2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

aslıcım doğum günün kutlu olsun hayatımmm..hihoyyythihoyyythihoyyyt
betülcüm iyi ki abim yok dedirttin bana vallahii allah kolaylık versin çok zor olaylar boşveeeeerrr kafamçokkarıştı
deryacım strres yapma kendine b ebşini düşün lütfennn

ayy iyi hadi canımcım çok sevindim iyi haberlerle gelmişsin. inaşşallah istediğin zaman da doğum yaparsın panik yapma evham yapma deryacım gerçi biz hamişlerin bir numaralı huyu evham panik, diyene bakkkkk :roflol: dikkat et kendine sana özelden mesaj attım aldınmıa.s.

herkeseeeeeeee günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn:lepi: yaa kızlar ben size gene bişey sormak istiyoırum. hani normal de böyle bişey olacakmış gibi içinize sıkıntı basar yaaa, hani içim daralıyor sıkılıyor nefes almakta zorlanıyorum allah hayır etsin inşaallah kötü bişey olmaz deriz yaa. aynen öyle içim sıkılıyor böyle nefes almakta zorlanıyorum. acaba bu bebek sıkıştırmasımı ondan mı içim sıkılıyor gibi oluyorsositososito ben anlayamadım sizde nasıl durumlar

günaydın kızlar
bişi sormak istiyorum işe geldim sabah uyandığımdan berşi kasıklarımda adet sancısı gibi sancı var ayakta duramıyorum hafif belim de ağrıdı ama geçti bişi olmas dimi

olmaz bence canım yalancı doğum sancılarıdır bence ama genede doktorunu ara istersen. benimde kalbim sıkışmaya başladı yaa içim çok daralıyor allaaahım niye böyle oldum ben şimdi.

Kızlar size bişey sorucam hurmada doğumu kolaylaştırıyomuş ya şimdilerde yemeye başlasak bi zararı olurmu acaba,ramazanda geliyo zaten canım istiyo valla bi zararı olursa yemiyim

Merhaba canım..
Ben birkaç aydır günde sadece bir tane hurma yiyordum.. Bugünlerde günde iki taneye çıkardım.. Hurmanın süt içinde çok faydalı olduğunu ve bebek için de çok besleyici olduğunu duymuştum... Ama fazla tüketmeye hep korktum.. Fazlası doğumu başlatabilir belki diye..

bu arada kimse soruma cevap vermemiş küstümm:dilcikar::dilcikar:

Canım sen akşam sormuşsun ama ben geriden geliyorum kaydirigubbakcemile
Benim oğlanda aynı dediğin gibi ayağını bir uzatıyor sağ tarafımdaki damarlar morarmaya ve diğerlerine göre daha belirginleşmeye başladılar bu yüzden.. Yumurta gibi çıkıyor ayağı.. avucumda hissediyorum.. Birkaç gündür kamera ile karnımdaki hareketlerini çekmeye çalışıyorum.Ama kerata anlıyor galiba kamerayı açtığımı.. Hareketi anında bırakıyor.. kamera kapanınca yine coşuyor.. Hele poposunu gezdirişi var bir sağa bir sola.. Maşallahh oğluşumaa.. gamyoncuiremsu:teytey::sm_cool:

Allah hepimize sağlıkla kucağımıza aldığımız, güzel kokularını duydduğumuz günleri de göstersin inşallahhh :Saruboceq:

Derya cım çok sevindim prensesin iyi olduğunaa..
İnşallah böyle iyi gider herşey de zamanında gelir bebişin..

kızlar dr.umu aradım sancım için görmem lazım diyo ama ben şimdi çıkamam ki işteyim yerime bakacak kimse de yok biraz dah dayanacağım bakalım

günaydınlarrr Güzellll Annelerrrrr
( artık anneler demeye başlayalım çok az kaldı şafak saymaya başladık hepimiz)

Dün bir sürü şey yazmışsınız.. Onları oku oku bitiremedim valla...

