2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Gülşahcım benim dr da çook rahat aynen senin gibi hiç bişey söylemeden 8 eylüle gün verdi yani muayene günü,herşey normal deyip deyip yolluyor beni.8 Eylüle daha çooook var..

Aynen gülcüm aynı kaderimiz benimkide 8 eylül diyorum inşallah kontrol gününe kadar bişey olmaz çok rahat bu adamlar benim dr.da herşeye normal diyo bu hallerine gıcık oluyorum resmen

ayy adana 60 derece mi biz hiç şikayet etmeyelim o zaman gülşahcım..
Gül Allah yardımcın olsun senin de hepimizin de..
bi dahakine ben de kesinlikle yaza denk gelsin istemiyorum.zaten her geçen yıl daha da şaşırıyor mevsimler...
Gülşah aynen senin gibi.. tatlı şu son iki gündür deli gibi canım istiyor..önceleri hiçç aramazdım tatlıdan soğumuştum hamilelikte..ama iki gündür üst üste iki çikolata, üzerine süt bisküviler..sabah kahvaltıda çokokremler -tatlicadiarzu-

nolucak bu halim bi de mide yanması başladı..ee tabii o kadar ıvır zıvırı yersem olacağı buydu senağlama

Kız artık doğuracam yani 12 ağustosata gittim herşey normal dedi baktı ve rutin muayene gibi beni 8 eylülde çağırdı ben de sinir oldum...
Olur mu hadi sancım gelirse falan dedim 2 hafta izine ayrılıyorum bu 2 haftada gelirse en yakın acile gidersin dediiiiÇok üzgünüm çoook

Benim de iştahım çok açık hiçdoymuyorum sanki
tatlı her zaman çok severdim zaten,hiç vaz geçmedim,yani şeker testi yapıldı ya inşallah şeker çıkar da doktor yasaklar,kilo almam dedim ama hiç bişey çıkmadı..
son ay bari kilo almadan kapatsam diyorum ama kendime de engel olamıyorum ki

benim dr. artık haftada bir kontrole çağırıyor..ne olur ne olmaz diye..sizinkiler de aşırı rahatmış gerçekten..
birşey olursa en yakın acile git diyor bi de hıı iyi ki söylemiş yanii :))

ayy adana 60 derece mi biz hiç şikayet etmeyelim o zaman gülşahcım..
Gül Allah yardımcın olsun senin de hepimizin de..
bi dahakine ben de kesinlikle yaza denk gelsin istemiyorum.zaten her geçen yıl daha da şaşırıyor mevsimler...
Gülşah aynen senin gibi.. tatlı şu son iki gündür deli gibi canım istiyor..önceleri hiçç aramazdım tatlıdan soğumuştum hamilelikte..ama iki gündür üst üste iki çikolata, üzerine süt bisküviler..sabah kahvaltıda çokokremler -tatlicadiarzu-

nolucak bu halim bi de mide yanması başladı..ee tabii o kadar ıvır zıvırı yersem olacağı buydu senağlama

kızlar ii akşamlar:nazar:
mervecim bende senin gibiyim çikolatalar bir tane kesmiyo ikinciyide yiyince heeehh tamam oldu diyorummm:lepi:

Aynen Merve haftada bir çağırmaz çünkü 15 gün içinde tekrar gidince para veya harç ödenmiyor ya o sebepten ayda 1 çağırmay devam ediyor arkadaş.
ayda bir gidince ama harç ödüyoruz o yüzden haftada bir veya 2 haftada bir çağırıp kahrımızı mı çecek hanfendi.Özeline gitsek haftada 1 çağırır tabii parasını alacak haftada 1.
Benimki özel hastanede muayenehane değil yani,sen özel muayenehanesinemi gidiyorsun?

Ay ne güzel merve haftada bi kontrolüm olsa hiç olmazsa benimde içim rahatlardı biraz,gül canım en iyisi biz şu bizim dr.ları boğalım sinir ediyo bu kadar rahatlık,Allah korusun ya sancımız gelse bişey olsa heralde adamların umurlarında olmayacak gıcık şeyler...
Merve sende ben gibisin tatlı canavarı oldum ama çok korkuyorum biraz daha kilo alcam diye kendimi frenleyemiyorum habire çikolata,tatlı nolcak bizim bu halimiz oofff of...

valla öyle yaa yemeği bile ikişer tabak yer oldum .. eskiden bir tabak yemeği zar zor bitirirken..inşAllah kiloları vermek de yemekleri çikolataları ikişer ikişer yemek kadar kolay olur :))

kızlar bende çok yemek yiyorum sormayın masada ne varsa sili süpürüyorum...........
şimdide canım abur cubur çekti cips istedi yazması ayıptır.........kardeşim 3 paket aldı şimdi meyve suyuyla afiyetle yiyeceğim...............
reklamlarda yiyecek ne görsem canım istiyor...........

