2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Slm.kızlar nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir,geçmişi fazla okuyamadım ama aklımda kalşdığı kadarıyla Gülcüm maşallah canım bebişine kocaman olmuş Allah sağlıkla doğmasını nsip etsin...Aslıcım sanada Allah kolaylık versin çok zordur ev taşımak bilirim ben evlendiğimden beri 3 defa taşındım berbat bi durum heleki yardımcın yoksa heleki bu halde inşallah tez elden taşınırsın hayırlısırla canım...Betül canım sende sıkma canını çünkü hiçbişeye değmez bu hayatta sen sadece bebeğini düşün seni üzenler utansın inşallah hamile kadın böyle sinirlendirilirmi ama kimse umursamıyo işte sen yinede sakın kendinden taviz verme tatlım...Derya ne güzel canım ailene kavuşmuşsun inşallah hayırlısıyla bebeğinede kavuşursun sağlıkla kimseyi kafana takma ve tansiyonunu yükseltmelerine izin verme...Başka hatırlayamıyorum kızlar inşallah unuttuğum bişey yoktur bu arada sabah benim göbişinde resmini koymuştum bakmadıysanız göbişlerin olduğu topiğe bakın öptüm herkesi...

canım benim abiminde fitneci bir eşi var ki sorma bizim hakkımızı yiyorlar. babam vefat edeli 10 yıl oluyor abimde babamın vefatından sonra bizim işyerine el koydu her sene kandırıyor bizi biz hakkımızı istedikçe karısı dolduruyor. insan kardeşinide silip atamıyor valla hi ben borçlar yüzünden hala çalışıyorum elin işlerinde abimin karısı evlenir evlenmez arabasını aldırdı kollarında bilezikler bankada altınlar ama allah yukarıda bir gün elbet görürü diyorummm.:Saruboceq:

deryacımmmmmmmmmmmm çok sevindim canım benim annenler gelmişşş, ayrıca davranışın için seni tebrik ediyorum en doğrusunu yapmışsın fazla görmemeye çalış kayınvalideni bebeşine kavuşana kadar. annelere çok selam bende öptüm seni kocaman.

güzelim bazen erkekler düşüncesiz oluyor kötükedihüsobide hamileyken insan daha da duygusal ve kırılgan oluyo...
ağbin evlimi şekerim..yinede senin ağbin güzelim ağzından onun için çıkan söz ilerde senide üzer tatlım duymazlıktan gel bazı şeyleri fisfisfis
aile sonuçta kolay değil tabii ama gerçekten emin ol bekarlıktaki gibi oluyo hiç bişey yinede herkeste ufak tefek çıkıyo benimde ağbim varkafamçokkarıştı olur böle şeyler en güzeli sabır hayatım bide allah karşılığını verse ağbineşutarafagitti.... yine senin canın...kaydirigubbakcemileağbin öyle deme güzelim sinirlisinkötükedihüso farkındayım ama karşına al ciddi bi meseleniz varsa konuşmanı tavsiye ederim

ayyy arkadaşlar çok zor aile içinde böle şeylerin olmasıÇok üzgünüm çoook allah yardım edip sabır versin ayy benimde var abim de şükür yani bu tarz problemlerimiz olmadı yani önemsiz şeyler bizimkisi..düşkündü bana bizde ağbim ilk evliliğinde çok çektik şimdi 2.evliliği ama şükürler olsun :Saruboceq:iyiyiz inşallah düzelir temennim bu:1hug:a.s.

selin, dream81, karçiçek, ayten.. saolun arkadaslar..
ayten bak demek senın kı de bır fıtneci kadın yuzunden..!!
abim evli değil henüz sözlü bile değil.. ama sevgili mi denir artık neyse 2 senedir bırlıkteler ve bu kız benım kuzenım!!
aynı zamanda abımınde tabıkııı...
ve bu oyle fıtnecı oyle dolduruscu bırı ki abımın kafasını doldura doldura bıze karsı yapıyor..
abım de ona uyuyor doldurusuna gelıyor ya ona ne demeli bilmem..
abim artık oyle bır hal almıs ki karsısnda konusuyorsun bırsey soyluyorsun sankı duvara...!!!
ne bır ses ne bır cevap..

bugun de annemdeydım oda ordaydı uzanıyrodu mıdesi rahatsız her allahın gunu mızmızlanıyor sureklı..
babam da dıyorkı ılgı gosterın dıslamayın o kızın yanı kuzenımın onu doldurmasına fırsat vermeyın muhabbetlı olun..
ıyı hoş bızde yapmaya calısıyoruz herseye ragmen!!!

yatıyordu ben cıkacaktım eve gececektım babam dedı abıne ben gıdıyorum bısey ıstıyormusun benden de dıye..
ıyı dedım babamda odada annemde abım yatıyor.. abı ben cıkıyorum bırsey ıstermısın benden dedım..
Adam kıcını donup bakmadı yaaaa!!!!!...
o kadar sınırlendım kııı anlatamam zor tuttum kendımı.. ıcerı gıttım bıraz sakınleseyım dıye snra dedım baba ben gıdyorum.. babamda yanagından öp dıye ısaret ettı bana.. oha oldum bende artık ben kendımı zor tutuyorum..
adam ıt muamelesı yapıyor bana ben gıdıp yanagındn mı opecem sınrıden tutamadım kendımı agladım oyle cıktım gıttım..
bu nedır yaa sız buna anlam verebılırmısınız!! boyle bırsey olabılır mııı!!

