2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ay buna bayıldım kız çocuklarının bu kıyafet olayı çok güzel yaaa erkek bebeklerde altarnatif azz . deryacım kaç tane kıyafeti oldu şimdiden senin kızın ben pek merak ettim. ben daha 2 set yeni doğan aldım birde ayakkabı havlu bornoz 7-8 tane tulum o kadar ben çıkayım bugünde bişiler layaım bariii:tomato:

zorla değil valla...eskiden su aklıma gelmezdi..şimi koca bi bardak bir yudumda gidiyo..içim kuruyor sankiii.....
teşkkür ederim canım hepimizi bebişleri aldıklarımız sağlıkla mutlulukla giysin...

aaa serencimm bu çok güzelmişş deryacım mothercardemi var demiştin.

cnm hangısını soruyon derya beyaz kolları puantıyelı olanı mothercar dan almıs
benım yolladıgım tavsanlıdanda bulsam alacam ayy bayıldımm
serap ablayamı sorsam acepppsırnaşık şey

tam bilmiyorum ama 25 yada 30 ytl..görümcem almış hatta aynısının kremini de ablam almış...değiştirdik sonra........

kızlar size doyum olmaz belim cok agrıdı cıkıyorum ben.kendinize ve bebişlerinize iyi bakın canlarr

valla saymadım canım ama teyzoşu her gördüğünü alıyor....:lepi:

canlar ben cıkıyorum kendinize ii bakınnn tabi bebişlerede
bol tepikli ve guzel uykulu geceleeeeeeeeeeeeeerrrrrrr:icecream:

kocaman kocaman optum sizleriiii tatlişkolarım beniiiiiimmmmŞenizŞeniz

akşam yatarkene kocişleri ilgisiz bırakmayın ona goreeee:roflol:

e onlar olmasa biraz bu bebişleri zor yapardık dımı amaaasırnaşık şey

hade kaçtım ben bayyyssssss:lepi::lepi:

:enbuyukkk::enbuyukkk:

cnm hangısını soruyon derya beyaz kolları puantıyelı olanı mothercar dan almıs
benım yolladıgım tavsanlıdanda bulsam alacam ayy bayıldımm
serap ablayamı sorsam acepppsırnaşık şey

serencim tavşanlı olandan dediydimm. nerden aldınız bende istiyomm.kızlar ben biraz yürüyüp sonra eşimle buluşacagımm herkese iyi akşamlarr görüşmek dilegiyle. Şeniz

ben de eşimi bekliyorum yemeğe dışarı gideceğiz ama daha 1 saat var gelmesine....herkes çıkıyor mu yoksa??ben foto eklemeye dvam edyim bari...

Derya cicilerinizin hepsi çok güzellerrrr
İyi günlerde kullanmanızı nasip etsin Allah inşallahhh

çok sağol canım...ben de bu arada kimse yokken hem ekliyorum hem de ağustos annelerini okuyorum...erken erken doğuruyorlar da...

ayy zaman yaklaştıkça valla bende erken gelecek diye endişeleniyorum.. O yüzden ağustos 10 da herşeyim bitsin.. Çantam da hazır olsun öyle bekliyim istiyorum.. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…