Gül ben muayenesine gidiyorum ama bizimkide ayda bir ücretli ara kontrol ücretsiz illa ücret alıcak ne olur sanki arada çağırıpta bi baksa ölürler anam bunların gözünü para hırsı bürümüş resmen,zaten parayı aldığındada çok fazla ilgilenmiyo sadece gitmemiz için suratımıza bakıyo hep

Aynen Merve haftada bir çağırmaz çünkü 15 gün içinde tekrar gidince para veya harç ödenmiyor ya o sebepten ayda 1 çağırmay devam ediyor arkadaş.
ayda bir gidince ama harç ödüyoruz o yüzden haftada bir veya 2 haftada bir çağırıp kahrımızı mı çecek hanfendi.Özeline gitsek haftada 1 çağırır tabii parasını alacak haftada 1.
Benimki özel hastanede muayenehane değil yani,sen özel muayenehanesinemi gidiyorsun?

muayenhanesine gidiyorum canım ama ayda 1 ücret ödüyorum..ilk üç ayda da
; ayda iki kez gidip bir kere ücret ödüyordum..ilgili yani sağ olsun dr.umdan memnunum..izine falan da çıkmadı..doğum yapan olursa diye kaydirigubbakcemile3
bizi bekliyo adamcağız kaydirigubbakcemile3

kızlar ben tam tersıne 4,5 aydan sonra coştum kılo aldım, sonra yavasladım.. :sm_confused:
sıcaklar benım iştahımı cok etkılıyor oğlumun poposunun mıdeme dayanmasıda cabası.. :bbo:
o yuzden cok yemıyorum belkı normal halımden bıle az.. benım kı de ters ıste.. :bbo:
oğlum kılo alabılcekmı dıye dusunuyorum sımdıde.. fisfisfis

İşte yani ara kontrole çağırıp başına kalabalık mı alacak
herşey normal deyiverip geçiyor biz de çok şükür deyip çıkıyoruz.

Az kalsın geçen muayenede parası neyse vereyim bari 2 hafta sonra kontrol et diyecektim
zor tuttum kendimi.

Ay ne güzel merve haftada bi kontrolüm olsa hiç olmazsa benimde içim rahatlardı biraz,gül canım en iyisi biz şu bizim dr.ları boğalım sinir ediyo bu kadar rahatlık,Allah korusun ya sancımız gelse bişey olsa heralde adamların umurlarında olmayacak gıcık şeyler...
Merve sende ben gibisin tatlı canavarı oldum ama çok korkuyorum biraz daha kilo alcam diye kendimi frenleyemiyorum habire çikolata,tatlı nolcak bizim bu halimiz oofff of...

sıcaklarda iştahın kapanması gerekirken iyice açıldı..gerçi bebişlerde artık büyüdü hızla kilo alıyolar ama..inşAllah biz daha fazla kilo almadan kapatırız hamilelik sezonunu .kaydirigubbakcemile3

valla öyle yaa yemeği bile ikişer tabak yer oldum .. eskiden bir tabak yemeği zar zor bitirirken..inşAllah kiloları vermek de yemekleri çikolataları ikişer ikişer yemek kadar kolay olur :))

Afiyet olsun mervecim ye valla çünkü bende yiyorum nasılsa hamişlikten sonra bi bahanemiz kalmayacak en iyisi yemek bazen vicdanım sızlasada amaann diyorum nasılsa veririm doğumdan sonra diye veririm inşallahsırnaşık şey

inşAllah canım..artık spor mu yaparız ne yaparız vermemiz şart çünkü ayak bileklerim de ağırlığımı taşımıyo artık , iki saat gezsem ağrıyorlar...fazla geldi bu kilo kemiklerime :))
merhaba betül hoşgeldin ... iyiymiş seninki de ya..az kaldı zaten daha fazla kilo almadan tamamlarız inşAllah..

hepimiz bi arada olsak ne komik olurduk di mi ? gelsin tatlılar gitsin yemekler..şişko şişko hepimiz..iştahlı iştahlı silip süpürürdük ne varsa...öyle hayal ettim bi an bizi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

X