2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

inşAllah canım..artık spor mu yaparız ne yaparız vermemiz şart çünkü ayak bileklerim de ağırlığımı taşımıyo artık , iki saat gezsem ağrıyorlar...fazla geldi bu kilo kemiklerime :))
merhaba betül hoşgeldin ... iyiymiş seninki de ya..az kaldı zaten daha fazla kilo almadan tamamlarız inşAllah..

Mervecim bebişleri emzirince filan baya bi verirriz inşallah ben kendimi ona koşulladım napalım nasıl düşünürsek öyle olurmuş zaten,benimde ayaklar bilekler filan sürekli şiş kendimi tanıyamıyorum valla ne kadar zormuş bu hamişlik böyle inşallah bizim değerimizi bilir kuzularımız...
Ben şimdilik çıkıyorum ok.sonra görüşürüz herkesi çok öperima.s.

hepimiz bi arada olsak ne komik olurduk di mi ? gelsin tatlılar gitsin yemekler..şişko şişko hepimiz..iştahlı iştahlı silip süpürürdük ne varsa...öyle hayal ettim bi an bizi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Ne güzel hayal etmişsin mervecim valla yapar yapar yerdikkaydirigubbakcemile3gelsin tatlılar gitsin kekler börekler nolurdu kız o zaman halimizkaydirigubbakcemile3tekrar görüşürüz öptüümm

Emzirirken bir kadın her emzirmeye 500 kalori harcıyormuş zaten emzirenler hep ter içinde kalıyor dikkat ettiyseniz..günde 10 kere emzirdiğimizi düşünelim
5000 kalori ne yersek yiyelim zaten bu kaloriyi besinlerle alamayız..şakkıdı
o yüzden ben de çok tluyum emzirirken vereceğimizden.bebişler tombullaşırken
biz de tığ gibi kalacağız inşallah...Valla ben bu kiloları vermek için benim kızı obez yapacam bu gidişlee:roflol:

selam mommy.........
evet yazdığın gibi emzirirken çok kalorı yakılıyormuş.düşününn ben iki oğluşumu emzireceğim inş.......
o zaman aldığım 20 kıloyu veririm.........

inşAllah bol bol sütümüz olur da ; emzirirken kalorileri yakar, kiloları da veririz çabucak..inşAllah..

Emzirirken bir kadın her emzirmeye 500 kalori harcıyormuş zaten emzirenler hep ter içinde kalıyor dikkat ettiyseniz..günde 10 kere emzirdiğimizi düşünelim
5000 kalori ne yersek yiyelim zaten bu kaloriyi besinlerle alamayız..şakkıdı
o yüzden ben de çok tluyum emzirirken vereceğimizden.bebişler tombullaşırken
biz de tığ gibi kalacağız inşallah...Valla ben bu kiloları vermek için benim kızı obez yapacam bu gidişlee:roflol:

süper teoriymiş sevdım bunu.. 5000 kalori demek.. :roflol::roflol::roflol:
dediğin gibi olsa doğuran herkes somalilere dönerdi yahuu... :roflol::roflol:

kızlar eylül annesi olan yağmur arkadaşımız 35. haftasında doğum yapmış bebeği küvezdeymiş..konu açmış eylül anneleri topiğine..Allah yardımcıları olsun inşAllah hayata sıkı sıkı tutunur minik bebişi senağlama

Bende okudum şimdi yağmuru Allah ım inşallah bebişlerimiz vaktinde gelsinler inşallah en kısa zamanda yavrusunu kollarına alır...:Saruboceq:.Bazen diyorumda bian önce yavruma kavuşayım falan diye ama sonrada pişman oluyorum yavrum inşallah kalabildiği kadar kalsın içerde nasıl olsa çok zor bi hayat onu bekliyo dışarıda hepimiz hakkında hayırlısı olsun ve yavrularımız sağlıkla doğsunlar:Saruboceq::Saruboceq:

günaydınn sevgili eylül annişleri herkese güzel bırgun ve hafta sonu dlıyorum...a.s.
en erkencı benım galıba daha gelen yok..herkes ıyıdır umarım...