Aslı cım canımmm Geç oldu ama Doğum günün kultu olsun.... eşinle bebeğinle sağlıklı mutlu ömürler diliyorum....
Bu arada haftasonu taşınıyormuşsun.. Yapabileceğim bişi olursa yardıma gelebilirim.. Eşimi de alır gelirim.. Biraz faydamız olur belki size??? kaydirigubbakcemile5

Betül cüm canım sende sıkma canını.. Er ya da geç Allah göstercektir abine neyin ne olduğunu.. Açacaktır gözünü abinin... kaydirigubbakcemile5

mavili sende bugün nst ye girecekmişsin.. İnşallah güzel haberlerle gelirsin...

Unuttuğum arkadaşlar varsa çok özür....

:CüvCüv:

Son düzenleme:

Canımm bazan bana da oluyor.. Havalar çok sıcak etkiliyor olabilir... Bebiş de sıkıştırıyor olabilir... Biraz temiz havayaçıkıp derin derin nefes alsan belki biraz rahatlatır..

günaydın güzel eylül anneleri herkese guzel sorunsuz bol tekmelı bır gun dılıyorum...
ben dun aksamdan berı Kadınlar klubune gıremıyorum nedense acılmıyor nıhayet sabah gırebıldım..

Betülcüm cok üzmüşsün kendını ama bence takmamaya calıs canım cunku bu son gunlerımızı cok sakın ve huzurlu gecırmemız gerekıyor...bırde enınde sonunda sız kardessınız yapıcak bırsey yok...a.s.
deryacım cok sevındım bebısının ve senın ıyı olmana hıc kımse ıcın uzme kendını canım..allah zamanında kucagına almayı nasıp etsın ınsallah

aytencım aynı sorunu bende yasıyorum ozellıkle sabahları kahvaltı yapmamla bırlıkte yarım saat sonra nefes alamıyorum kalbım sıkısıyor ne yapıcagımı sasırıyorum sonradan kendı kendıne gecıyor..hatta suan bıle hala nefesım daralıyordoguma kadar bunları yasamaya devam edıcez galıba:çok üzgünüm:

çok sağol duygucum yaa içimi rahatlattın sanki biraz biraz geçiyor gibi, çok korktum yaa ilk defa oldu bende de ondan evham yaptım.:içelim:

Kızlar günaydın herkese nasılsınız?
Dün akşam karışık rüyalar gördüm sürekli ameliyat masası doktorlar falan sanki doğuma giriyo gibiydim tam ayırt edemedim ama çok korktum valla.Nasıl doğurcaz yaaaaaaaa

günaydın kızlar
bişi sormak istiyorum işe geldim sabah uyandığımdan berşi kasıklarımda adet sancısı gibi sancı var ayakta duramıyorum hafif belim de ağrıdı ama geçti bişi olmas dimi

Canım senin bahsetmiş olduğun ağrıyı bende çekiyorum adet olcakmışım gibi kasıklarım ağrıyo ama normaldir herhalde korkma sen

günaydın arkadaşlar
aynı şekilde bende birisine söylediğim zaman kımıldamıyor o zaman kızıyorumm sıpaya:mymeka:...
aytege bendede nefes daralması bendede var boğazıma birisi oturmuş gibi bir ağırlık çöküyor 1-2 dak. sürüyor..ama 2 günsde bir..çok sık olursa dr.una danış

çok sağol duygucum yaa içimi rahatlattın sanki biraz biraz geçiyor gibi, çok korktum yaa ilk defa oldu bende de ondan evham yaptım.:içelim:

rica ederim canımm ne demek:)hıc korkma cunku ben yaklasık 1 aydır bunu hergun yasıyorum ve doktoruma sordum nettende arastırdım bebek bası yaptıgı ıcın kısa surelı bunları yasamak cok normalmıs..

bende sıze bır sey sormak ıstıyorum bendede bazen karnım tık tık atmaya baslıyor asagıda atıyor sonra kendı kendıne gecıyor:uhm:acaba hıckırıyormu dıyorum ama bunu yasayan varmı arkadaslar??

Bende de oluyor aynısı... Bence hıçkırıyor..
kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…