2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Günaydın hamişler,bende geldim şimdi neler neler kaynattınız bakiyim...Bu arada felaket sıcak bi gecenin ardından anca toparlanabildim ne kadar sıcaktı yarabbim,bu arada Ebrucum evlilik yıldönümün kutlu oldun minik kızın ve eşinle bi ömür boyu mutluluklar dilerim...
Betül canım benimde göbeğimde yok çatlak ama onun dışında nerde ararsan mevcut özellikle kalça ve bacaklarım berbat napalım annelik demek çatlak demek sanırım
Merve canım bu kremi nereden buluruz eczanede varmıymış işe yarıyosa fiyatıda çok iyi hemen alayım
Güzel bi gün dilerim fıstıklar..

mehtap aynı zamanda yanık kremi olduğu için tahriş olan deriyi yeniler yazıyo prospektüste..ama dr.umun eşi kullanmış ve hiç çatlağı olmamış olanları da iyileştirmeye yardımcı olur dedi..bilemiyorum artık deneyip göreceğim gebelikte ve emzirme döneminde a kategorisi yani güvenle kullanılabiliyormuş..

Bu zayıflama sayfası işini tuttum valla hemen açalım bi tane en çok benim ihtiyacım var kendimi psikolojik olarak kötü hissediyorum,bu arada betül bebeğinin kilosu gayet güzel maşallah zaten doğuma kadarda alır merak etme canım önemli olan sağlıklı olmaları

insallah betul gönlüne göre bir dogum olsun ,ne guzel normal dogum yapican (kismetse bende) ,simdiden hurma yemeyede basla canim ,faydasi cokmus ,ben arada yemeye basladim ..zayiflama sayfasinda bari birbirimize destek olup daha cabuk kurtuluruz kilolardan ..benim tek tesellim ,iki cocukla evin isi bitmez ,belki cok hareketten veririm kilolari diyorum ..ay once saglikla doguralim bebeklerimizide ,zaten ilk zaman kilo aklimiza gelmiycek ,yeni asiklar gibi bebeklerimizi seyrederken ,kimin aklina kilo gelir :)

Günaydın hamişler,bende geldim şimdi neler neler kaynattınız bakiyim...Bu arada felaket sıcak bi gecenin ardından anca toparlanabildim ne kadar sıcaktı yarabbim,bu arada Ebrucum evlilik yıldönümün kutlu oldun minik kızın ve eşinle bi ömür boyu mutluluklar dilerim...
Betül canım benimde göbeğimde yok çatlak ama onun dışında nerde ararsan mevcut özellikle kalça ve bacaklarım berbat napalım annelik demek çatlak demek sanırım
Merve canım bu kremi nereden buluruz eczanede varmıymış işe yarıyosa fiyatıda çok iyi hemen alayım
Güzel bi gün dilerim fıstıklar..

canım günaydın sana da sağol hoşgeldin Şeniz

ben geçen hafta gittiğimde kaşındıkları için sormuştum dr.uma o da kremlerin çokğu kozmetik bi işe yaramıyor demişti ama bu hafta gittiğimde bunu önerdi, kendi eşi kullanmış.. eşi de cildiye uzmanı doç.dr..
eczenden aldım ben canım ilaç bu..kozmetik ürün olsa zaten o kadar ucuza olmazdı

insallah betul gönlüne göre bir dogum olsun ,ne guzel normal dogum yapican (kismetse bende) ,simdiden hurma yemeyede basla canim ,faydasi cokmus ,ben arada yemeye basladim ..zayiflama sayfasinda bari birbirimize destek olup daha cabuk kurtuluruz kilolardan ..benim tek tesellim ,iki cocukla evin isi bitmez ,belki cok hareketten veririm kilolari diyorum ..ay once saglikla doguralim bebeklerimizide ,zaten ilk zaman kilo aklimiza gelmiycek ,yeni asiklar gibi bebeklerimizi seyrederken ,kimin aklina kilo gelir :)

evet ya oğluma aşık aşık bakarım heralde..:asigim:
ama arkadaslar bız ıstesek te ıstemesek te bu aldıgımız kıloların bır kısmı kendılıgınden gıdecek.. a.s
ondan sonrası bıze kalıcak ne kadar ıradelı olursak o kadar kolay verırız..
emzırme donemınde en azından ılk 6 ay dıyet yapamayacagımızdan sadece duzenlı beslenıcez ve gereksız abur cubur yada hamur ısı tatlı fılan yemezsek zaten emzırdıgımız ıcın kılo verıyor olucaz.. a.s
devamınıda guzelce getırırsek verılmeyecek kılo yok bence...
ben zaten ck uzun sure boyle takılamam yoksa kıyafetlerım olmadan ne kadar ıdare edıcem hadı sımdı hamıleyım dıye esofman tısort takılıyorum.. :1no2:
ama kendımızede bakmamız gerek salmak yok.. Çok üzgünüm çoook daha gencecikiz yahu kocamı baska cıtır kızlara mı baktırtıcam keserım valla.. :eek:klava:

canım günaydın sana da sağol hoşgeldin Şeniz

ben geçen hafta gittiğimde kaşındıkları için sormuştum dr.uma o da kremlerin çokğu kozmetik bi işe yaramıyor demişti ama bu hafta gittiğimde bunu önerdi, kendi eşi kullanmış.. eşi de cildiye uzmanı doç.dr..
eczenden aldım ben canım ilaç bu..kozmetik ürün olsa zaten o kadar ucuza olmazdı