betülcğm dönüp dolaşıp yine sana gelcek sonuçta abin elin kızı ya anlamıyorm nasıl kışkırtı ne söyle evli olsa abin anlıcamda dış kapının mandalı nediyoda sizi ayırıo anlamadım evlense demek ki ooooo
abininde aklı yok mu yahu küçük mü öyle büyük konuşmayım ama benim abimle ablamla aramı kimse açamaz inadına daha iyi olurum kıskanan varsa kadeşlerimle allah sabır versin inadına iyi olmayı dene sabret ve bekle cnm

selam hamiş arkadaşlarım nasılsınız???:teytey::teytey:

ben biraz yorgunum doktordan geldik bebişlerimi gördüm oğlumun biri parmağını emiyordu pozisyonları birinin başı aşağıda birinin yukarıda...........
sağlıkları maşallah iyi........
kıloları biri 2.100 gr. diğeri 2.050 gr. olmuş paşalarım benim boylarıda 42-43 cm.
allaha şükür bir aksilik yok 20 gün sonrasına gel dedi herhangi acil durum olmadıkça
inş.olmazda zamanında sağsalim doğar paşalarım

bebek mağz.gittik ana kucağı kıyafet çantalarını bebek koymak için çantalarını aldık......

benden haber bu kadar kızlar.....hihoyyyt

canm...bu kadar üzme kendini..........oluyor böyle şeyler her ailede...şuan senin tek yapman gereken kendini ve bebişini üzmemek canım....kulaklarını tıkamaya çalış...ben ben geçen hafta kayınvalidemi taktım kafama tansiyon falan çıktı...ve doğumum bile öne alındı şuan...sakın üzme anım kendini..oğluşunu düşün senağlama

ya 31 yasında koskoca adam..
fitneci de 20 yasında.. ve bızımkı onun aklına uyuyor ıste..
senın abın aranıza kımsenın gırmesıne ızın vermıyorsa ne guzel karçiçek..
ama bızım kı dunden razı demekki gözünde kan bağı olan kardesını (kardeslerını) bıle bıtırebılıyor..
hamılelıgımın basından berı bır kere beni aramıs kardesım nasılsın, canın ceken bırsey varmı, nasıl gıdıyor bır rahatsızlıgın var mı dıye sormus degıl!!
bana duskun olan abım!!.. demekkı hıkayeymıs yanı baska bırılerını bulunca hemen cocuk gıbı yenı oyuncaga değişti..
ama Allah pişman da eder ben buna ınanıyorum..ne hali varsa görsün dıyecegım ama dıyemıyorda ınsan..
kendı edıyor kendı de bulur elbettt..

Son düzenleme:

canım benim sen de takma sakın kafana bunları...şnun şurasında doğuma ne kadar kaldı...bebeğini doğur önce sonr aistersen git uğraş abinle tabi emzirme dönemindn sonra....annnen hayattamı canım?

kısss betülllllamannn valla kınama abini şekerim oğlan dayıya çeker vallakafamçokkarıştı aman ağzından çıkana dikkat et kaydirigubbakcemilemadem güzelimm aman aman olumlu düşün:Saruboceq::Saruboceq:

merhabalar..nasılsınız arkadaşlar ?

gulan maşaAllah bebişlerine kiloları boyları gayet iyi ne güzel..sağlıcakla vaktinde gelirler inşAllah..

gülşah göbişini gördüm maşaAllah bebişine canım çok tatlı görünüyor :))

betül üzme kendini hepsi geçer en sonunda .. yine de kardeşisin nihayetinde senin haklı olduğunu anlayacaktır..Allah büyük canım..

sağol canım benim..sıf kayınvalidem yüzünen bebeğim zamanında önce doğsun istemiyorum valla...Tansiyonumda iyi gidiyor şuan...ama bugün kızım çok hareketli değil...diğer günler gibi değil ...sanki bugün 10 kez hareket etmeyecek gibi geliyor bana....birşyler yiyip duruyorum ama...çok farktmiyor sanki...neyse daha akşama çok var bekliyorum yavrum oyansın hop hop diye....kaydirigubbakcemile2

valla canım oğlumun 3 tane dayısı var..
3 abımden bı tane 1 ı bu boyle delırtıyor benı..
kimseyı kınamıyorum gercekten.. çünkü neyı kınamıssam basıma gelmıstır..
ama gercekten onun adına ben utanıyorum yaptıgından.. Allah islah etsın ne dıyeyım başka..

bazen oluyor kii alıp basımı dağa cıkmak ıstıyoruumm yemin ederım..
o onu dedi bu bunu dedi lerle uğraşmaktan oyle bunalıyorum ki..
onun gonlunu al bunun bılmem nesını.. uzak olmak mı guzel yakın olmak mı karar veremedım ben..

ayy bende küçük sandım varmş:teselli: epey pes yanii ama kız küçükmş ayol :dilcikar:ne böle bizim aramızı bozanı yolarım valla:jeyyar:-tatlicadiarzu-:roflol:ayy kuzen muzen dinlemem :mymeka:
ne diyim... sabırr:teselli:a.s.
hep ne geliosa akrabadan gelio zatennyasakkelime

ya canım ıyı huylu bırsey olsa salla akraba fılan..
bak benım ortanca abım le de uzaktan teyze kızının arasında bırseyler var..
ama onunla cok ıyı anlasıyorum.. ıyılık ınsanın ıcınde olsun yeterki..
fitnelik beslemesın..

kıss dağa çıkıp napcen:roflol: bide ordakilerlemi uğraşcan ayol :roflol(gül hadi boş verrrr )))senin canın bebişin daha önemli gerisi boş
allahtan 3 abin var yaniigamyoncuiremsuCADIARZU :))

çokk doğru a.s.ama inan ne geliosa yakınlardan gelio inşallah o iyi çıkar ee ailede 1tane çıkmazsa yaramaz biri olmaz zatenoda ailenin nazar boncuğu bırak herşeyi akışına tatlımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…