2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

.))) kocam duymasın 57 idim test yaptıgımda simdi 83 üm :Ss . Bana doktorum bebeğin icin tek yiyecein sey et dedi ama ben et in yanında dunyayıda yediim icin boyle oldum

:1rolleyes:
26 kılo yanı toplamda.. doktorun tek yıyecegın sey nıye et dedı anlamadım canım.. :uhm:
bulantıların az mı oldu ?.. çatlak var mı pekı ?..

Çok utanırım ben,hayatta gidemem:eek:Cırt cırt canımı yakarlar hem.Yavaş yavaş kenardan kenardan yapıyorum napıyımbenneyaptımki

bende senin gibi utanıyordum ama ne yapayım ki mecbur kalınca yaptırılıyor ya bence dene çok rahat oluyor.:sm_cool:normal bir durumda ben de yaptıramazdım ama hele de bu muayne olayı olunca şart oluyor.

slm kızlarr ayyy bende gidemem öle kuaföe aldımaya en güzeli epilasyon aletiyle yada ağdayla almak-tatlicadiarzu-kafamçokkarıştı
zor ama olsun bende çekinirim ölee:uhm:

:1rolleyes:
26 kılo yanı toplamda.. doktorun tek yıyecegın sey nıye et dedı anlamadım canım.. :uhm:
bulantıların az mı oldu ?.. çatlak var mı pekı ?..

betülcüm yaa senin boyun kaç yavv 64 lerden 80 kusur oldun böylee yaaa ben seni miyon sanıyordum.:içelim:

Çok utanırım ben,hayatta gidemem:eek:Cırt cırt canımı yakarlar hem.Yavaş yavaş kenardan kenardan yapıyorum napıyımbenneyaptımki

canım ya bende sımdıye kadar kendım yaptım yapabıldıgım kadarıyla ama cok zor oluyor..
en son yaptıgımda her tarafım agrıdı karnım sıkıstı, cok zorlandım..
doğuma kadar son bır kez daha yaptırmam gerek ama onun ıcın kuaföre gıtmeyı dusunuyorum..
kendım yapamıyorum 15 dklık ış ıkı saat suruyor bırde ustune karnım burnum ezılıyor oğlumda bunalıyor ıcerıde.. kuaförde şip şak hemen bıtırıyorlar acıtrlar dıye dusunme ınsan kendı yapınca daha cok acıyor tam cekemedıgın ıcın, göremedıgın ıcın vs..
ben bacak kol altı kuaförde aldırdım da asagıyı hıc aldırmadım.. :nazar:
ne yapayım mecbur gıdecem bende.. :bbo:

betülcüm yaa senin boyun kaç yavv 64 lerden 80 kusur oldun böylee yaaa ben seni miyon sanıyordum.:içelim:

canım yanlıs anladın heralde ben toplamda 13 kılo aldım 26 benım degıl :)..
66,5 ıle hamıle kaldım (kılo aldıgım donemde :bbo:) suan 80 im..
boyum 1,68.. ya gorumcemler yada sagdan soldan ınsanlar az almıssın bile dıyorlar.. :S
suan 80 gostermıyorum zaten.. hamılelıkte kılo işleyişi bıraz farklı oluyor.. ama mnyon tıplı degılım yanlıs görmüşün.. :roflol:
normal halımle 80 olsam patlarım heralde lök lök.. kafamçokkarıştı

Selam kızlar;

Bende cuma günü gittim doktora. Kilomuz 3430, boyda yaklaşık 52 gibiydi.Hemen FL'dan 7 ile çarpmıştım bakarken. Maaşallah diyeyim de çok şaşırdım acaip hızlı kilo almış kuzum. Geçen hafta boyu ölçememişti ben ayaklarımı indirememiştim ağrım vardı ama kilosuna 2800 demişti . Şimdi 3400 küsür deyince çok şaşırdım.Maaşallah çok almamış mı ya...Gerçi ultrasonda yanılma payıda olabilir.
Baba zaten 5.5 doğmuş, bende 4.5 doğmuşum. Yani ufak olmayacak heralde bizimki..:nazar:
Bu arada 4-9 arası suyu azalmaz ise alırız dedi.Ters bebek suyu gelebilir yada kordon sarkması olabilir dedi. Bende hem korkuyom ama hem de hiç durmuyorum.Her gün toz olup, dağılıyo ya.. Allah korusun kuzum iyi losun da...
Bu arada kızlar spinal ile epudural arasında ne fark var ya?

