2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

derya güzel haberlerini getir inşAllah kızının gelince hemen yaz bize..

gülşah afiyet olsun size de canım görüşmek üzere.. :))

Aslicim iyiki doğdun canimmmm. Keşke oralarda olsaydimda sana yardima gelseydim eşimlee çok üzüldüm yaaa eşine söylesen birierini ayarlasa ailesinden olmazmi. Yazik sana şunu şurasinda 2 haftan kalmiş kiyamam sana. Bence mutlaka konuş kendin için değil bebişin için konuş.

aslicimmm doğum günün kutlu olsun canımmmmmm

betülcüm canım sende hamile hamile takma kafana öyle şeyleri,düzeltebileceğin şeyler değil nasıl olsa,üzmemeye çalış kendini, iyişallah başarabilirsin,zordur biliyorum ama neyapacaksın işte(

deryacımm iyişallah senin kuzu uyuyordurda doktora gidince uyanıp oynaşıp seni mahçup eder canımm
güzel haberlerini bekliyoruz

bende dün çok yoruldum..eşim mutlak görmesi gereken bi arkadaşınıın eşli davetini kıramamış,5kat ama dimdik merdivenli bi evegittik..zaten sabahtan yorulmuştum,bideçok uzandımmutfak dolabına,yapanlaraa sövdüm..misafirlikdeki gencbi anne kordon kopması yaşamış dğoguma yakın ev temizliği yapınca..aldı beni sıkıntı..zaten kafam kaldırmıyo haralagürele insan dıyologlarını..dedimbu akşam bişi olmazsa olmaz..şükür bugune çıktım..zaten dişeti iltihabı oldumbikaçgundr ağrıdan beynım oyulmuş..atlattım işallah iyiym halsizim okadar..eşimede uyuss oldum ne gereği var beni götürme kardeşim ..ayy ben cok asabı oldum artık..benım dr da izinde..15 gün yok..işallah bi durum olmaz..sevgili betüle üzüldüm açıkçası ama eleştirmekde üzerimize vazife olmasada hemkendinden 11 yaş küçük hemde akrabalık ilişkisi içinde olunan bi kızla olmak bana sağlıklı gelmiyo..zaten akrep etmezmiş akrabanın ettiğini..kız kıtlıgına kıranmı girdi..abiside sanırım içten içe
kardeşini kıskanmış evliğinden ötürü paylaşmak durumunda kalınca..nedıyyım..kıskançlık enyıkıcı duygu sanıyorum.........

merhanalar güzel annişler son ayımızda herkes bunalım takılmış ne oluyor hamişler tadını çıkartın lütfen

gülcüm gözün aydın maşallah kızına

gulanda ogullarına maşallah sena iki tane maşallah

betül canım boşver sen şimdi çok hassas bi dönemdesin takma lütfena.s.

ASLICIM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BU ARADA KOLAY GELSİN BENCE UNUTMAMIİTIR DAHA EŞİN BEKLE BAKALIM GÜN DAHA BİTMEDİyerimseniben

bu arada ben nye haftada iki kez gidiyorum ve hafdada bir kezda nst ye giriyorum bilmiyorum herşeyde normal bugünde gittik dr herşey normalm,i,ş ama yoruşuyorum yollarda kaydirigubbakcemile

]Aslı canım Doğum Günün kutlu olsun... nice senelere ailelenle birlikte olman dileğiyle a.s.a.s.a.s.ayrıca yeni evinde hayırlı olsun güle güle güzel günlerde oturmak nasip olsun kendini fazla yorma emi

Gulancımbebişlerine maaşallah canım sonuna kadar sorunsuz geçer hamileliğin inşallah

Deryacım gözün aydın ailen gelmiş ne güzel inşallah sağlıkla kızınıda kucağına alırsın:lepi:

Betül canım elalem ne derse desin hadi hadi hadi hadiiiiii Boşver be takma kafana bebişini düşün mutlu ol canım

ve diğer tüm hamişler nasılsınız? herkese kocamanŞeniz

Son düzenleyen: Moderatör:

canım bende dıyorum ıcımden dunyada kız mı kalmadı da yıllar sonra gıttın bunu buldun be abi dıye..
ama demekki kısmet bır göreceğimiz bunları yasacağımız varmıs.. ne yapaym kendımı boyle kandırayım..
sende sıkma canını yorma gunluk ıslerle bosver bı yan temız olmasın saglıgımız yerınde olsun.. kendıne dıkkat et canım..

ben artık kaçıyorum kızlarrrr
hepinize iyi akşamlar
yormayın kendiniziiiii ok?
ben yarın doğum izni için hastaneye gidicem,iyişallah çok süründürmezler...
öpüyorum hepinizi fıstıklarr

herkese iyi akşamlar tatlışlaarr

mommy ciğim maşallah bebişine.ne güzel herşey yolundaymış çok şükür.benim oğlumda 2467 idi iki gün önce.allahım sorunsuz doğurmamızı nasip etsin.

arkadaşlar RAHİM OTU nu daha önce duyanınız oldu mu? geçen gün kalabalık bi kadın grubu içinde gezmedeydim,bahsettiler.Kabeden geliyomuş normalde kapalı biçimde duran bir tür çiçekmiş,suyun içine konunca aynı rahim şeklini alıp açılmaya başlıyomuş; ve bu sudan bikaç yudum içen anne adayı çok kolay doğum yapıyomuş.Buraya kadar kocakarı ilacı gibi geliyo kulağa ama inanmıcksınız ortamda evinde bu otu bulunduran 3,bunu kullanarak sancı gelmesiyle birlikte toplam sadece 45 dk. da doğum yptığını belirten de 2 kişi vardı.birisi 2çocuğunda da bu otun suyundan içmiş.herkes haberdardı ben hariç.
teyzelerden biri ben annene veririm dedi.annem de daha önce de duymştum deneyelim istersen dedi.ilk sancıyla içiliyomuş.ne dersiniz?
benim gibi normalden korktuğu için sezeryan isteyen biri için umut oldu.
işe yaramazsa da psiolojik olarak rahatlarım diyorum..sositososito

Herkese merhaba..
Aslıcım öncelikle nice mutlu yıllara..Allah bundan sonraki doğum günlerimizi bebeklerimizle kutlamayı nasip etsin cümlemize..

