2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Selam kızlar az once doktorumdan geldim 3 kilo 384 gr. Olmuş kızım .) anestezi uzmanıylada gorustuk ay sinir oldum kocamın yanında tutturdu kac kilosun diye! Dedim kocam warken soylemem, sora aşkım ben cıkım dedi sora soyledim. Bu kadın doktorlar bu konularda cok anlayışsız oysa kendi dr um oyle deil. NetiCede sısmanladıımı kocişde goruyo ama rakam duymasını istemiorum.benim dr um buna gayet saygılı ama anestezı uzmanına gıcık oldum

masallah canım ya kızına, normal dogum kılosunda 37. haftada..
ne kadar kılo aldın ben ogrenebılırmıyım hamılelıgın boyunca.. bebegın ıcın merak ettım..
kocana soylemem merak etme.. :roflol:
valla ya bende saklasamıydım benım kocısten suan tam 80 ım.. 66,5 la hamıle kalmıstım..
gecen dedım kı salonda yatıyorken.. uykumuz geldı yatak odasına gecıcektık..mayısmıstım..
ya benı kucagında odaya goturmenı ozledım dedım.. ama askım 80 kılosun nasıl gotureyım dedı.. :1shok: -tatlicadiarzu- :çok üzgünüm:
öyle olsun dedım bende :dilcikar:sonra tamam tamam dedı vazgecırmeye calıstım ama kaldırdı goturdu benı bu halımle.. :roflol: kaydirigubbakcemile2

müjde ne güzel az kalmış canım, bebişinin kilosuna da maşallah,ooooh artık az kaldı hepimizin yaaaaaaaaaaaa

ne kadar kılo aldın ben ogrenebılırmıyım hamılelıgın boyunca.. bebegın ıcın merak ettım..
kocana soylemem merak etme..
valla ya bende saklasamıydım benım kocısten suan tam 80 ım.. 66,5 la hamıle kalmıstım..
gecen dedım kı salonda yatıyorken.. uykumuz geldı yatak odasına gecıcektık..mayısmıstım..
ya benı kucagında odaya goturmenı ozledım dedım.. ama askım 80 kılosun nasıl gotureyım dedı..
öyle olsun dedım bende sonra tamam tamam dedı vazgecırmeye calıstım ama kaldırdı goturdu benı bu halımle.. :

:roflol::roflol:valla sormıcan bıle şekerım benım gibi drek kocanın üstüne atlican oda senı tasıyacak sıkıysa tasımasın:jeyyar:
ee nabersınzı kızlar ebrucum nice mutlu senelere bebişin ve eşinleeee:teytey:
dedıgın gıbı agustos bereketlı ay 27sındede bızım evlılık yıldonumumuz geliii:dance:
cansummmm canummmm sen napooonnnn:icecream:

güldeennnn kuzummmm hadi hayırlısı sende alıyorsun kucagına bebişini müjde cnm sanada hayırlı dogumlar ayy bole okuyunca benımde dogurasım gelıyo yaaaa, buarada okudumda ben cok maydonoz yerım ve cok severım lımonlu tuzlu ama erken dogumu tetıklıyormus okudumda aman yemım ozaman yaakafamçokkarıştı
kızlar bende suan toplam tam 11 kilo almısım 54le hamile kaldım suan 63 kıloyum cansu sanırım başa baş gıdıyoruz kız kılo bakımından :)))) dün apartmandan yenı dogum yapmıs kızı gordum ve şok oldum anam cok kılo almıstı 20 günde yuzu ve her yerı nasıl zayıflamıs anlatamam anında suzulmus şok oldum yaniii:1shok: bizlerde zayıflayacagız bak görüüünnnn:teytey:

:roflol::roflol:valla sormıcan bıle şekerım benım gibi drek kocanın üstüne atlican oda senı tasıyacak sıkıysa tasımasın:jeyyar:
ee nabersınzı kızlar ebrucum nice mutlu senelere bebişin ve eşinleeee:teytey:
dedıgın gıbı agustos bereketlı ay 27sındede bızım evlılık yıldonumumuz geliii:dance:
cansummmm canummmm sen napooonnnn:icecream:

güldeennnn kuzummmm hadi hayırlısı sende alıyorsun kucagına bebişini müjde cnm sanada hayırlı dogumlar ayy bole okuyunca benımde dogurasım gelıyo yaaaa, buarada okudumda ben cok maydonoz yerım ve cok severım lımonlu tuzlu ama erken dogumu tetıklıyormus okudumda aman yemım ozaman yaakafamçokkarıştı
kızlar bende suan toplam tam 11 kilo almısım 54le hamile kaldım suan 63 kıloyum cansu sanırım başa baş gıdıyoruz kız kılo bakımından :)))) dün apartmandan yenı dogum yapmıs kızı gordum ve şok oldum anam cok kılo almıstı 20 günde yuzu ve her yerı nasıl zayıflamıs anlatamam anında suzulmus şok oldum yaniii:1shok: bizlerde zayıflayacagız bak görüüünnnn:teytey:

anacım sen bızımı keklıyon 11 kılo aldım dıyon hesabına bakılırsa 9 kılo almıssın..
bana bak kılolar kacmaz gozumden bana arkadas lazım durust yaz sunu hadı.. :roflol:

bu arada bugun hastanede konustum dedıgım 45 gun once dogum yapan bayan hamılelıgı boyunca sadece 6 kılo almıs.. :1shok:
bebek 3,400 gr dogmus.. dogumdan sonra bu 45 gun ıcınde 13 kılo vermıs.. :1shok:
-7 ye bıle ınmıs yanı.. 6 almıs 13 vermıss.... aney bende ıstıyom yaaa... hihoyyyt

anacım sen bızımı keklıyon 11 kılo aldım dıyon hesabına bakılırsa 9 kılo almıssın..
bana bak kılolar kacmaz gozumden bana arkadas lazım durust yaz sunu had

kız 54le halıme kaldım suan 63 kıloyum valla toplam 11 olmuyomu:uhm: doktorum bana hamıle kaldıgın kıloyuda sayacan dedı onuda saydıkmı tam 11 oliii
e kızım aynı sayılırız sen hamısken benden fazlaymıssın balıketlı hatunmussun 80 olman normal şekerciimmm ama resmıne bakılırsa hiçte ole kotu gozukmuyorsun demekki bebişini ii besledin tüm kıloları o alıyo seni agır gosterıyo benceee:lepi::teytey:

bu arada bugun hastanede konustum dedıgım 45 gun once dogum yapan bayan hamılelıgı boyunca sadece 6 kılo almıs.. :1shok:
bebek 3,400 gr dogmus.. dogumdan sonra bu 45 gun ıcınde 13 kılo vermıs.. :1shok:
-7 ye bıle ınmıs yanı.. 6 almıs 13 vermıss.... aney bende ıstıyom yaaa... hihoyyyt

:1shok::1shok: "Ne bünyeler var beee!!!!!"
diyesi geliyor insanın....

Seren cim canımmm saol iiim... Sen nasılsın??? Acele etme kuzumm bak acele ediyorsun bebiş gelsin diye sonra durdurmaya çalışıyorsun çocuğu... Ege mizin aklını da karıştırıyorsun annesi :)))))

kız 54le halıme kaldım suan 63 kıloyum valla toplam 11 olmuyomu:uhm: doktorum bana hamıle kaldıgın kıloyuda sayacan dedı onuda saydıkmı tam 11 oliii
e kızım aynı sayılırız sen hamısken benden fazlaymıssın balıketlı hatunmussun 80 olman normal şekerciimmm ama resmıne bakılırsa hiçte ole kotu gozukmuyorsun demekki bebişini ii besledin tüm kıloları o alıyo seni agır gosterıyo benceee:lepi::teytey:

vıışşş benım matematık kotu emme senınkı benden de kötü.. :roflol:
63 ten 54 u cıkar bakım kac cıkıyor.. :roflol: bu arada anacım benım sansıma çıtır çıtır gezıyorken bır boşladım kendımı kılo aldım,
rejıme basladım vereyım dıye 1 hafta olmadı hamıle oldgumu ogrendım ıyımı.. -tatlicadiarzu-
neyse Artık yapacak bırsey yok bu kılolar ya verılecek ya verılecek.. kaydirigubbakcemile2

vıışşş benım matematık kotu emme senınkı benden de kötü..
63 ten 54 u cıkar bakım kac cıkıyor.. :roflol: bu arada anacım benım sansıma çıtır çıtır gezıyorken bır boşladım kendımı kılo aldım,
rejıme basladım vereyım dıye 1 hafta olmadı hamıle oldgumu ogrendım ıyımı.. -
neyse Artık yapacak bırsey yok bu kılolar ya verılecek ya verılecek..

Çok üzgünüm çoook ay 10 kiloymus e doktorum 11 didiiii:kızgın: parnaklarımla saydım bacım 54ten 1 parnak al 63 e kadar 10 parnak oliiiii:roflol::roflol: benimde hesabım bu :icecream:

cansum dogru duyorsun valla gel dıyoruz gelıyo sonra git diyoruz cocuga oda sasırdı ayol:roflol: allah hayırlısı nezamansa ozaman kucaklarımıza almayı nasıp etsıj
kızlar bıde gece kasıgıma sankı şiş sokulmus gıbı agrı hıssettım kasıldımı krampmı gırdı ne anlamadım sizdede oluyormu:uhm:

serooooooooo h.g. canımmm nasılsn napıyosun bakalım dur sen doğurma daha sırada biz varız..

uuuujjjbulduuukkkk canummmmm iim agrılarla ugrasıyorum işte bebısın esyalarınıda utuledım hazırladım dun ayy hersey hazır gıbı bı evım temızlenecek hersey hazır olunca dogurasım geliii:))))))))))))) sen nasılsın nasıl gecıyo gunlerın bakım
senın dogum gunun bellımıkaydirigubbakcemile2

selam hamiş arkadaşlar.................
bende eşimle çarşıya çıktık ama tabii sıcakta kötü oldum gerçi arabaya in bin o ok darla bile kötü oldum..............
oğluşlarıma şifonyer baktık ama bulamadım istediğim gibi eşim bakacak artık silikon yastıklar aldım 3 tane gelen çok olur yeni yastıklarla yatarım bende............

halılarımı yıkamaya gönderdim kız kardeşim evle uğraşıyor sağolsun yoksa ben ne yapardım .............

.arkadaşlar artık oğluşumun biri karnımın dışına doğru sağda yamultuyor resmen karnımı.öbürüde içte aşağı tekme atıyor tabii ben çok kötü oluyorum sığmamaya başladılar artık ...
hayırlısıyla 2 hafta daha geçirsem ..............

Bu ağda işi beni sinir ediyor kızlar yaaaa..Her an doğurabılırım diye sürekli elimde ya makineyle ya ağdayla gezer oldum.İki büklüm öylede zor oluyorki:1no2: Alıyorum alıyorum ufacık tüy görüyorum tekrar eziş büzüş,oğluşumda rahatsız oluyor baya sallanıp duruyor içimde.Sıkıştırdım çocuğu valla.Bugün her zamankinden daha temiz olmam lazım çünkü akşam 7 de çatı muayenem var.Dün odalar temizlendi.Bugün ve yarında banyoyla mutfağı hallederim sonra sancı beklerim artık.Böyle daha iyi aslında insanın yapacak işleri olunca eksikleri felan olunca kafa onlarla meşgul oluyor doğum korkusu gidiyor kafamdan.İşim bitip sakin kalınca daralıveriyor içim.Benim doğuma kadar kafamı sürekli meşgul edecek birşeyler bulmam lazım.Güldeni saat 12 de aradım,birazdan girecek ameliyata dedi ablası.Kendine gelsin tekrar ararım.Hicran düğününüz hayırlı uğurlu olsun,Allah mesut etsin.Betül benimde kalçamda oldu çatlaklar sadece kırmızı kırmızı kısa kısa leke gibi ama çatlak maalesef,çok değil şükür.Çatı muayenesi yaptıran arkadaşlar acımıyo dimii? :))