betüll 13 kg fazlada :nazar:sayılmaz yahu:uhm: bende 12 kg aldım 64 le kaldım şimdi 75 im:dance: bende de fazla göstermiom boyumdan belkide 1.72 im bende bence 13 kg çokta bişi değil 20 22 kg alan bile va yani çabuk veili bence doğumdan sonra....:teytey:kaydirigubbakcemile

yok anam ben kabulum zaten,
toplamda 12 ıle bıtırseydım daha guzel olucaktı ama 1-2 kılo ıcın nankorluk etmeye degmez.. :))
aldıgım kılo normalden pek fazla degıl ama sadece kılo aldıgım zaman hamıle kaldıgım ıcın bıraz sansızım..
ama yapılacak bırsey yok olan olmus artık verılecek te verılecek bu kılolar baska caresı yok :))

Bende 52 kioydum şimdi 64 kiloyim boyumda 1:62 bende rejim yapiyodum hamile kaldiğimi öğrenince maalesef tam tersi oldu.

huu kızlar nerelerdesınız :eek:

ay gunler artık yavas yavas azalmaya basladı valla yaa benı acayıp heycan kaplıyor,nerdeyse hergun bebegımı ruyamda goruyorumgamyoncuiremsu valla artık gunlerı iple degıl resmen halatla cekıyorum
ayy mınıık bedenlerıyle nasılda boncuk boncuk bakacak bizee hihoyyyt:emir_bebek:
deryaaaaaaaaaaaaa bebişinin resmini koysana kısss

Kızlar Güldenin oğluşu dünyaya gözlerini açmışş.Aynı Güldene benziyormuş.Ameliyata 3 te girmiş gece 12 te çıkartıcaklar dedi ablası.Niye o kadar çok kalıcak anlamadım.Neyse durumları iyiymiş.Darısı bizim başımıza.:emir_bebek:

Kızlar Güldenin oğluşu dünyaya gözlerini açmışş.Aynı Güldene benziyormuş.Ameliyata 3 te girmiş gece 12 te çıkartıcaklar dedi ablası.Niye o kadar çok kalıcak anlamadım.Neyse durumları iyiymiş.Darısı bizim başımıza.:emir_bebek:

Saol emel haber verdiğin için bende merak etmiştim güldeni ne güzel ya Allah bizlerede nasip etsin inşallah bu duyguyu ama neden o kadar uzun gece 12 ye kadar kalıcakmış bende anlayamadım neyse iyi olsunlarda,ay umarım bizlerde veririz güzel haberleri:dance:

selam kızlar,duru cum uyuyor şuan bakayım size dedim....nasılsınız?hani diyorlar ya insanlar bugünlerinizin kıymetini bilin diye hamilelerde sinir oluyor bu lafa...doğruymuş....dinlenin...uyku düzeni yok...düzen yok daha doğrusu...bebişin ne zaman ne isterse on yapmak zorundasın...iyi olsunlar da onlar içi herşey yapılıyormuş valla.......

ayyy eylüle girmeden:emir_bebek: doğuran doğurana kaydirigubbakcemile3aneyyyhihoyyyt bende istiom ya ay zamanda geçmio ki anacım:teselli: heycanlanıo kafamçokkarıştıinsan ay ay güle güle büyütsün a.s.sağlıkla büyütsün güldende:nazar: ee darısı bize artıkınkaydirigubbakcemile

selam kızlar,duru cum uyuyor şuan bakayım size dedim....nasılsınız?hani diyorlar ya insanlar bugünlerinizin kıymetini bilin diye hamilelerde sinir oluyor bu lafa...doğruymuş....dinlenin...uyku düzeni yok...düzen yok daha doğrusu...bebişin ne zaman ne isterse on yapmak zorundasın...iyi olsunlar da onlar içi herşey yapılıyormuş valla.......

