2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

GÜNAYDIN GÜZEL ŞİŞKO OBURR NE BULURSA YİYENNNN AÇ HAMİŞLERRRR, ASLICIM GÖZÜN AYDIN ANNECİĞİN GELMİŞŞ EE YAKINDIR ARTIK SENİNDE DOĞUM HABERİNİİ ALAMAMIZAAA a.s.:nazar: DUYGUCUM SEN YEMENE DEVAM ET HATTAAA GECELERİ UYUMAA YAZIK GÜNAY VAKTİNİ UYUYARAK GEÇİRME MUTFAK MASASININ ÜSTÜNE DÖŞEEE YİYECEKLERİ SABAHA KADARRRR YEEEEE, SONRA ZATEN VERİCEKSİN BOŞVER GİTSİNNN ZATEN OLAN OLMUŞ DİMİİİ AMA:sm_cool::sm_cool: MERAK ETME YANLIZ DEĞİLSİN BURADA HERKES EN AZ 14 KİLO ALMIŞ DURUMDA DİMİ AMA. AYRICA EVLİLİK YIL DÖNÜMÜZ KUTLU OLSUNNNN BİR ÖMÜR BOYU MUTLU OLURSUNUZ İNAŞALLAH.a.s.

allah senı ne yapsın kızzzzz:roflol::roflol:çok güldürdün benı.kız bılsem 30 kg ıle kapatmıcam hamıslıgı dedıgının aynısını yapıcam ama ıste korkuyorum:roflol:
kuzenım hamısken 18 kg aldı ama bır kılosu kalmadı bana yemeee dıyor gecenlerde kızdı bana dıyorkı sen yorulma ben buzdolabının onune bır tabure atayım serın serın hem yersın hem terlemezsın dıyor:roflol:allahımmm yaaa alay konusu olduk valla..:CüvCüv:

ayten ben 11 kilo aldım sadece kaydirigubbakcemile3 14 değil hi hi kaydirigubbakcemile3

günaydın sana da sağol..hoşgeldin ayten.Şeniz.

Bir aralar en az kilo alan bendim... Ama artık ben de size yetiştim.. Bugün itibariyle 11 kilo almış durumdayım... :roflol:

Bence bugünlerde tatlı ihtiyacımız vücudumuz kendini doğuma hazırlıyor.. doğumda çok enerjiye ihtiyaç olacak diye... Ama biz inşallah uyuyup uyanınca bebişlerimizi kucağımıza alacağız...

Allah sağlıkla kavuştursun hepimizi bebeklerine inşallahhh :Saruboceq:

002xl7.th.jpg

001ij6.th.jpg

duygu cum resimler de krem ve beyaz farkı anlaşılmıyor.... :1no2:
Ve beşiğiniz gayet şık olmuş.. Allah mışıl mışıl uykular nasip etsin bebişine..

günaydınn Duygu

Evlilik yıldönümüzün kutlu olsun ben bugünden kutlayayım
Allah bebişinizle kocişinle sağlıklı mutlu bir ömür nasip etsin sizeee.....
Kilolarını da çok dert etme canım son aydayız... Benim de bu ay iştahım baya açık..Ama abur cubur konusunda. Sürekli tatlı istiyor canım... Eşim de bu sıcakta nasıl tatlı ister ki bir insanın canı diye düşünüp duruyor

Bende yarın ilk defa NST ye gireceğim ve sanırım sezeryan tarihimiz de az çok belli olacak.. Bende çok heyecanlıyım... Oğlum ne kadar kilo aldı acaba diye..

:1shok: cansuuuu cnmm okuyunca sok oldum sana sezeryanmı dedıler:KK43:(( normal dusunuyordun sen:uhm:
buarada bende 2 gun evde ıstıratettım kanamam geldı azdaha bızımkıde dogacaktı zor tuttuk:icecream: anası gıbı yerınde duramiiii:lepi: ıkı gun dınlendıkten sonra işe geldım hep oturmam gerekmıs nts ye baglıyolar bızımkı kıpırdamıyo makınayı cozuyolar anaaa bızımkı kıpır kıpır dalga gecıyo velet resmen yaaaa
hepinize gunaydın arkadaslar buaradaaaakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

