2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım çift yumurta ikizleri yani tam olarak benzemeyebilirler bilemem allah bilir.......sağlıklı olsunlarda inş.allahım vaktinde kavuşturur bebişlerime beni.................
vede sizleri

deryacım bebişini kıyafetleri süpermiş valla ben hiç böyle şeyler almadım hep zıbın alttan çıtçıtlı bodyler ayaklı pijamalar normal pijama takımları tulumlar falan aldım yani ilk aylar için olanları sonrasını hiç düşünmedim getirende çok oluyo mevlütlerde diye acele etmedim

karnımızı doyurduk geldik kızımla neler yazmışınız bakiim geleyimmm kim var buralardaaaa

kızlar yaa bişey sorucam size benim göğüsler küçüldü sanki yaa bide sanki şişkinliği azalmış gibi daha diklerdi şimdi sarkmış gibiler neden acaba

10gün öncesine kadar bomba gibilerdi hatta sütyenimi bi beden büyütmeyi düşünüyodum şimdi bi acayip oldular söndüler sanki

iyi akşamlar arkadaşlar..
biz dr.dan geldik..bebeğim 2 kg.- 44 cm.olmuş..
iyi haber yalnızca 1 kilo almışım bu ay..
kötü haber bebeğim ters duruyoo dr. 34. haftadan sonra nadiren döner dedi.. o zamana kadar dönmezse büyük ihtimal sezeryan gözüktü bana ( inşAllah bebeğim döner sezeryandan korkuyordum yaaa ((

merhaba canım bebişinin kilosu yerinde maşallah inşallah döner ama dönmese de korkma canım bu kadar, daha geçen bir arkadaşım sezeryan oldu hiç korkma diyor çok kolay oluyormuş hiç hissetmedim bile diyor o öyle deyince ben de cesaretlendim biraz....

sagol canım..gerçekten öyle kolay mı olmuş ? ben teyze kızımı görmüştüm ameliyattan çıkınca çok kötüydü :çok üzgünüm: ama hayırlısı neyse o olsun tabii ki...dr.um herşey yolunda gittiği müddetçe normal doğumdan yana biriydi..bendeki şansa bak yaa hep normal olsun istiyordumm :çok üzgünüm: inşAllah döner..bu arada ismin neydi canım benim ismim merve a.s.

benim ismim fatma mervecim, evet bana öyle anlattı ben de yengemi görmüştüm o da beni korkutmuştu ama o 6 yıl önceydi demek şimdi daha ii oluyor sezeryan

Mervecim gözün aydın tatlım çok sevindim bebişinin iyi olmasına maşallah kocaman olmuş meleğin,kilonda iyi çok iyi almışsın 1 kiloyu...sezeryan olayına gelince hayırlısı olsun tatlım belki vardır bundada bi hayır bak benim ablam ikisinide sezeryan oldu maşallah hemen kalktı ayağa ağrılarıda çok uzun sürmedi öyle her sezeryan kötü olucak diye bişey yok,bozma moralini belkide son anda bile olsa döner bellimi olur bebişlerin işi bebişin sağlıklıymış ya önemli olan o bence korkma sakın:1hug:

valla bilmiyorum deryacığım 34 haftadan sonra her hafta bakılıyormuş ama ilk muaynemde sorarım yinede tehlikeli bi durum olmasını bende istemem

mervecim bebişine ve sana da kocaman maaşallah,
inşallah bebişin dönerde annesini üzmez,
sezeryan yada normal hangisi hayırlısıysa o olur inşallah

ya bu arada kızlar günde kaç lt su içiyosunuz.ben 3-4 günde 1 damacanayı bitirir oldum cok mu içiyorum.karnımın şişliğide ondan mı acep:CüvCüv: :roflol:

valla 4 gün gidiyor damacan evdede tek sayılırım eşim sadece akşamları geliyor :) ama bu iyi bişey merak etmeyerimseniben

canım hadi gözün aydın bebeğin sağlıği yerinde ya şükür bende bugün geldim hastaneden ama benimde bebiş halen dönmemiş kısmet artık benim sezeryan riskim yüksekti zaten senin bebiş inşallah döner :1hug:

benim ismim fatma mervecim, evet bana öyle anlattı ben de yengemi görmüştüm o da beni korkutmuştu ama o 6 yıl önceydi demek şimdi daha ii oluyor sezeryan

teşekkür ederim fatmacım..haklısın tıp ilerledikçe kolaylaşmış bir de insanların ağrı eşikleri farklı oluyor demek ki..bakalım Rabbim hayırlısını nasip etsin ..hepimize inşAllah..
özlem, gülşah, gülden sağolun arkadaşlarım..inşAllah döner en büyük isteğim normal doğum yapabilmek..bakalım hayırlısıı olsun..

Son düzenleyen: Moderatör:

sagol gülşahcım..haklısın hayırlısı neyse o olsun..dr.da öyle dedi zaten.. bazen bakıyoruz son anda dönüveriyor dedi ..ama bu çok nadir olur genelde 34. haftadan sonra dönmezler dedi senağlama

ehh annişler zor bi hafta sonu beni bekliyor yarın büyük temizl,k günü halılarda geldi yıkamadan sanırım hafta sonu gelemem kendinize iyi bakın çok yazışmayın:)))) okuması zor oluyor

şididen hepinize iyi hafta sonları

mervecim bebişine ve sana da kocaman maaşallah,
inşallah bebişin dönerde annesini üzmez,
sezeryan yada normal hangisi hayırlısıysa o olur inşallah

sagol özlemcim a.s. hepimizin bebişlerine maşaAllah
amin canım hangisi hayırlısı ise o olsun .. elden birşey gelmiyorr..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…