gercektenmı kıs durmuyormu hep aglıyormu bıde cnm bişi sorucam kımısı dıyorkı gogusler cok acıyo sızlıyo hatta yara oluyor send eole bişey oldumu cnm
buarada durumuzu nezaman goreceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzzz:lepi:

ayy mavişş konusursan bendende slm sole guldene allah analı babalı buyutsun darısı başımızaaaa.s.

gercektenmı kıs durmuyormu hep aglıyormu bıde cnm bişi sorucam kımısı dıyorkı gogusler cok acıyo sızlıyo hatta yara oluyor send eole bişey oldumu cnm
buarada durumuzu nezaman goreceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzzz:lepi:

ayy mavişş konusursan bendende slm sole guldene allah analı babalı buyutsun darısı başımızaaaa.s.

canım duruyor Allah a şükür huysuz değil :nazar: ama zaman kavramı kalmadı bizde...uyandı...acıktı emzir....emince gazı oldu çıkar..altıı değiştir...uyusun tekrar..bu işlemler esnasında yoruluyosun..ve kısa br süre sonra aynen tekrar....:roflol:

başta çok acıdı benim yakalyamadı ısırdı..ucu yara oldu...ilk 2 gün...ama şimdi öğrendi acıtmıyor çok eski yara yeri acıor galiba...her emzirmeden sonra krem sürüyorum...garmasatn kullanmıştım hamilliğimde başta onu kullanım .şimdi lansioh kullanıyorum daha yağlı dah iyi ...emerken silmeye de gerek yok...

kızımın resmini de sarılığı geçsin öyle koyacağım..şimdi sarımtrak biraz...birz da kilo alsın..minnacık teyzesi daha o....:Saruboceq::nazar:

canım duruyor Allah a şükür huysuz değil :nazar: ama zaman kavramı kalmadı bizde...uyandı...acıktı emzir....emince gazı oldu çıkar..altıı değiştir...uyusun tekrar..bu işlemler esnasında yoruluyosun..ve kısa br süre sonra aynen tekrar....:roflol:

başta çok acıdı benim yakalyamadı ısırdı..ucu yara oldu...ilk 2 gün...ama şimdi öğrendi acıtmıyor çok eski yara yeri acıor galiba...her emzirmeden sonra krem sürüyorum...garmasatn kullanmıştım hamilliğimde başta onu kullanım .şimdi lansioh kullanıyorum daha yağlı dah iyi ...emerken silmeye de gerek yok...

kızımın resmini de sarılığı geçsin öyle koyacağım..şimdi sarımtrak biraz...birz da kilo alsın..minnacık teyzesi daha o....:Saruboceq::nazar:

oyy yesın onu teysesiiiisırnaşık şey tmm cnm nasıl ıstersen sonra eklersın prensesının resmını:))) banada garmastanı onerdıler onu sur dedıler daha almadım ama onu alım sanada ii gelmıs anlasılan ay derya yaa darısı basımıza kız bızde bole rutınlıge alısalım:))) altını degıs emzır uyut vs...:)) :lepi: duaların bızlerle olsun bıtanemmmm:1hug::nazar:a.s.

keşke her gün hava böyle olsa artık ne güzeldi rahat rahat oturdum evde..
derya kıss yeriz biz onuuu yerizzz kime benzior bebiş söyle bakalım..ben bunu çok merak ediyorum kızım kime benzeyecek acabaa??????

kıslarn birinden duydum göğüslerin yara olmaması için kına yakıomuşsun göğsüne.rahat rahat emziriomuşsun.tecrübeyle sabitmiş öle diolar.

X