ah kızlar kilolardan bogazınızdan bahsetmıssınız...en ınce noktama dokunmusunuz...nasıl yıyorum anlatamam yatana kadar yıyorum sonrada her sabah kalktıgımda 100 gr 200gr almıs olarak buluyorum kendımı:çok üzgünüm:
Yarın doktor kontrolum var 1 ayda tam 3.5 kg almısım yıne bır suru saydırcak adam haklı tabıkı...benımde umudum emzırmekte hayırlısı ınsallah.
Yarın hem oglusumu gorucem hemde benım evlılık yıldonumum kızlar.3 yıla gırıyoruz..:nazar:allah hepımıze nıce yıllara eşlerımızle bebıslerımızle gırmeyı nasıp etsın ınsallah:Saruboceq:
Yagmura cok uzuldum allah yardımcısı olsun saglık sıhat versın..umarım en kısa zamanda kucagına alır bebısını.

günaydınn güzel eylül annelerii,hayırlı cumalar ve güzel günler diliyorumm.
duygu evlilik yıldönümünüz kutlu olsun eşin ve bebişinle nice saglık,huzur ve mutluluk dolu uzun seneler geçirmenizi dilerim.
ben bu hafta kontrole gittigimde 2 haftada hiç kilo almamışım şimdiye kadar toplamda 13 kilo aldım. inşllah 14-15lede tamamlarım. bencede kiloları,çatlakları dert etmeyin arkadaşlar herşey bebişlerimiz içinn.benimde dün annem geldi arkadaşlarr çok mutluyumm evi düzenledik iyice yerleştik artık. bugünde bebişimizin odasını yerleştirecegiz sonrasında sizinle resimlerini paylaşırım.
güldencimm haftaya dogum yapıyormuşsun tatlımm. bana özel msjla tlf numaranı yazarmısın güzelim.
Allah'ım hepimize hayırlı,saglıklı dogumlar nasip etsin arkadaşlar.herkesi çook çook öpüyorumm.

günaydınn sevgili eylül annişleri herkese güzel bırgun ve hafta sonu dlıyorum...a.s.
en erkencı benım galıba daha gelen yok..herkes ıyıdır umarım...

ah kızlar kilolardan bogazınızdan bahsetmıssınız...en ınce noktama dokunmusunuz...nasıl yıyorum anlatamam yatana kadar yıyorum sonrada her sabah kalktıgımda 100 gr 200gr almıs olarak buluyorum kendımı:çok üzgünüm:
Yarın doktor kontrolum var 1 ayda tam 3.5 kg almısım yıne bır suru saydırcak adam haklı tabıkı...benımde umudum emzırmekte hayırlısı ınsallah.
Yarın hem oglusumu gorucem hemde benım evlılık yıldonumum kızlar.3 yıla gırıyoruz..:nazar:allah hepımıze nıce yıllara eşlerımızle bebıslerımızle gırmeyı nasıp etsın ınsallah:Saruboceq:
Yagmura cok uzuldum allah yardımcısı olsun saglık sıhat versın..umarım en kısa zamanda kucagına alır bebısını.

günaydınn Duygu

Evlilik yıldönümüzün kutlu olsun ben bugünden kutlayayım hihoyyythihoyyyt
Allah bebişinizle kocişinle sağlıklı mutlu bir ömür nasip etsin sizeee..... :nazar:
Kilolarını da çok dert etme canım son aydayız... Benim de bu ay iştahım baya açık..Ama abur cubur konusunda. Sürekli tatlı istiyor canım... Eşim de bu sıcakta nasıl tatlı ister ki bir insanın canı diye düşünüp duruyor fisfisfis:roflol:

Bende yarın ilk defa NST ye gireceğim ve sanırım sezeryan tarihimiz de az çok belli olacak.. Bende çok heyecanlıyım... Oğlum ne kadar kilo aldı acaba diye..

