2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Güldencim hayırlısı olsun canım ya.. Bende dayanamıyorum artık. En erken sezeryan ne zaman olur?

38 ıncı haftanın başı en erken sanıyorum..benım drun dediği 38.5..en garanticilerde bi sıkıntı yoksa 39 a kadar bekletiyor..annein durumu musaıtseve talebi yoksa 40 ncıda olanda var..nasıpse 38.5 benım evlılık yıldonumume gelıyo dr um kabul ederse teklıf edıcem hayırlısı..zira benimde gun beklemeye bıle tahammulum yok ama allah başka eza vermesın tabii...

Güldencim hayırlısı olsun canım ya.. Bende dayanamıyorum artık. En erken sezeryan ne zaman olur?

canım mürekkepbalığı dediği gibi ama benim 38+5 olmuş oluyor hayırlısı bakalım dileklerin için sanada gülşahcım sanada teşşekür ederim
mürekkepbalıgı ne süper olur evlilik yıldönümünüze alsanız hayırlısı Rabbim hepiniizn gönlğne göre versin

bu arada arkadaşlar ben sezeryandan sonra uzunca bi süre giremiyebilirim ev kalabalık olcak bu hafta yarın falan kayınvalideler tokattan gelcekler ev baya kalabalık olur anlıycanız ama haberleri emel yani mavili size iletir hepinize şimdiden çok teşekkür ederim ben geldiğimde sanırım bi çok bebişimiz olmuş olur :teytey:

Kızlar ben dayanamıyom, ve gidiyom. 4 servisi ile çıkıyom. 5.30a kadar dayanamıyom. Ufff yaa... Allahım yardım et. Bacaklarım ağrıyo uyuşuyo...
Herkese iyi günler..

kimseler yok muu ??

güldencim sen de pazartesi kavuşuyormuşsun yavruna Allahın izniyle.. sağlıkla mutlulukla bebeğini kucağına alırsın inşAllah..hepimiz inşAllah..günler yaklaştıkça heyecan artıyor .. ne güzel bir heyecanmış bu..Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguları inşAllah..

her hafta kontrol olduguna göredr un çok ilgili baştan hiç korkma derimarkadaşım..hem bebeğe uzak oldugundan sanıyorumgebelik hormonlarının etkisiylebüyüyen mıyomlar nekadar buyusede ben şuana kadarmıyomdan ötürü bi sorun yaşamadım..benimki dogumyolunun üzerinde..son bıkaç kontroldede hakkında yorum bıle yapmadı dr um..ama dediğimgibi ben kanama falanda yaşamadım ..bu sanırım konumları ve buyukluklerıyle alakalı..belkı normal dogumum zorlaşıcak cunkı dogum yolunun ustunde..e ben zaten sezeryan istyorum ama sezeryandada hazır açmışken alalım denmiyoşmuş cunkı sezeryan zaten oldukçakan kaybına yolaçtıgından rısk almıyolar..önce allah sonra dr un a emanet et kendini kigüvenin tam anladığım kadarıyla ..allah cümlemizi sağlıkla kavuştursun yavrusuna..a.s.

ne kadar güzel siz artık serüvenin sonuna gelmişsiniz kazasız belasız bebişlerinize kavuşursunuz inşallah,canım doktorum bana da çocuk büyük ihtimalle doğum yolunu kapıcak sezeryan yapalım dedi ama miyom konusunda o da cocukla birlikte alma taraftarı pek değil gibi geldi bana hatta doğumdan sonra alttan alıcak galiba ,şuanda benimde 7+1 daha çok yeniyiz ama çok şükür bir problemimiz yok yanlızca biraz fazla şiştim gibi geliyo bana sanki 3 aylık hamile gibiyim otobüste falan yer vermeye başlıcaklar gibi yakında:.)))teşekkür ederim içimdeki korkuyu aldın canım çok sağolasın..a.s.a.s.

güldencim allah kolaylıklar versin sana da bebişine de hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin tabi bize de ne güzel yaa biz hala haftalar sayarken sen günler hatta saatler saymaya başladın biran kendimi senin yerine koydum benim 3günüm kalmış olsa diye heyecandan yerimde duramazdım heralde şimdiye kadar sakin geçiriyorum hamileliğimi pek heyecan basmadı henüz duygularımı bastırıyorum sakin geçirmeye çalışıyorum ama bir o kadar da endişeliyim hep acaba nasıl olucak diye sorlar geziniyo kafamda allah hepimizi kolaylıkla kurtarsın vakitlice inşallah

