2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ya kızlar baska fıkrı olan yokmu?hastaneden neyle cıkarcaz bebıslerı yaaa((
hıcrancım sende battanıye koymayı mı dusunuyorsun altına??o da saglıklı degıl dıyorlar.ben dogar dogmaz hep onun ıcınde tasırım dıye plan yapıyordum ya

canım bende dün öğrendim trombosit kanın pıhtılaşmasını sağlayan bileymişş, ben hamileliğimde kan testi daha önce yaptırdım çıkmamıştı.

benimde ana kucagı var.bebegin anne pozisyonuna en yakın olan seklinden aldım.ama yine de güvenemiyorum ben ilk 2 ay boyunca onedenle kucagımda cıkarırım diye düşünüyorum.zaten hemen arabaya biner evine gelirsin

Zeliha ben Başkent hastanesinde doğum yapacağım canım
bakarsın aynı hastanede aynı gün doğum yaparız.kaydirigubbakcemile5

canım bende dün öğrendim trombosit kanın pıhtılaşmasını sağlayan bileymişş, ben hamileliğimde kan testi daha önce yaptırdım çıkmamıştı.

günaydın arkadaslarrr
epidural veye spinal olmayacağına göre normal sezeryan olabil,yormusun pekiifisfisfis

allah allah niye öle düşük çıkmış yawww bayaa düşükmüşşş benimki maşallah genelde 300-350 arası çıkar ama 100 çok düşük geldi banaaaa

ne bileyim canım yaaa işte her gitttiğimde bişi söylüyolar bende yeni öğreniyorum. allah hayırlsını versin dermanasız dert vermesin inaşşallaahh. bebeğim sağlıklı olsundaaaa ben şimdi şu tronbositi araştırayım.

zelihacım allah yardımcın olsun...ama yınede sukur en azından annecıgın var esın ınsallah gıtmez ama gıdersede aılenın yanında dogumunu yapar saglıkla kucagına alırsın ınsallah bebegını..:1hug:

yaa canım dert etme kucağında götütürüsün en kötü şartlarda ya daa yuuşak taşıma çantaları var ondan alırsın. üsme kendini:1hug:

ya anne karnındaki duruşa en yakın olan hangisi ki anlamadım ben şimdi
benimki Kraft travel sistem dediklerinden hem ana kucağı hem oto koltuğu olarak kullanılıyor ben de ilk aylar onun içinde taşıyacağım otutturacağım.Ben hep görüyorum herkes koyuyor minik bebeklerini bunun içine...http://www.bebecocuk.com.tr/index.php?p=show&pid=6493&k_id=46&kn=0-13+kg

ana kucağı aynen bundan,sizinki daha mı farklı??

günaydın arkadaslarrr
epidural veye spinal olmayacağına göre normal sezeryan olabil,yormusun pekiifisfisfis

evet normal sezeryan olabiliyomuş banada tuhaf geldi. sordum doktora. o kontrol altında tutabileceğimiz bişey dedi. ama epidural omuriliğin içinde kanamaya sebep olursa mudahale etmemiz daha güç dedi. yaa benim anlamadığım eskiden kadınlar ne tahlil ne test bişey yaptırmadan doğum yapıyolarmışç şimdi biz herşeyimizi baktırıyoruz bin bir türlü şey var yaaaaaaafisfisfis

Zeliha ben Başkent hastanesinde doğum yapacağım canım
bakarsın aynı hastanede aynı gün doğum yaparız.kaydirigubbakcemile5

yakınlarında bi karakol var o hastanemi adanayı unnuttum biraz.baglar karakolu muydu neydi.
iyi olur valla birbirimize destek oluruz:lepi:

yakınlarında bi karakol var o hastanemi adanayı unnuttum biraz.baglar karakolu muydu neydi.
iyi olur valla birbirimize destek oluruz:lepi:

evet canım doğru hatırlıyorsunşakkıdı
Cemalpaşa dakiSeyhan Başkent hastanesi.

benim aldıgımda kraft du sistemli.satıcı anne karnındaki en iyi pozisyona sahip olan ana kucagı için onu tavsiye etti ama ben yine güvenemiyorum.kucagımda cıkarırım diye düşünüyorum

merhabalar herkese..
hepimize güzel bir gün olsun inşAllah..
ayten çok sevindim canım, bebişinin böbreğinin normal çıkmasına..çok şükür..
derya yarın kızına kavuşuyor mu şimdi ? ne güzel yaa..Allah sağlıkla kavuştursun hepimizi inşAllah..

gülcüm hanı ana kucagının ortasında bır bel boslugu varya ıste yenı dogan bebek onun ıcıne yatamazkıduz yatması lazım bende bır yere gıderken falan onun ıcınde tasırız dıye dusunuyordum hadı hastaneden cıkarırken tamamda daha sonra hep kucaktamı tasıncak.benımkıde hem ana kucagı hem oto koltugu senınkı gıbı..hastaneyede onu goturmeyı dusunuyordum.ama bazıları o bel bosluguna battanıye ıle falan destek yapıyorlarmıs o da pek saglıklı gelmedı bana

evet canım doğru hatırlıyorsunşakkıdı
Cemalpaşa dakiSeyhan Başkent hastanesi.

canım teyzemler otaya yakın otoruyor.sen hangi semtinde otoruyosun adanada.annemler mavibulvarda cetinkaya magazası var oraya yakın otoruyor yurt mah. diye geçiyo

Benim annemler de sizinkilere yakınmış canım
Baraj yolunda oturuyolar duygu cafeye yakın.

anladım canım ama her an yatmicakki bebek içinde bir yere taşırken veya evde hani uyanıkken,yani bence sakıncası yok,için rahat etmezse sen de belinin altına minik bir mşinder tarzı bişey koyarsın ama benim kuzenimde doğum yaptı bebek doğduğundan beri hep ana kucağında taşıyor ya da biz otururken falan hep onun içinde...Uyuyunca beşiğine alıyor.

hiç sorma ya annem de öyle söylüyo biz hiç birseybilmeden doğurmusuz diyor
sağlıkla doğurda hangisi olursa olsun cnm

canım üzülme...herşeyin haırlısı olur inşallah sizin için...korkma canım sakın...eşine de kızma onun da desteğe ihtiyacı var...kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…