2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım ben zübeyde hanım doğum evinin doktoruna gidiyorum bülent kayhan.doğumum da kısmetse orada olacak.sürekli özeline gittim tabi hastane çok kalabalık.sadece tahlillerim hastanede yapıldı.

ben inegölde oturuyorum.burda hastane koşulları dediğin gibi çok kalabalık oluyo.
o yüzden bende baştan beri doruk hastanesine gidiyorum önceleri çekirgedeki doruk hastanesine gidiyodum ama doktorum yıldırımdaki şubeye geçince şimdi oraya devam ediyorum.
birde bursada yeniyiz daha neresi iyi yada kötü bilemedik o yüzden başladık bakalım devamıda orada olucak

bayanlar bişi sorucam size
ya ben perşembe günü kotrole gidicem 35. hafta dolmuş olucak o zaman
doktor çatı muayenesi yapar mı?
ben çok tırsıyorum ya
sezeryan olucak olanada çatı muayenesi yapılıyo mu

.
ben çok tırsıyorum ya

37.haftada yapılıyor çatı muayenesi ve hiç acımıyormuş.Yaptıran arkadaşlarım söyledi.Sezaryen olacak olana yapılmıyor.

Kizlar ben hastane çantasini hazirladim 1-2 ufak eksiği var ama basit şeyler eksik onlarida alinca hepsi tamamdirrr

ben çok tırsıyorum ya

bende bilmiyorum valla 25 inde doktoruma kontrolüm var nst ye gireceğim ama çatı muayenesi falan demedi bakalım yapacakmı aceppp

canım doruk hastanesinin iyi olduğunu duyuyorum arkadaşlardan.içini ferah tut.hatta bi arkadaşım orda doğum yaptı ve çok memnun kaldı.

merhaba kızlar uzun zamandır siteye girmiyordum ne kadar yol kat ettik değilmi şurda hepimizin az bi zamanı kaldı allah hepimizin yavrusunu sağlıklı nasip etsin

günaydın kızlar kaç gündür girmiyordum nete nasılsınız bakalım.ben eşimin haberini aldıgım günden beri cok sıkıntılıyım üstelik görev italya degil gürcistanmış.öle cok korkuyorum ve eşime kızıyorum anlatamam.sıkıntımı artık dün attım ve eşime patladım dünden beri konuşmuyorum eşimle.canım cok sıkkın anlayacagınız cok

günaydın eylül annişleriii bu sabah pek fazla kimse yok herkes uyuyor sanırım ben kahvaltı ettimm malum şeker var idare etmem gerek az sonra gidip yatçam tekrar biraz baıniim dedim kk yaa

eşinin görevi neydiki canımm allaha emanet olsun iptal edemiyorsa aklına kötü bişii getirme

Selam kızlar nasılsınız....
Hicran canım ne kadar kaldı sana.. Bende eylül 7sinden sonra sezeryan olacağım büyük ihtimalle.. Ben 32.haftada 37'ye kadar çalışabilir raporu almıştım.Ve geçen iki hafta da yıllık iznimi kullanmıştım.Yeni bu haftada işe gidip bi dahaki salıya 37'yi bitirip doğum iznine çıkacaktım. Fakat yeni geçtiğim Avcılar hospitaldeki doktor keşke yıllık izin kullanmasaydın, arada kullanamazsın SSK saymaz falan dedi. Bugün işe geldim bi ara gidip Puantörlük ile konuşacağım kafama takıldı.Kesmesinler bi de paramı ya.. Bende kesilmesin bi ay daha gideyim diyodum. Bilmiyom belkide bişey olmaz ...
Bilgisi olan var mı kızlar, bu yıllık izin benim iş yerim ile ilgili değil mi? SSK doğum öncesi kullandım diye kıllık çıkarır mı?
Bu arada çok hareket ediyo benim kızım ve canım acıyo artık...Bide korkuyorum onu sıkıştırıyomuyum acaba diye...