GÜNAYDIN GÜZEL ŞİŞKO OBURR NE BULURSA YİYENNNN AÇ HAMİŞLERRRR, ASLICIM GÖZÜN AYDIN ANNECİĞİN GELMİŞŞ EE YAKINDIR ARTIK SENİNDE DOĞUM HABERİNİİ ALAMAMIZAAA a.s.:nazar: DUYGUCUM SEN YEMENE DEVAM ET HATTAAA GECELERİ UYUMAA YAZIK GÜNAY VAKTİNİ UYUYARAK GEÇİRME MUTFAK MASASININ ÜSTÜNE DÖŞEEE YİYECEKLERİ SABAHA KADARRRR YEEEEE, SONRA ZATEN VERİCEKSİN BOŞVER GİTSİNNN ZATEN OLAN OLMUŞ DİMİİİ AMA:sm_cool::sm_cool: MERAK ETME YANLIZ DEĞİLSİN BURADA HERKES EN AZ 14 KİLO ALMIŞ DURUMDA DİMİ AMA. AYRICA EVLİLİK YIL DÖNÜMÜZ KUTLU OLSUNNNN BİR ÖMÜR BOYU MUTLU OLURSUNUZ İNAŞALLAH.a.s.

bütün arkadaşlarım tşk ederimm. inşllah sizlerde annelerine kavuşursunuz. aytencim bu gidişle bu koşturmaya ev ara,taşı,yerleş, çarşı işlerini hallet günlerim yollarda işlerde geçti dogurmadım herkese önce ben dogururum zannediyordu hatta ben bile ama bu gidişle ben son dogurmazsam iyi kaydirigubbakcemile3

:1shok: cansuuuu cnmm okuyunca sok oldum sana sezeryanmı dedıler:KK43:(( normal dusunuyordun sen:uhm:
buarada bende 2 gun evde ıstıratettım kanamam geldı azdaha bızımkıde dogacaktı zor tuttuk:icecream: anası gıbı yerınde duramiiii:lepi: ıkı gun dınlendıkten sonra işe geldım hep oturmam gerekmıs nts ye baglıyolar bızımkı kıpırdamıyo makınayı cozuyolar anaaa bızımkı kıpır kıpır dalga gecıyo velet resmen yaaaa

serencimm geçmiş olsun canımm amann dikkat et tatlım kendine çok fazla yorma kendini.

seren hoşgeldin..geçmiş olsun kendini fazla yorma canım biraz daha kalsın bebişin ikiniz de sabırlı olun azıcık daha :))

serencım cok gecmıs olsun dıkkat et kendıne allah korusun mınıklerımızı:nazar:

Canım ben de normal diyordum ama son zamanda içerideki su azaldığı için böylesi daha ii oalcak dedi dr..

Aman canımm Ege bey in erken gelmeye niyeti olmasın.. Biraz daha dursun bakalım içeride acele etmek yok... Sen de kıss çocuğu rahatsız etme... Dur durduğun yerde.. Halay falan yok artık sana:teytey:... ÇOk dikkatli ol canım..... :emir_bebek::nazar:

kızlar bız yarın evlılık yıldonumumuz oldugu ıcın bır gecelıgıne tatıl yapıcaz ınsallah.kusadasında bır otelden rezv yaptırdıkbenım baskımla..esımde kıramadı..bu sene gunubırlıkler dısında hıc tatıl yapmadık:KK43:yarın denıze ve havuza gırmeyı dusunuyorum.sızde tehlıkelımı kızlar?hem korkuyorum hemde gıtmek ıstıyorum:KK43:

kızlar bız yarın evlılık yıldonumumuz oldugu ıcın bır gecelıgıne tatıl yapıcaz ınsallah.kusadasında bır otelden rezv yaptırdıkbenım baskımla..esımde kıramadı..bu sene gunubırlıkler dısında hıc tatıl yapmadık:KK43:yarın denıze ve havuza gırmeyı dusunuyorum.sızde tehlıkelımı kızlar?hem korkuyorum hemde gıtmek ıstıyorum:KK43:

Canım denize bol bol gir ama havuza sakın girme hele otel havuzu gider ayak enfeksiyon mantar olursun bir de biz de tatil yaptık havuza asla girme dedi doktorum

duygu deniz de havuz da temiz değilse kesinlikle girme canım..ayak mantarı enfeksiyonunu denizden de kapmıştık biz bir keresinde çünküü..
dr.um bana; şimdi sen enfeksiyon kapsan ben seni nasıl tedavi ederim demiştii..Allah korusun son günlerdeyiz zaten..

haklısınız havuza hıc gırmedım bu zamana kadar sabrettım bundan sonrada gırmesem daha ıyı olucak gıder ayak basıma ıs acmıyım..

ayten ben 11 kilo aldım sadece kaydirigubbakcemile3 14 değil hi hi kaydirigubbakcemile3

günaydın sana da sağol..hoşgeldin ayten.Şeniz.

