2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

selam arkadaşlar,
hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
ben hergün nst ye bağlanmaya ve sancılar için ilaç içmeye devam ediyorum.
ilaçlar sayesinde sancılar azaldı ama bebişin kafası doğum kanalına girmiş ,doktor heran olabilir artık , inşallah ağustosu geçiririz diyor . oğluş 2600 olmuş 1-2 hafta daha dayanabilirsek iyi olacak bakalım .
hepiniz kendinize ve bebişlerinize iyi bakın

birde şunu soracağım doğum yapan arkadaşlar hastane çantasında eksik veya fazla olan eşyaları yazarlarsa fırsat bulup çok sevineceğim mesela benim doğum sezaryan olacak

benim gögüsler kücük valla.bebek nasıl emecek bilmem.))) gerçi küçük olup sütü çok ii gelenler varmış.inş.hepimizin gögüsleri süt dolar ,taşar bebişlerimiz beslenir

selam arkadaşlar,
hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
ben hergün nst ye bağlanmaya ve sancılar için ilaç içmeye devam ediyorum.
ilaçlar sayesinde sancılar azaldı ama bebişin kafası doğum kanalına girmiş ,doktor heran olabilir artık , inşallah ağustosu geçiririz diyor . oğluş 2600 olmuş 1-2 hafta daha dayanabilirsek iyi olacak bakalım .
hepiniz kendinize ve bebişlerinize iyi bakın

canım inşallah bebişinde sende biraz daha dayanırsın kendine gelsin bebiş ondan sonra doğsun erken gelmez inşallah

canım inşallah bebişinde sende biraz daha dayanırsın kendine gelsin bebiş ondan sonra doğsun erken gelmez inşallah

papatya şimdi resmini gördüm kızın olacağı nasılda belli yanlarda dolmuş senin bende sivri bir göbek var allah sağlıkla kurtarsın çok şeker çıkmışsın resimde

papatya şimdi resmini gördüm kızın olacağı nasılda belli yanlarda dolmuş senin bende sivri bir göbek var allah sağlıkla kurtarsın çok şeker çıkmışsın resimde

evet öle canım saol ama bazen tam ortada toplanıyor nasıl duruyorsa artık gören erkekmi diyor resmen sanki top koymşumda yanlar boş gibi duruyor ama spn aya girdik artık ondan herhalde bu hafta karnım birden büyüdü sankii inşallah kilo alır bebeğimde rahat ederim yaaa rabbim yardımcımız olsun

benim gögüsler kücük valla.bebek nasıl emecek bilmem.))) gerçi küçük olup sütü çok ii gelenler varmış.inş.hepimizin gögüsleri süt dolar ,taşar bebişlerimiz beslenir

merak etme küçükükle büyüklükle olmuyor bu işler benim arkadaşım vardı minicik göğüsleri vardı varla yok arasıydı 75 takıyordu doğumdan sonra 80 e çıktı göğüsleri ama 1 yaşına kadar emzirdi oğlunu ve oğlu tombiş bişii oldu ama o 6 aydan itibaren her şeyi verdi çocuğuna sebze et meyve ayırmadı herşeyden miksere koyup verdi bende kızıma yapmıştım öle kızım gerçekten kendine gelir gibi olmuştu ama benim kız böbrek rahatsızlığı olduğundan kilo almıyordu yediremiyordumda iştahsızdı çünkii şimdide yeme demeye başladım çünki boy 1,53 ama kilo 49 oldu yaşına göre boy kısa kilo normal dedi doktorumuz şşuanda bol spor yapmamız gerekiyor anlayacağınız yoksam anasına benzicekkkk

Kızlar ne güzel biliyorsunuz ya doğum bebişler doğum kanalına girmiş mi girmemiş mi,
çatınız dar mı,geniş mi,suyunuz az mı,normal mi....

ben bindim bir alamete,gidiyom kıyamete..
hiç bişey bilmiyorum en son 12 ağustosta gitmiştim çatı muayenesi falan yapmadı herşey normal dedi ve doktorum taaa 8 eylüle randevu verdi bu arada ben 38. haftama girdim o zaman kadar doğurmazsam randevuya gideceğiz bakalım.Bu bilinmezler kafamı çok kurcalıyor...
Yarın bir bahaneyle gitsemmi ki acaba????

Kızlar ne güzel biliyorsunuz ya doğum bebişler doğum kanalına girmiş mi girmemiş mi,
çatınız dar mı,geniş mi,suyunuz az mı,normal mi....

ben bindim bir alamete,gidiyom kıyamete..
hiç bişey bilmiyorum en son 12 ağustosta gitmiştim çatı muayenesi falan yapmadı herşey normal dedi ve doktorum taaa 8 eylüle randevu verdi bu arada ben 38. haftama girdim o zaman kadar doğurmazsam randevuya gideceğiz bakalım.Bu bilinmezler kafamı çok kurcalıyor...
Yarın bir bahaneyle gitsemmi ki acaba????