herkes yakınlarda gördü bebeğini ben ne zamandır göremiyorum en son 31+3 iken görmüştüm geçen hafta gidicektim ama doktorum izne çıktı kaldı haftaya p.tesi gidebilicem anca o zamanda 35+3 olucak allahın izniyle doktorumla ayrıntılı konuşucam doğum şeklini normal mi sezeryanmı olucak diye ama ben normal istiyorum hemde çok istiyorum ben kışın bi ameliyat geçirdim ayak parmaklarımda bazı yara gibi şeyler vardı onları aldırdım ufak bi cerrahi müdaheleydi aslında tamamaen uyuşturmadılar bile sadece parmaklarıma yakın yerden narkoz verdiler ben ayıktım ama dikişlerim hiç düzelemedi çok kötü duruyo estetik açıdan berbat bi halde ben daha estetik olsun diye yaraları aldırayım dedim daha beter oldu üzerine de hemen hamile kaldığım için tedavimde yarım kaldı doktorum diyoki senin yaraların çok kötü iyileşiyo pis iyileşiyo dedi sen sakın sezeryan olma yokda dikişlerin işte aynen böyle olur dedi şimdi bende tekrar aynı şeyleri yaşamaktan korktuğum için normal doğum istiyorum inşallah olur yaaa

herkes yakınlarda gördü bebeğini ben ne zamandır göremiyorum en son 31+3 iken görmüştüm geçen hafta gidicektim ama doktorum izne çıktı kaldı haftaya p.tesi gidebilicem anca o zamanda 35+3 olucak allahın izniyle doktorumla ayrıntılı konuşucam doğum şeklini normal mi sezeryanmı olucak diye ama ben normal istiyorum hemde çok istiyorum ben kışın bi ameliyat geçirdim ayak parmaklarımda bazı yara gibi şeyler vardı onları aldırdım ufak bi cerrahi müdaheleydi aslında tamamaen uyuşturmadılar bile sadece parmaklarıma yakın yerden narkoz verdiler ben ayıktım ama dikişlerim hiç düzelemedi çok kötü duruyo estetik açıdan berbat bi halde ben daha estetik olsun diye yaraları aldırayım dedim daha beter oldu üzerine de hemen hamile kaldığım için tedavimde yarım kaldı doktorum diyoki senin yaraların çok kötü iyileşiyo pis iyileşiyo dedi sen sakın sezeryan olma yokda dikişlerin işte aynen böyle olur dedi şimdi bende tekrar aynı şeyleri yaşamaktan korktuğum için normal doğum istiyorum inşallah olur yaaa

hakkında hayırlısı olsun.

iyi akşamlar hamiş arkadaşlar............
yazılarınızı ancak okudum oku oku bitmiyor ............

hakkımızda hayırlısı olsun hepimiz içininş.sağsalim bebişlerimizi kucağımıza alırız..........

bugün oğluşlarımın kıyafetlerini yıkadım misss gibi koktu evim yarında ütülüyeceğiz çantalarına yerleştireceğiz.........

İyi akşamlar herkese kimseler yokmu,nerelere gittiniz,şu sıralar oğluşumun harektleri azaldı sanki acaba yeri daraldığı içinmi yoksa oda ben gibi sıcaklardanmı etkileniyo,umarım iyidir,şu dr.umla doğum şeklini bi kararlaştırsaydık adam karar verene kadar ben doğurucam nerdeyse,daha 8 inede çok var sinir oluyorum bu adamın rahatlığına:KK43:(

İyi akşamlar herkese kimseler yokmu,nerelere gittiniz,şu sıralar oğluşumun harektleri azaldı sanki acaba yeri daraldığı içinmi yoksa oda ben gibi sıcaklardanmı etkileniyo,umarım iyidir,şu dr.umla doğum şeklini bi kararlaştırsaydık adam karar verene kadar ben doğurucam nerdeyse,daha 8 inede çok var sinir oluyorum bu adamın rahatlığına:KK43:(

iyi akşamlar sana da canım..hoşgeldin..sıcaklara dayanamıyorum arık ben de.. oturduğum yerde su gibi ıslanıyoru..m yaa bu son ay çok zor geçiyormuş gerçekten..Allah yardımcımız olsun ...
doğum şekline bir sonraki kontrolde karar verecek demek ki doktorun canım..
bebişin normal doğum pozisyonunda ya o yüzden biz de gününü bekliycez mecburen...ben de normal olsun çok istiyorum ama inşAllah yeterli açılma vs. olur da hemencecik doğuverir bizim tontişler..benim iki arkadaşım da saatlerce suni sancıyı çektiler açılma olmadı sezeryana alındılar.. çok daha zor , iki acıyı da yaşamak..inşAllah öyle olmaz bizimkiler :bbo: :a015:

iyi akşamlar hamiş arkadaşlar............
yazılarınızı ancak okudum oku oku bitmiyor ............

hakkımızda hayırlısı olsun hepimiz içininş.sağsalim bebişlerimizi kucağımıza alırız..........