Betülcüm sende çok üzülme, bende ağbimle hiç anlaşamam zaten..

Kızlar bugün tansiyonum 16 ya çıktı doktoru aradım gel dedi..Gittim derdimi anlattım oradada ölçtü tansiyonumu 12/7 çıktı...Garip bir şekilde aniden yükselip düşüyor, çok korktum tansiyon bebeğime bişey yapmışmıdır diye ama neyse ultrasonda gördüm iyiydi. Doktor tansiyon ilacı vermedi sinirsel diyor, eğer ki preeklampsi olsaydı yada tansiyon hastası olsaydın tansiyonun hiç inmezdi diyor, pasiflora verip duruyor.Ben çıkarıyprmuşum tansiyonumu..Bebeğim allaha emanet, bu arada doğum şeklinede karar verdik bir aksilik olmazsa sezeryana alıcak beni, sen paniksin normal doğumu kaldıramazsın kontrolü kaybedersin dedi.Haklı da..Sezeryanla ilgili soracaklarımı sordum, ilk 6 saat ağrın olur dedi, 6 ay kadar da o bölgede hissizlik yaşarsın hepsi bu dedi.İlk hafta kalkarken eğilip doğrulurken ağrı olur ama korse bağlarız rahatlatır dedi.
Kısmetse eylülün ilk haftası olabilirmiş.38. haftanın içindeyken...
İşte bu kadar..Tansiyon beni çok üzdü arkadaşlar şu 1 ay bir geçse, bebeğimi bir doğursam sağlıklı bir şekilde, bir dolu adak adadım...Allah hepimize yardım etsin..

Deryacım, haberlerini bekliyoruz benimde geçen hafta perşembe hiç kıpırdamamıştı hemen hastaneye koşmuştum ağlaya ağlaya, nst nin kapısında doğumhanede oynamaya başladı cadı, korktu tabi alıcaklar diye :))

merhaba alin
bende yeni duydum tanıdığın biri hacdan aldım ben dedi
fatma ana otu diye duydum bende fatma anamız kendiveliyle dikmiş cok faydalı cokk kolasy doğum yaptık sana da verelim dediler ben korkarım ottan falan istemem dedim Allah günah yazmasın

iyi akşamlar hamiş arkadaslar

aslı doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere bebişlerimizle inşallah........

betülcüm yazını şimdi okudum

geçenlerde de benim abim bana iyi ki benim karım değilsin dedi.hem de gelinimizin yanında. eşim de ordaydı ama o duymadı (gerçi ona da ben söyledim)
sebep ne biliyor musun? üç gün ishal ve kusmadan sonra pikniğe gittik.çok rüzgarlıydı durduğumuz yer,ben de diğer tarafa gidelim dedim.sebep bu! bir hafta ağladım kendi eşine bunu yapmadı oysa ki.eşim sağolsun beni teselli etti.canı sıkılmasına ragmen bunu dile bile getirmedi.
ama bu gelinimizin doldurması falan değil bence bilakis abimin odunluğuydu.
evlenmeden önce her işinde benden yardım isteyen beni öne süren abim herşeyii
unuttu.
hani bir laf var evlenen ve kendi ailesini unutuveren erkekler için söylenir.burada yazamıcam...
ya betülcüm ben de ne doluymuşum tam damarıdan girdin sen de.
ama bilmiyorum bu saatten sonra bişey yapabilir misiniz ama.sakın ha sakın evlenmelerine müsaade etmeyin derim ben.balık baştan kokuyor fıstığım daha bi resmiyet yokken böyle davranan bi kız-üstelik kuzeninolacak bir de- imzayı atınca hele de yaşı da büyüdükçe neler yapmaz..
off zor işer..

bilmiyorumki selincim. o ot tekrar tekrar kullanılabiliyomuş.zaten bir-iki yudumda yetiyomuş
deneyeyim diyorum.hele de ballandıra ballandıra öyle kolay doğurdum ki diyenleri görünce..

iyi akşamlar arkadaşlarr..
bebişlerinizin hareketleri nasıl? benimki ayağını bir geriyo dışarıdan yumurta gibi gözüküyor 3 dakika kalıyor sonra başka yere dayıyorr. yani ayak tabanı filan bayağı belli

geçmiş olsun bride
hadi hayırlı olsun doğüm seklini de belirlemişsiniz ,cnm takma kafana kurma allahın izzniyle sağlıkla dünyaya gelcek bebişin ama cok evhamlısın be güzelim çıkartabi tansiyonn
olumsuz düşğnmee iyi düşün iyi olsun okkaydirigubbakcemile5

canım be senın abınde cok ayıp etmıs ya nıye boyle yapıyorlar anlamıyorum kı ınsan olmak varken..
evlendırmeyın dıyorsun da canım nasıl olacakkı o daha bız engel olmuyorken boyle kıymetlıyse bırde engel olsak neler olur kımbılır.. :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…