Hoşbulduk mervecim..
Haklısın kozmetik ürünler çok pahalı ben önce lansinoh alayım diyordum bazı kişiler çok etkili değil diyince vazgeçmiştim ama madem bunu dr.un önerdi bende alayım bi iki kutu çünkü emzirirken çok acı çekiyomuş insan,peki emzirirken göğüse sürdüğümüzde bebek emiyo ya onada bi zararı yoktur heralde dimi mervecim prospektüstede zararlı değil diyosa değildir heralde neyse saol gülüm valla verdiğin bilgi çok makbule geçtihihoyyyt

evet ya oğluma aşık aşık bakarım heralde..:asigim:
ama arkadaslar bız ıstesek te ıstemesek te bu aldıgımız kıloların bır kısmı kendılıgınden gıdecek.. a.s
emzırme donemınde en azından ılk 6 ay dıyet yapamayacagımızdan sadece duzenlı beslenıcez ve gereksız abur cubur yada hamur ısı tatlı fılan yemezsek zaten emzırdıgımız ıcın kılo verıyor olucaz.. a.s
ben zaten ck uzun sure boyle takılamam yoksa kıyafetlerım olmadan ne kadar ıdare edıcem hadı sımdı hamıleyım dıye esofman tısort takılıyorum.. :1no2:
ama kendımızede bakmamız gerek salmak yok.. Çok üzgünüm çoook daha gencecikiz yahu kocamı baska cıtır kızlara mı baktırtıcam keserım valla.. :eek:klava:

6 ay boyunca diyet yasak haklısın betül yapabileceğimiz tek şey bol bol sebze meyve filan yemek o cezbedici abucuburlardan ve hamurişlerinden uzak durmak sanırım,bende eski kıyafetlerime girmek istiyorum yaa,zaten heryerim çatlak oldu bari eski kiloma geri döneyim:nazar:

Hoşbulduk mervecim..
Haklısın kozmetik ürünler çok pahalı ben önce lansinoh alayım diyordum bazı kişiler çok etkili değil diyince vazgeçmiştim ama madem bunu dr.un önerdi bende alayım bi iki kutu çünkü emzirirken çok acı çekiyomuş insan,peki emzirirken göğüse sürdüğümüzde bebek emiyo ya onada bi zararı yoktur heralde dimi mervecim prospektüstede zararlı değil diyosa değildir heralde neyse saol gülüm valla verdiğin bilgi çok makbule geçtihihoyyyt

lansinoh buna göre çok pahalı canım neredeyse 10 katı..silersin bebişi emzirirken canım o konuda bi bilgi yok prospektüse baktım da.. ama gebelik ve emzirme döneminde kullanılıyor yani... yan etki görülmemiş.. cildiye uzmanı kadın kendinde kullandığına göre işe yarıyor demektir.. ama herkesin kendi tercihi tabii kaydirigubbakcemile2

lansinoh buna göre çok pahalı canım neredeyse 10 katı..silersin bebişi emzirirken canım o konuda bi bilgi yok prospektüse baktım da.. ama gebelik ve emzirme döneminde kullanılıyor yani... yan etki görülmemiş.. cildiye uzmanı kadın kendinde kullandığına göre işe yarıyor demektir.. ama herkesin kendi tercihi tabii kaydirigubbakcemile2

Yok canım zaten bende böyle bişey arıyodum dediğim gibi çok iyi oldu söylediğin,lansinoh çok pahalı 10gr.mı bile bilmem ne kadar ben emzirme döneminde göğüsler yara olmasın diye zaten alıcam hem belki çatlaklarada bi faydası olur aynaya bakamıyorum canım ya nasıl çatlamış bacaklar öyle benim adamdan utanır oldum kapatıyorum heryerimi:bbo:

evet ya oğluma aşık aşık bakarım heralde..:
emzırme donemınde en azından ılk 6 ay dıyet yapamayacagımızdan sadece duzenlı beslenıcez ve gereksız abur cubur yada hamur ısı tatlı fılan yemezsek zaten emzırdıgımız ıcın kılo verıyor olucaz..
ben zaten ck uzun sure boyle takılamam yoksa kıyafetlerım olmadan ne kadar ıdare edıcem hadı sımdı hamıleyım dıye esofman tısort takılıyorum..
ama kendımızede bakmamız gerek salmak yok.. Çok üzgünüm çoook daha gencecikiz yahu kocamı baska cıtır kızlara mı baktırtıcam keserım valla..