canım yaa inan anlıyorum seni çok zordur eminim ama adamcağız ne yapsın,elinden gelen birşey olsa yapmazmı hiç?ondan çıkartma öfkeni canım,bu hem sana zarar verir hem ona
ne yapacaksın işte iş
benim eşimde hemen her ayın yarısından fazlasını evden uzak geçiriyor,ama eldende birşey gelmiyor maalesef((

canım benimki de 25 ağustosta ki kontrolümde kesinleşecek doktor 38.haftan 11 eylül 15 gibi yaparız belki demişti ama bakalım hayırlısı.
izin konusuna gelince yıllık iznine çalışabilir raporunu denk getirmişin ama bilgim yok bu konuda inşallah sorun olmaz .
bebeğinin hareketlerine gelince benimkide aynı bazen öyle dönüyor öyle vuruyorki nefesim kesiliyor inan ama hareketli bebek sağlıklı demkmiş ona göre içim rahat hareket ediyorsa iyi beslenip enerjisi yerinde demekmiş okuduğum kadarı ile

Günayyyydınnnnnn;
nasıl gidiyo kızlar hamilelik... Bişey kalmadı artık ya.... Bi sürü cicik aldım kızıma ...Nasıl hevesleniyorum giydirmek için var ya... Çok da küçük oluyolar ya... Nasıl tutacağım diye ürküyorum bazen ama..

Günaydın istanbullu hamileler biz bu hafta napıcaz bu sıcakla???
35 derece olacakmış sıcaklık ve nem oranıyla biz bunu 40 gibi hissedicez..Ağustosun yarısı "kış" tı hani?? Çok bunaldım sıcaktan klimasız duramıyorum artık...Eksiklerim var onları almaya bile gidemiyorum sıcaktan,

Birde nst çektirmek istiyorum doktorum istemiyor nedense, olsun ben genede çektirip götüreyim diyorum, sizin doktorlar muhakkak her hafta istiyorlar mı?Benimki günün geçmedikce gerek yok diyor...İçim rahat değil...

Son düzenleme:

canım valla çok sıcak ben de bunalıyorum.dediğin gibi klimasız durulmuyor.geceleri de uyuyamaz oldum artık.dışarıya hiç çıkılmıyor.benim doktorum 34.haftadan sonraki kontrollerimde nst istedi.her kontrole gittiğimde baktı.ama sen yine de içini ferah tut.

Hicrancım saol canım;
inşallah hayırlısı ile atlatırız doğumu da ... Çok yoruldum bende , göye iki hafta izine çıktım. Ağbimin düğünü vardı hiç bişey anlamadım valla ya.. Evdede toplamam gereken şeyler var. Boya yaptık.. Kıyafetlerini yıkayıp ütüledim en azından. Bi tek pişik kremi falan alacağım, iki tane nevresim alacağım, bide park yatağına kayınvalidemde yün varmış , ince bişey yatak ve yastık yaparım ben dedi. Koltuklarımı sileceğim. Herşeyim bitsin istiyorum ama gelen giden ve haftasonu akraba etkinlikleri ne yazıkki bitmiyo... Hamileyim ama kimse beni anlamıyo.... Eşimde beni çok kırıyo bu aralar, ve ben de kendimi toplayamayıp ağlıyorum hep....Ağlasam bile yine suçlu oluyorum... Beni hiç umursamıyo bu aralar hep tersliyo...Niye böyle yapıyo anlamıyorum. Sudan sebepler ama.. Dün bana kabak tadı verdin dedi çok gücüme gitti.... Hiç böyle bi laf duymamıştım çok alındım. Benim ona ihtiyacım varken...
İki sene önce kardeşi hamileydi yürüyüşe falan çıkarıyodu onu, ben ise yalvarıyorum bi yerlere çıkalım diye. Çok yorgunmuş, uyuyo hep... İşte çok yoruluyomuş, bende bu halimle herşeye koşturuyorum, yatamıyorum kalkamıyorum.... Ve bunun üstüne bana dönüp normal, olacak diyo... Deli oluyorum ya... Ne zaman anlayacaklar benim kıymetimi ya... Herkese iyi olmaya hep çalışıyorum ama herkes beni çok kırıyor ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…