2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Serennnn bacimmmmmmmm evde değilim annemdeyimmmmm

kizz

sen ananda yatıp kalkıyon galıbaaa evıne gıtsene kızım kadını rahat bırak aaaaaaaaaaaaaaaaa:mymeka:
timam evıne ulastıgında alıyorsun foto makınasını elıne ve cekıyorsun resımlerı actıgımız topice eklıyorsun bak cogu annısler ekledı senın hiç bişiiin yuk:dilcikar: bide buranın eski müdavınlerınden olacan hıııhhhh:dilcikar::dilcikar:

nuray ben de çalışamaz raporu aldım 35.haftadayken sadece vizite kağıdı götürdüm hastaneye giderken o kadar ..bana verilen herşeyin fotokopisini de kendime mutlaka aldım..çalışamaz raporunu da işyerine götürdm ayn gün o kadar canımmmm

Çok saol wiskicim ya. Teşekkür ederim.Bende iş yerine fotokopisini vereceğim sanıyorum onlar SSK'ya bildirecek sanırım. Bide 32'den uzatma raporunu Doğan hastanesinden almıştım, şimdi doktor değiştirince Avcılar'a gidiyom ya oradan şimdi doğum izni raporunu alacağım bi sorun çıkmaz dimi? SSK'dan falan? :uhm:

Günaydın Arkadaşlar,
Aranızda göğüs kremi kullanan yok mu emzirme öncesindeki çatlamaları ve yara olmasını önlemek için.Kullananlar varsa tavsiyeleriniz nelerdir. Herkese güzel ve rahat bir gün diliyorum.:)

Merhaba canım bende Avent in göğüs ucu kremini kullanıyorum.. göğüs uçlarım şimdiden biraz beslenir belki diye... göreceğiz bakalım bir faydası olacak mı ??? :sm_confused:

sereeeen kıs hani börek yiyecektk doğurmadan :asigim:
bak unutma heeee ben doğursam da gelecem börek yemeye sanaaa süt olur kıs süüüthihoyyythihoyyyt

anaaaaaaa bensiz planlar yapılmış.... börek yiyceklermiş...... Kıslarr ben olmassam boğazınızda kalır vallaaaa
:eek:klava::eek:klava:

günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Herkeseeeeeeeeeeeeeeeeeee

Bugün ben biraz temüzlükkk yapıyorum:lepi:.... Ara ara girer yazarım siteye......

Uyusukk esrammm heheheh
kizz serennnnnnn sen ne yapionn bakayimmmmmmmm
ebru sende evdesinn ohh vallaa..

ayşemmm gelmişşş hoşgelmiş....
kaydirigubbakcemile5

Naber ayşe???? kıss çağrı atıyon sonra senin telefon hep meşgul oluyor.... Herkesi sıradan çaldırıyon mu ne ??? hihoyyyt

nuraycım aslı sende kalsın sen şirkete fotokopisini ver zaten..ssk ya da şirket bildiriyor sanırım çünkü ben ssk ya bişey bildirmedim hiç..hastane değişikliğine gelince ben aynı hastaneden aldım raporları ama doktorlar benim de farklıydı her hangi bir sorun olmaz dediler bana da ilk raporu veren doktor izinde olduğu için farklı bir doktor çalışamaz raporu verdi sonuçta o da bir doktor skıntı olacağını sanmıyorum..
fotokopileri ver şirkete unutmaaaaa aslı sende kalsın ..tamam mı tatlımmm

cansum da gelmişşşşşşşşşş...kıs unuttun mu önceden yapmıştık bu planı böreeek yicektik serenin evinde .... ne temizliği bakem gel otur çabuk pc başınaaa
bu arada gül de gelecekmiş birazdan biraz işi varmışşş ayşeeeeeee

Cansu canimm valla bildinnn :)))))
hayirsizlar ben atmasam cağri sizden tik yokkk

seren tamama kizzz bi geldiğimde koyaim fotolari şeker......

ayşeeeem sana da kargoyla yollarız artık...hehee
yaaa ne güzel hava dün serindi bugün gene sıcak olduuuuuu:KK43:(
offfffffff çalışanlara allah kolaylık versinnnn

günaydın koca göbüşleeerrrrr

Kız Ayşee hoş geldiiiin...Ne çaldırıyon lan sabahın köründe.:mymeka:
Doğurn zannettim,valla bekliyorum bakalım sırada kim patlicak
ben her an patlamaya hazır bomba gibi geziyorum...kaydirigubbakcemile3

nuraycım aslı sende kalsın sen şirkete fotokopisini ver zaten..ssk ya da şirket bildiriyor sanırım çünkü ben ssk ya bişey bildirmedim hiç..hastane değişikliğine gelince ben aynı hastaneden aldım raporları ama doktorlar benim de farklıydı her hangi bir sorun olmaz dediler bana da ilk raporu veren doktor izinde olduğu için farklı bir doktor çalışamaz raporu verdi sonuçta o da bir doktor skıntı olacağını sanmıyorum..
fotokopileri ver şirkete unutmaaaaa aslı sende kalsın ..tamam mı tatlımmm

Çokkkk sağollll ya , Allah razı olsun valla. Yazıyom ama arkadaşlar hiç görmüyo galiba :çok üzgünüm:

Gülllllllll h.g bacimmmmmmm

uyandirma servisi ben :)))))))
esraya da mesaj attimm ama cik yokk meşgull hanimmm yada uykucu .........
Ebruu sağoll canim düşünmen yeterrrrrrrrr
bende bekliyom bakalim sirada ki kim diye ..........

Kizlarr herkese günaydinnn benim gene keyfim yokkk bu seferde trombosit 88 e dşümüş ne yapacağim ben bilmiyorum. Kafam allah bullakkkkkkkkk.

Ebuuuşşş
Tayinim belli oldu bugün hangi okula çıktığı ona bakıyorum okulu aricam şimdi

Eveet kuzularınızı okuturum artık,benim okula yazdırın,mum gibi yaparım onları muuum...
ana dilleri gibi İngilizce öğretiim onlara...Şakır şakır vallaaa....

X