kaydirigubbakcemile3

UJGELDİİNN YAVRİİİ NAPON KIS EV KUŞUUUUkaydirigubbakcemile OH EVDESIN RAHAT RAHAT YATIP KALKIYORSUN DIMEEEEEE:mymeka:
OHH BENIMDE 4 GUNUM KALDI ARTIKIN BENDE EVDEYİMMM OOHHHHH:lepi::dance:kaydirigubbakcemile2:sm_cool:

Şenizesra evde yatıyo yatıyoooo pineklio napsın bilgisayar başında fazla duramıyorum dio ondan gelmiyo siteye ayşşeeeem..
bebek odası da gelmş ayşe hadi gözünaydın canımmmm

:eek:
KIS PAPİİİİ BEN SENİ GÖRDÜM SNAIRSAM KISSS YUKSAM SANA BENZEYEN BASKA HAMİŞİMİ GÖRDÜM NEEElaelaelaelaelae
SEN B.ÇEKMECE SAHILINE INIYORMUSUN HEEEÇÇÇÇ:uhm:

BU HAMİŞLİĞİM SÜRESİNCE SADECE 2 DEFA İNDİM CANIM EN SON 1 AY ÖNCE İNMİŞTİM BENZETTİN HERHALDE AMA BEYKENTTE OTURUYORY-UM KARŞILAŞMIŞ OLABİLÜRÜK

sereeeen kıs hani börek yiyecektk doğurmadan :asigim:
bak unutma heeee ben doğursam da gelecem börek yemeye sanaaa süt olur kıs süüüthihoyyythihoyyyt

Hicran selam canım; Tekrar hayırlı olsun düğününüz. Valla bende ağbimin düğününü atlattım ya çok şükür , en çok onu düşünüyodum.Şimdi bi kendim kaldım artık düşünecek...
Bu arada hicrancım sen hangi hastanede doğum yapacaksın? 39.haftada mı sezeryan olmuş olacaksın şimdi 17 eylül'de. BEnim de 4-9 arası dedi geçen cuma akşamı. Boyu kilosu iyi diye heralde, önceden 8-12 demişti.
Bu arada sen sezeryanı genel anestesi ile mi olacaksın, spinal ve epudural ile bilgin var mı? Kimi iyi diyor, kimi de sakıncalı diyorlar. Sen nasıl olacaksın?

Bu arada aranızda doğum izni raporunu çıkarttıran yok mu? Ben bugün gideceğim 37bitiyo, uzatmıştım. Neler yapılıyo.

:eek:

bu hamişliğim süresince sadece 2 defa indim canim en son 1 ay önce inmiştim benzettin herhalde ama beykentte oturuyory-um karşilaşmiş olabilürük

evet bencede anam cok yakiniz biz yawwww:)))) ama bende 1-1,5 ay once gormustum aksam sahilde ya sen ya baskasi bilemirummmm
neyse cnm elbet birgun bi yerde karsilasicaz:))))

yada bi bakmissin ortak arkadaslarimiz varmis:))) kismet işte

ayşee resimleri koysana kis:)))

nuray ben de çalışamaz raporu aldım 35.haftadayken sadece vizite kağıdı götürdüm hastaneye giderken o kadar ..bana verilen herşeyin fotokopisini de kendime mutlaka aldım..çalışamaz raporunu da işyerine götürdm ayn gün o kadar canımmmm

sereeeen kıs hani börek yiyecektk doğurmadan :asigim:
bak unutma heeee ben doğursam da gelecem börek yemeye sanaaa süt olur kıs süüüthihoyyythihoyyyt

DUR KIZ BI EVE CIKIM AMA BAKSANA ASLI DOGURUYO KIS NERDEYSE AY ONA SUPRIS YAPIP HASTANEYEMI GITSEK ACEPPPP:))))

AYŞEE İİM CNM AYNI HALA İŞTEYIM BI CIKAMADIM YAWWWW
SABIRSIZLIKLA DOGURACAGIM GUNU BEKLIYORUM VALLA:teytey:

X