Son düzenleme:
serencim kısmet olursa 9 eylül doğumumuz bakalım...iyiyim ben de evdeyim sıcaklarla boğuşuyorum napayım evde olmk güzelmiş hamile olunca valla...darısı başına tatlım.... .

Hicran selam;
Düğün oldu sanıyorum, hayırlı olsun. Valla ben bayağı zorlandım ağbimin düünün de , bide işler bi ters gitti. Koşturamadığım , yardım fazla edemediğim için çok üzüldüm. Hamile olmasaydım bi çırpıda hallederdim. Ama kendimi zor kaldırdım. Düğünde de istediğim gibiçok oynayamadım. Oysaki hep ağbimin düğününde çok oynamayı hayal etmiştim.

kocana soylemem merak etme.. :roflol:
ya benı kucagında odaya goturmenı ozledım dedım.. ama askım 80 kılosun nasıl gotureyım dedı.. :1shok: -tatlicadiarzu- :çok üzgünüm:
öyle olsun dedım bende :dilcikar:sonra tamam tamam dedı vazgecırmeye calıstım ama kaldırdı goturdu benı bu halımle.. :roflol: kaydirigubbakcemile2

.))) kocam duymasın 57 idim test yaptıgımda simdi 83 üm :Ss . Bana doktorum bebeğin icin tek yiyecein sey et dedi ama ben et in yanında dunyayıda yediim icin boyle oldum

Bu ağda işi beni sinir ediyor kızlar yaaaa..Her an doğurabılırım diye sürekli elimde ya makineyle ya ağdayla gezer oldum.İki büklüm öylede zor oluyorki:1no2: Alıyorum alıyorum ufacık tüy görüyorum tekrar eziş büzüş,oğluşumda rahatsız oluyor baya sallanıp duruyor içimde.Sıkıştırdım çocuğu valla.Bugün her zamankinden daha temiz olmam lazım çünkü akşam 7 de çatı muayenem var.Dün odalar temizlendi.Bugün ve yarında banyoyla mutfağı hallederim sonra sancı beklerim artık.Böyle daha iyi aslında insanın yapacak işleri olunca eksikleri felan olunca kafa onlarla meşgul oluyor doğum korkusu gidiyor kafamdan.İşim bitip sakin kalınca daralıveriyor içim.Benim doğuma kadar kafamı sürekli meşgul edecek birşeyler bulmam lazım.Güldeni saat 12 de aradım,birazdan girecek ameliyata dedi ablası.Kendine gelsin tekrar ararım.Hicran düğününüz hayırlı uğurlu olsun,Allah mesut etsin.Betül benimde kalçamda oldu çatlaklar sadece kırmızı kırmızı kısa kısa leke gibi ama çatlak maalesef,çok değil şükür.Çatı muayenesi yaptıran arkadaşlar acımıyo dimii? :))

canım agda konusunda yapabileceğin en güzel şey kuaföre gidip yaptırmak hem kısa sürüyor hem uzun süre çıkmıyor hem de acaba iyi alabildim mi diye bir tereddüt yaşamıyorsun.

canım agda konusunda yapabileceğin en güzel şey kuaföre gidip yaptırmak hem kısa sürüyor hem uzun süre çıkmıyor hem de acaba iyi alabildim mi diye bir tereddüt yaşamıyorsun.

Çok utanırım ben,hayatta gidemem:eek:Cırt cırt canımı yakarlar hem.Yavaş yavaş kenardan kenardan yapıyorum napıyımbenneyaptımki

X