hihoyyyt hihoyyyt veririz dimi kiz betul hihoyyyt insallah yaa..hilaryaninda dedigi gibi ,sut vereegimizi dusunelim hep ,benim ilk oglum hiic emmedi ... butun sutler bende kaldi,ustelik oglumda anne sutu alamamis oldu ,ama bu bebegime kesin sut vericem .. hem bebegime faydasi cok hemde kilolarin gitmesine :eek:

kizlar zayiflama sayfasinin basligini da buldum :roflol: TOMBIS EYLUL ANNELERI CITIR OLMA YOLUNDA kaydirigubbakcemile3

kismetse minikannisin (isimleri hep unutuyorum ,kusuruma bakmayin nolur kizlar ) verdigi kremleride sureriz ,kim tutar bizi :eek:

kizlar size doyum olmuyor ama cikmam gerek ,isler beni bekliyor ..herkese guzel birgun olsun :1hug:

ya kızlar morelim bozuldu.bu sbh kalktım sesim biraz catlak geliyordu hafifte buurn akıntım var cuma günü doğuma giricem napıcam ben nasl önlicem bunu cok kötü duurmda değilim ama kötü olmadan o güne kdr toparlamam lazım yoksa almazlar bana akıl verin ne yiyip içebiliirm annem banaa sütün içine balla limon koy iç sıcak sıcak dedi öneriniz varmı?:KK43:

hihoyyyt veririz dimi kiz betul hihoyyyt insallah yaa..hilaryaninda dedigi gibi ,sut vereegimizi dusunelim hep ,benim ilk oglum hiic emmedi ... butun sutler bende kaldi,ustelik oglumda anne sutu alamamis oldu ,ama bu bebegime kesin sut vericem .. hem bebegime faydasi cok hemde kilolarin gitmesine :eek:

kizlar zayiflama sayfasinin basligini da buldum TOMBIS EYLUL ANNELERI CITIR OLMA YOLUNDA kaydirigubbakcemile3

kismetse minikannisin (isimleri hep unutuyorum ,kusuruma bakmayin nolur kizlar ) verdigi kremleride sureriz ,kim tutar bizi :eek:

kizlar size doyum olmuyor ama cikmam gerek ,isler beni bekliyor ..herkese guzel birgun olsun :1hug:

güzel başlıkmıs canım, hihoyyyt
zamanı geldıgınde uygulamaya gecırelım.. yerimseniben
güle güle... :a015:

ya kızlar morelim bozuldu.bu sbh kalktım sesim biraz catlak geliyordu hafifte buurn akıntım var cuma günü doğuma giricem napıcam ben nasl önlicem bunu cok kötü duurmda değilim ama kötü olmadan o güne kdr toparlamam lazım yoksa almazlar bana akıl verin ne yiyip içebiliirm annem banaa sütün içine balla limon koy iç sıcak sıcak dedi öneriniz varmı?:KK43:

geçmiş olsun canım..bol bol istirahat et derim ne diyeyim ..zamanlama kötü tabi ama inşallah çabucak toparlanırsın limon ve limonlu şeyler iyi gelecektir canımŞeniz

gecmıs olsun canım.. doktorunun verdıgı vıtamınlerı alıyormusun..
belkı onlar faydalı olur toparlamanda.. bırde sutun zararı olmaz faydası vardır ıc canım belkı ıyı gelır..

gecmıs olsun canım.. doktorunun verdıgı vıtamınlerı alıyormusun..
belkı onlar faydalı olur toparlamanda.. bırde sutun zararı olmaz faydası vardır ıc canım belkı ıyı gelır..

sağol cnm.alıyorum.ya bu şekilde alınırmı bilmiyorum ameliyata panikledim ama.daha cok boğazımda bişeyler var sanki dilimin yan tarafları ağrıyor yutkununca boğazıma yakın enfeksiyon kaptım belkide

sağol cnm.alıyorum.ya bu şekilde alınırmı bilmiyorum ameliyata panikledim ama.daha cok boğazımda bişeyler var sanki dilimin yan tarafları ağrıyor yutkununca boğazıma yakın enfeksiyon kaptım belkide

doktoruna sor istersen canım, en ıyısını o bılır tabıkı.. yanlıs bırsey yapmamış olursun..

Selam kızlar az once doktorumdan geldim 3 kilo 384 gr. Olmuş kızım .) anestezi uzmanıylada gorustuk ay sinir oldum kocamın yanında tutturdu kac kilosun diye! Dedim kocam warken soylemem, sora aşkım ben cıkım dedi sora soyledim. Bu kadın doktorlar bu konularda cok anlayışsız oysa kendi dr um oyle deil. NetiCede sısmanladıımı kocişde goruyo ama rakam duymasını istemiorum.benim dr um buna gayet saygılı ama anestezı uzmanına gıcık oldum

X