bugün oğluşlarımın kıyafetlerini yıkadım misss gibi koktu evim yarında ütülüyeceğiz çantalarına yerleştireceğiz.........

iyi akşamlar gulan..amin hakkımızda hayırlısı olsun..bebişlerimize sağlıkla kavuşalım inşAllah.. :Saruboceq:
bebişlerin kıyafetlerini yıkayıp ütülemek çok güzel heyecanlı oluyor..minicik minicikler yaa içlerine nasıl sığacaklar diyo insan..ama büyük bile geliyormuş o elbiseler kaydirigubbakcemile2 hayırlısıyla sağlıkla doğsunlar inşAllah bebişlerimiz..:CüvCüv:

iyi akşamlar sana da canım..hoşgeldin..sıcaklara dayanamıyorum arık ben de.. oturduğum yerde su gibi ıslanıyoru..m yaa bu son ay çok zor geçiyormuş gerçekten..Allah yardımcımız olsun ...
doğum şekline bir sonraki kontrolde karar verecek demek ki doktorun canım..
bebişin normal doğum pozisyonunda ya o yüzden biz de gününü bekliycez mecburen...ben de normal olsun çok istiyorum ama inşAllah yeterli açılma vs. olur da hemencecik doğuverir bizim tontişler..benim iki arkadaşım da saatlerce suni sancıyı çektiler açılma olmadı sezeryana alındılar.. çok daha zor , iki acıyı da yaşamak..inşAllah öyle olmaz bizimkiler :bbo: :a015:

Sende hoşgeldin mervecim,valla gerçekten çok zormuş bazen karnımdan çıkarasım geliyo ama sıcakları bi nebze atlatsak önemli değil günü ne zaman olursa olsun ama sıcaktan artık iş bile yapamaz duruma geldim inan...Allah a şükür normal pozisyonda duruyo ama emin değilim dediğin gibi saatlerce sancı çekipte bi açılma olmazsa çok üzülürüm heralde hakkımızda hayırlısı olsun o duruma gelmeyizde hemen kolayca doğuverirler inşallah,benim kızdığım dr.a ya adam çok rahat bari eylül başında falan çağır ama yok illa beni meraktan öldürecek bilmiyorum ya ben çok pimpirikliyim yada adam bi garip,valla sıcaklar geçsinde ne olursa olsun aslında mervecimhihoyyyt

Ya ben o ütü işini iyiki halletmişim şimdi olsaydı mahvolmuştum kesin daha gecelik pijama filan duruyo bi türlü yapamadım,gulan iyi yapmışsın bu halinle doğrusu:)

haklısın canım son ayımızın sıcaklara denk gelmiş olması çok kötü oldu..şikayetler bir yana sıcaktan ağlayasım geliyo kaç kere de oturdum ağladım sıkıntıdan senağlama ama şükrediyorum bu halime de Allah bugünlerimizi aratmasın ..
canım benim ayaklarım uzun süre oturduktan sonra kalkınca sanki altları su toplamış da üzerine basıyormuşum gibi acıyor.. sende de oluyo mu böyle ayak acıması ?

Sorma mervecim bende ağlıyorum geçirdiğim en zor yazdı sanırım bide benim kimsem yokya buralarda gündüzleri bide evim aşırı sıcak oluyo bazen bende ağlıyorum sinirden sonrada oğlum alınmasın diye ona güzel sözler söylüyorum aman o kırılmasın napalım herşey minik kuzularımız için zaten...
Canım benim ayak tabanlarım berbat böyle su toplamış gibi değilde ayağımın üzerine basamıyorum resmen acı veriyo bende bilmiyorum mervecim neden olduğunu,bide ben şu sıralar acaip tatlı istiyorum nerdeyse akşam yemeğinde bile tatlı yicem ama çok korkuyorum iyice kilo almaktan:KK43:

iyi akşamlar kızlar
bugün burası45 dereceyi gösterdi ama hissedilen nemle beraber 60 olmuş dedilerrr

artık elektrik klimaları kldırmıyordu sanırım bütün gün elektrik kesikti,söylemesi ayıp popom pişmiş sıcaktan,2. yi böyle yaza denk getirmicem kesinlikle...Yandım allahhhhhh...
allah yardımcımız olsun az kaldı,aman dikkat edelim...

Hiç tadım yok buün kolumu kaldıracak halim yokk

arzu ve deryadan haber var mı?Hastaneden ıkmışlardır heralde.

Gül valla canım adana daha beterdir mutlaka ben burda kafayı yiyorum hepimizin Allah yardımcısı olsun,benim artık takatim hiç kalmadı bütün gün doğrudüzgün bişey yapamıyorum valla hergün düşünüyorum 2.ye hamile kalırsam planlı yapıcam inşallah kışa denk gelsin diye birincileri bi sağlıkla kucağımıza alalımda inşallah sonrasına bakarız

X