SELAM CANIM SANDA , :nazar: OO SEN İYİSİN O ZAMAN , BEN DE 14 KİLO ALDIM AMA İŞTE 30. HAFTADAN SONRA ŞEKER ÇIKTIĞI İÇİN FAZLA KİLO ALDIRICI ŞEYLER YEMİYORUM ONUN İÇİN ALMIYORUM ARTIK KİLO senağlama BENDE MESELAAA TATLI YEMEK İSTİYORUMMMMMMMMMMM BENDE ÇİKOLATAAAAA BUZZ GİBİ BIRRRRRRRRRRRRRRRR LAMAK İSTİYORUM HELE REKLAMLARDA BUZ GİBİ ŞİŞELERRRRR senağlama AĞLAMAK İSTİYORUMMMMMMMMMMM:içelim: AMA YİYEMİYORUM İÇEMİYORUMM YAZIK BANAAAA

bütün arkadaşlarım tşk ederimm. inşllah sizlerde annelerine kavuşursunuz. aytencim bu gidişle bu koşturmaya ev ara,taşı,yerleş, çarşı işlerini hallet günlerim yollarda işlerde geçti dogurmadım herkese önce ben dogururum zannediyordu hatta ben bile ama bu gidişle ben son dogurmazsam iyi kaydirigubbakcemile3

AYY ASLI YAA SENİN 8 GÜNÜN KALMIŞ NASIL AĞRI OLUYORMU SON ZAMNALRDAA BASINÇ FALAN ANLATABİLİRMSİN NELER OLUYORRRR BEN ÇOK MERAK EDİYORUM SON HAFTADA NE OLACAK.... DİYE:teytey:

SELAM CANIM SANDA , :nazar: OO SEN İYİSİN O ZAMAN , BEN DE 14 KİLO ALDIM AMA İŞTE 30. HAFTADAN SONRA ŞEKER ÇIKTIĞI İÇİN FAZLA KİLO ALDIRICI ŞEYLER YEMİYORUM ONUN İÇİN ALMIYORUM ARTIK KİLO senağlama BENDE MESELAAA TATLI YEMEK İSTİYORUMMMMMMMMMMM BENDE ÇİKOLATAAAAA BUZZ GİBİ BIRRRRRRRRRRRRRRRR LAMAK İSTİYORUM HELE REKLAMLARDA BUZ GİBİ ŞİŞELERRRRR senağlama AĞLAMAK İSTİYORUMMMMMMMMMMM:içelim: AMA YİYEMİYORUM İÇEMİYORUMM YAZIK BANAAAA

en iyisi öylesi zaten canım şekerin kolanın ne bize ne bebişe yararı var.ama gel gör ki nefsimize hakim olamıyoruz kaydirigubbakcemile3
o bırr gibi kolalardan içmedim ben hamişliğin başından berii..en fazla yanımdaki kişiden bir iki yudum.. asit oranı çok çok fazla .. sakın haaa içmeyin siz de kızlar süprizzzzz

Canım ben de normal diyordum ama son zamanda içerideki su azaldığı için böylesi daha ii oalcak dedi dr..

Aman canımm Ege bey in erken gelmeye niyeti olmasın.. Biraz daha dursun bakalım içeride acele etmek yok... Sen de kıss çocuğu rahatsız etme... Dur durduğun yerde.. Halay falan yok artık sana:teytey:... ÇOk dikkatli ol canım..... :emir_bebek::nazar:

evet benım hatam valla rahat durmadım yerlerı sıldım belım agrıdı sonrada kanamam geldı yerımde dursam bole olmıcaktı:KK43:((( neysekı erken gelmii sunalık bısey yok iim cnm

cnm senınde hayırlısı olsun bosver hangısı iise sızın ıcın o olsun sezeryan veya normal farketmez sonucta bebısını her ıkı sekıldede kucagına alacaksın:lepi: herkesın hakkında hayırlısı
buarada bende toplam 11 kılo almısım
bebişte 2200 grm olmus:nazar: artıkın dogum yaklaşiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihihoyyyt:teytey::dance:

haklısınız havuza hıc gırmedım bu zamana kadar sabrettım bundan sonrada gırmesem daha ıyı olucak gıder ayak basıma ıs acmıyım..

birkere oda kimsecikler girmemiş boş bi havuza girdim topu topu üç dakka kalmışımdır hoop mantar oldum:bbo:denizin temiz olduguna ınanıyosan gir hem ciğerlerine kaslarına çok iyi geliyormuş..ben istanbulda ayak sokacak ne havuz ne denizoldugunu sanmıyorum..benneyaptımki

X