Gül canım okuyormusun bilmiyorum ama bende seninle aynı kaygıları taşıyorum sinirlerim bozuluyo sanki herkesin tarihi belli bi tek benimki belirsiz ayrıca benim sancılarımda var yalancı doğum sancılarım oluyo inşallah 2 haftaya kadar iyice sıklaşmaz,8 eylüle kadar bişey olmaması için dua ediyorum resmen hiçmi insan demez sonuçta bebek bu hergün gelişiyo suyu normalmi,doğum kanalına girmişmi,daha çatı kontrolü var of ya kafayı yicem eşime diyorum sabret diyo oda,eskiden böyle şeylermi varmış evham yapma diyo bilmiyorum umarım ters bişey olmaz canım:1no2:

Bugün kontrolümüz vardı,bebişim 10 günde 400 gr almış ve 3.020 gr olmuş.Suyumuz normal,duruşumuz normal,çatı muayenesi oldum çatımda müsait normal doğurmam için bi engel yok şu an:teytey::teytey: İnşallah hep böyle devam eder ve normal doğururum.

herkese merhaba şuan güzel uykularınızdasınız bende bir haftadır rahat uyuyorum geceleri uyanmıyorum pek tabi tuvalet hariç kaydirigubbakcemile2
arkadaşlar içinizde en önce bende dahil olmak üzere dogum yapacak olan benim zannediyordum ama halen dogurmadım :CüvCüv: ama 2 gündür sancılarım var yalancı sancılarmı bilemiyorum o yüzden bugün dra gidecegim çatı muayenesi falan olacak. bakalım ne diyecek drumuz. kızlarr gögüs çatlaklarından bahsetmişsiniz ben size dediydimmm Seren kızz sana da söyledim yaa ama yaparsınız yapmazsınız o size kalmış kokarız diyorsanız sogann koyacaksınız dogumdan hemen sonra emzirmeden önce. ben onu yapacagım size sonuçları bildiririm :CüvCüv:
şimdiden herkese günaydınnn ve güzel bir gün diliyorum.Şeniz

gunaydın kızlarr... dün geceden beri inanılmaz sancım var vede cook korkuyorumm.. eşim de aksi gibi şehir dışında ve 31 inde gelicek lütfen o gelene kadar kötü bişi olmasınnnn dua edinnnn nooluuurrrrrr .((

veeeeeeeee BEN GELDİMMMMMMMMMMMMMM NASILSINIZZ ARKADAŞLAR BENİ SORARSANIZZ ACAYİP SANCIM AGRIM VAR SON 4 GÜNDÜRR BAKALAIMM HAFTA SONU DR GİDECEĞİM DOĞUM SEKLİ İÇİN ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUNNNNNN........

AYYYYY DOĞUMM YAPAN VARMIII ARAMIZDAAAAAAA

Günaydın kızlar;
bende çok rahatsızım, havalarda çok sıcak bi yere gitsem yapış yapış oluyom ,nefes alamıyom, belim kasıklarım ağrıyo, ayak tabanlarım sızlıyo, kaşınıyo, ağrıyo gibi...Oturamıyorum hiç bi yere. Geçen akşam çay bahçesine çıktık. Orada plastik beyaz sandalyeler var ya kollu, koltuk gibi. Ona oturamadım bi türlü ,ayağımı bi o tarafa uzat bi bu tarafa uzat deli oldum. İyice arkaya doğru yaslandım, bu seferde korktum artık 80 kiloyuz plastik sandalye geriye doğru devrilir bide diye... Sonra en ucuna oturdum ayaklarımı uzattım. Arkadaşlarda var kimseye bişey diyemedim. Gece tuvalete sürünerek gideceğim sanki yataktan kalkamıyorum, hemen geriliyo karnım ve bebeğimin kafası göbeğimde olduğu için göbeğim çok acıyo. Korkuyorum da onu incitiyomuyum diye..
Azıcık iş yapsam toplayamıyorum kendimi, ama mecbur yapıyorum yine..Allah korusun yavrumu, inşallah onun canını acıtmıyorumdur.
Bende 4-9 arası sezeryan olacağım bu cuma gittiğimde belki bi tarih konuşuruz. Alalım kuzumu hemen diyorum ama bi yandan da erken olmasın diye korkuyorum. Bide sizdede oluyo mu? O kadar alıştım ki onun karnımda olmasına, sanki kendimi yalnız hissedeceğim gibi geliyo doğurunca..:bbo: .
Allah hepimizin yardımcısı olsun. Hayırlısı ile Allah kucağımıza almayı nasip etsin. İnşallah her işimiz yolunda gider sağlıklı sıhhatli olur bebeklerimiz, sarılık falan olmadan bebeklerimize kavuşuruz.Allahım sen koru yarabbim..
:nazar:

Kızlar ben bişey soracağım. Öğleye doğru doğum iznimi açtırmaya gideceğim hastaneye. Doktorum saat 2'de gelecekmiş ama o olmasa da olur dediler. Muhasebeye ve başhekime imzalatılacak galiba, hsaplanıp. İznini açtıran var mı? Eşim izin alamayacak , ben izin alıp gideceğim. Tek başıma halledebilirmiyim. Çok mu bekleniyo yada koşturuluyo?
Otobüsle gideceğim birazda yolu var yürüyeceğim, sonra işe dönüp fotokopisini bırakacakmışım.
Siz nasıl yaptırsınız, yanlış bişey yapmayayım. İzinin ne zaman biteceğini hastane mi hesaplayacak? :uhm:

gunaydın kızlarr... dün geceden beri inanılmaz sancım var vede cook korkuyorumm.. eşim de aksi gibi şehir dışında ve 31 inde gelicek lütfen o gelene kadar kötü bişi olmasınnnn dua edinnnn nooluuurrrrrr .((

canım son dönem sancılar normaldir ama bak bakalım düzenlimi sancılar ölç dakikaları ve sancı şekillerini dikkat et bakalım ne şekilde doktorunu ara sor erken gelmesin bebiş allah kolaylık versin inşallah eşin gelmeden gelmez yaramaz bebiş

X