günaydınn güzel eylül annelerii,hayırlı cumalar ve güzel günler diliyorumm.
duygu evlilik yıldönümünüz kutlu olsun eşin ve bebişinle nice saglık,huzur ve mutluluk dolu uzun seneler geçirmenizi dilerim.
ben bu hafta kontrole gittigimde 2 haftada hiç kilo almamışım şimdiye kadar toplamda 13 kilo aldım. inşllah 14-15lede tamamlarım. bencede kiloları,çatlakları dert etmeyin arkadaşlar herşey bebişlerimiz içinn.benimde dün annem geldi arkadaşlarr çok mutluyumm evi düzenledik iyice yerleştik artık. bugünde bebişimizin odasını yerleştirecegiz sonrasında sizinle resimlerini paylaşırım.
güldencimm haftaya dogum yapıyormuşsun tatlımm. bana özel msjla tlf numaranı yazarmısın güzelim.
Allah'ım hepimize hayırlı,saglıklı dogumlar nasip etsin arkadaşlar.herkesi çook çook öpüyorumm.

Günaydın Asliii
Gözün aydın anneciğin gelmiş... hihoyyythihoyyyt
İşler de bitiyor ne güzel... Bebişinin odasının resimlerini bekliyoruz...
Kendine çok dikkat et canım kolay gelsin sizeeee
a.s.

günaydın hayırlı cumalar arkadaşlarım.
asli cansu duygu hepinize selamlar.. Şeniz
duygucum evlilik yıldönümünüz kutlu olsun Allah nice nice senelere ulaştırsın mutlulukla sağlıkla inşAllah..
ben artık hiç şikayetçi olmayacağım ne kilolalardan ne ağrılardan ..yağmur arkadaşımızın bebişinin durumunu okuyunca ne çok şeyden şikayetçi olduğumu daha iyi anladım...herşey bebeklerimiz için onlar sağlıklı olsunlar yeter ki..:CüvCüv:
yağmur arkadaşımızın bebişine de dua edelim.. evlerine güle oynaya dönsünler inşAllah en yakın zamanda.:Saruboceq:.

asi,merve,cansu hepınıze cok tesekkur ederıma.s.allah hepımıze uzunnn yıllar bır yastıkta kocamayı nasıp etsın:dance:

asicim bebek odanız hayırlı olsun canım en kısa zamanda resımlerını beklıyoruz.
cansucum bende yarın gırıcem NST ye ve tarıh bellı olucak ınsallah..en son gıttıgımde muhtemelen 15 eylul dedı ama bakalım..
bende aynı durumdayım bu sıcakta pasta yiyipte rahatsız olmayan tek ınsan benım herhalde:roflol:
kızlar bızımde besıgımızın fotografını koyayım bakalım begencekmısınız ama besık krem rengı ustundekı cıbınlık beyaz getırmısler nasıl sınır oldum.ben onuda krem ıstemıstım esım degıstırelım dıyor ama bakın bakammm:uhm:

002xl7.th.jpg

001ij6.th.jpg

GÜNAYDIN GÜZEL ŞİŞKO OBURR NE BULURSA YİYENNNN AÇ HAMİŞLERRRR, ASLICIM GÖZÜN AYDIN ANNECİĞİN GELMİŞŞ EE YAKINDIR ARTIK SENİNDE DOĞUM HABERİNİİ ALAMAMIZAAA a.s.:nazar: DUYGUCUM SEN YEMENE DEVAM ET HATTAAA GECELERİ UYUMAA YAZIK GÜNAY VAKTİNİ UYUYARAK GEÇİRME MUTFAK MASASININ ÜSTÜNE DÖŞEEE YİYECEKLERİ SABAHA KADARRRR YEEEEE, SONRA ZATEN VERİCEKSİN BOŞVER GİTSİNNN ZATEN OLAN OLMUŞ DİMİİİ AMA:sm_cool::sm_cool: MERAK ETME YANLIZ DEĞİLSİN BURADA HERKES EN AZ 14 KİLO ALMIŞ DURUMDA DİMİ AMA. AYRICA EVLİLİK YIL DÖNÜMÜZ KUTLU OLSUNNNN BİR ÖMÜR BOYU MUTLU OLURSUNUZ İNAŞALLAH.a.s.

X