2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

evet haklısın canım altına destek mınder koyarak olabılır ..bır yere tasırken rahat olcak dıye dusunuyorum ınsallah bakalım...

benım bebegım dunden berı cok az hareket edıyorbırde dık oturdugum zaman sankı mesanenın ustune yatıyor yada vuruyor anında tuvaletım gelıyor zor yetısıyorumaz hareket etmesı normalmı acaba doktora bır gıtsemmı kafama takıldı sımdı burda okuyorum son haftalarda plesenta yaslanması kıreclenme yada suyun azalması..bır sey olabılırmı acaba?

ahh hh lise yılarında giderdik duygu cafeye eski günlerim aklıma geldi bak şimdi.baraj lisesinde okudum ben

:dance:Sanki üstünden çoook uzun zaman geçmiş gibi o günlerin dimi...

ama az da değil hani 10 yıl olmuş nerdeyse ben liseden mezun olalı..

son haftalara yaklaştıkça yeri daraldığından hareketlerinde azalma olması normalmiş.çok aklına takılıosa dr.nu arayıp bi danış istersen.benim bebeğimde çok hareketli diil.günde 8-10 kere hareket etmesi yeterliymiş.

canım üzülme...herşeyin haırlısı olur inşallah sizin için...korkma canım sakın...eşine de kızma onun da desteğe ihtiyacı var...kaydirigubbakcemile5

onun da destege ihtiyacı var biliyorum kolay degil onunda aklı burda kalacak bana cok güvenir.hatta bazen bana evimin erkegi der her işi hallettiğim için.benim kızdıgım nokta gönüllü kabul etmesi.bana yalan söylemsi önce mecburi dedi sonra öğrendim ki kimse gitmek istemeyince bizimki giderim demiş.herkesin canıkıymetli bizim ki cok cesur

doktorum bana 35. haftadan sonra bebek hareketleri azalacak telaş yapma.günlük say 15 kere hareket ediyosa sorun yok dedi.bende bebiş hareketlerini sayıyorum şimdilik.

merhaba kizlar sabah upuzun yazmistim mesaj bi turlu gitmedi insallah bu gider .. canim ben ilk oglumda aldim bundan arabada evet kullaniliyor ama evde pek cocuk icinde rahat degildi yada ben rahatsiz gibi hissettim pek kullanmadim ,aynen beli katlanmis gibi duruyordu ,bu bebegime evde sundan kullanicam daha rahat olucak diye http://www.amazon.de/Chicco-Schauke...-0408847?ie=UTF8&s=baby&qid=1219050943&sr=8-3 ,arabaya ayri koltuk kullanicam ..

canım ya yarın ya da çarşemba..bugün saa 4 te nst ye gieceğim kesinleşcek...çarşmaba abahı sanırım olacak...

deryacim nasilsin ,heyecan dorukta ben bile cok heyecanlaniyorum ,yarin öbür gün bebegin kucaginda olucak insallah hihoyyyt deryacim sakin endiselenme sen cok iyi bir anne olacaksin kaydirigubbakcemile5 endiselenmen dogal ,ilk cocukta herkes oyle dusunur ,bende cok korkmustum ama goreceksin ki Allahim bize oyle bir yetenek vermis ki ,bebegin dogunca sanki 40 yildir annelik yapiyormussun gibi hareket etmeye basliyorsun :lepi: ilk bir iki gun saskinlik oluyor daha sonra sana yardima gelenlerin yaptiklarini bile begenmez oluyorsun kaydirigubbakcemile3
oyle degil boyle yapilcak diye ahkam kesmeye basliyorsun kaydirigubbakcemile3 bu nasil oluyor bilmiyorum ,diyorum ya allahin bize verdigi bir hikmet heralde ,bende cok panikteydim ,tutamam ben onu ,bakamam ,ya bisey olursa ,ya uykusuzluga dayanamazsam diye vs... o guzelligi gorunce .dogum anindan itibaren sihirli bir degnek dokunup super anne oluyorsun kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5

nasılsınız? uzun süredir giremiyordum.kız kardeşim vardı onla ii zamn geçirdim. moral de oldu bana.ama gitti ve artık yalnızım evde..sıcaklardan çok bunalıyorum. yüreğimde doğum sıkıntıları var.benim tarihim tam belli değil. her an olabilir.gidebildiği yere kadar bekliyoruz.sık sık dr. gidiyorum.suyma bakılıyor.nst ye giriyorum.
nerdeyse her gece rüyalarımda doğuruyorum.hep içim de korku var acaba hayırlısıyla doğumu atlatıp bebeğimi kuçağıma alabilecekmiyim.off allah hepimize kolaylık versin..

canim aynen zaman yaklastikca hem sevinc hem korku karisiyor ,bende hergece ruya goruyorum ,dogumla ilgili ,sonra uyuyamiyorum ,yarin ki gun bas agrisi cekiyorum benneyaptımki dun hastaneden agri kesici istedim neyse ki agri kesici icince simdi basim agirmiyor ..Allahim hepimize guc kuvvet versin ,az kaldi cok az ..ha gayret kizlar kaydirigubbakcemile5

canım ya yarın ya da çarşemba..bugün saa 4 te nst ye gieceğim kesinleşcek...çarşmaba abahı sanırım olacak...

ayyy cok sevindim güzelim hihoyyyt 2. eylül annemiz sen olcan şimdi sana sattler geçmek bilmez
ben bazen düşünüyorum bebegimin agzı,burnu,gözü,eli,ayagı nasıl diye heyecan basıyo düşündükçe senin şimdi tüm bu soruların bitiyo ne güzel.darısı biz bekleyenlere olur inşallah

derya hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inşAllah kızını..çarşambaya ne kaldı ben bile çok heyecanlandım..sorunsuz atlatırsınız inşAllah canım..
muscan hoşgeldin..ben de acaba ne oldu diye merak ediyordum seni göremeyince..bebişin vaktinde sağlıkla gelir inşAllah annesi..
mehtap o gösterdiğin modelden ben de baktım bir tane ev için çok rahat görünüyor gerçekten.ama ayrı ayrı alınca da ikisini birden işi bitince nereye koyucam ? artı daha masraflı .. off ne yapsak :))

mehtap bu aldığın da çok güzelmiş...

ama işte ben çift fonksiyonlu diye düşünüp ana kucağı + oto koltuğu aldım
evimde de bu tip şeyleri daha sonra kaldırıp saklicak yer yok o yüzden her hoşuma giden şeyi alamıyorum malesef.

slm kızlar nasılsınız....oku oku yeni bitti...ne çok alışmışız buraya ve birbirimize....sitenin açılmaması çok köü oldu ya....ey ben çarşamba doğum yaparsam bir süre giremem..özleyeceğim sizi ya....

Deryaaa
korka,endişelenme canım,rahat rahat,çabucak doğurursun inşallahhh,çooook tatlı bir kızın olacak,misler gibi kokacak.
Sana güveniyoruz,bak mutluluktan ağladım diye anlatacan sonra bize....

arkadaşlar benim ilkim sezaryan olduğu için buda öyle olacak eylül 15 gibi alırız dedi dr ama sanki o güne kadar beklemiyecek tanıdıklarımın çocukları erkenden geliyor hayırlısı birde bende aşırı terleme oluyo sizde varmı eskiden hiç terlemezdim hamileliktenmi bilmiyorum

ben iyiyim derya asıl haberler sendeymiş ne güzel kızına kavuşmana iki gün kaldıı
bi süre gelemesende biz buralardayız nasılsaa ,bekleriz senii:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…