2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım çok sağol o anında bizleri düşünmüşsün Allah razı olsun..bebişin gayet sağlıklı evine dönecek inşAllah annesi :CüvCüv: şimdi bu dünyaya adapte olmasını sağlıyorlar.. orada kalması kötü değil ki sağlığı için şu anda daha da iyi .. iki gün sonra onurunu kucağında uyutacaksın Allahın izniyle..ayy ne güzel kavuştun ya canım sağ salim..evine de getirip yatağına da yatırırsın en kısa zamanda azıcık daha sabret ..

sütün gelmesi için o hastanedeki elektrikli pompalar işe yarıyormuş..deneyimliler öyle yazmış...sen o pompalarla sağmayı denedin mi ki canım ?

Mervecim bendede süt gelme durumu yok henüz öyle dediğin gibi çok bol coşacağınıda sanmıyorum ilk zamanlar o yüzden 2 tane gecelik yada pijama yeterli olur sanırsam,sor bakalım hastanenin fiyatını inşallah uygun bişeyler söylerler arkadaşım getireceklerinide sorarsın ona görede hazırlarsın çantasını

3 gündür hastanedeydik zaten orada pompa olduğundan kimse bahsetmedi bize kendimiz chicco nun pompasını almıştık dün biraz denedim süt gelmedi ve onu deneyimli bir anne tavsiye etmedi göğüsleri çok çatlatıp yara yapıyormuş ben de elimle sağmaya çalışıyorum henüz inmedi inmesi için uğraşıyoruz artık.....

fatmacım doğumdan sonra kaç kilo vermiş görünüyorsun ? kanaman çok oluyor mu yoksa azar azar mı ? sanırım sezeryanda daha az kanama oluyormuş..büyük hasta bezine gerek var mı ? hastaneye götürmüş müydün sen hasta bezlerinden ?

manuel pompa aldıysan o ilk zamanlar işe yaramıyormuş canım.süt damarları bebiş emdikçe açılıyormuş sanırım..bu hastanedekiler elektrikle çalışıyor ve daha kuvvetli çekiyormuş tabii..istanbul da eve kiralık bile veriyormuş bazı hastaneler..benim kuzenimin falan ilk hep o makine ile sağıp sütün gelmesini sağlamışlardı.. yine de sen hastaneye ve dr.una bi sor canım işe yarayıp yaramadığını dr.un da tavsiye eder belkii..

canım doğuma gitmeden 69 kiloydum bugün eve geldiğimde 64 kilo gösteriyordu tartı 5 kilo gitmiş benden ama şişlik var karnımda biraz daha inecekmiş...
sezeryandan ilk çıktığımda kanamam oldu hasta bezi tabiki gerekiyor benim sabahtan başlayarak suyum geldiği için doğumhaneye girince hemen ebeler ailemden istediler, ve ameliyattan çıktığımız ilk zamanlar çok lazım ped filan yetmiyor asla çünkü pedden elbiseye çok kan kayıyor bu arada ilk giydiğiniz gecelik sevmediğiniz bir gecelik olabilir çünkü o kan oldu benim sizinde olabilir....
pijamalı gecelik giyemedim çünkü beli çok sıktı beni rahat edemedim uzun gecelik çok rahat oluyor
aldığınız külotarın belini de bir kontrol edin biraz sıkı bile olsa çok rahatsız ediyor

:teytey::teytey::teytey::teytey:

fatmacım allah analı babalı büyütsün onurunada hemen kavuşursun inşallah...
çok heyecanlandımmm...

merve senin bebişte yoluna girmiş maaşallah bende perşembe görücem bebişimi...
benimki bugün çok aşağıda oynuyooo nedeeenn???

delikııııııııızzzz fatmaaaaa

Allahım analı babalı büyütsün tez zamanda bebişini evine,kucağına,sıcacık yuvana alırsın inşallah.
Allah razı olsun sancı anında bizlere dua etmişsin canım benim ben de ediyorum okuduğumdan beri sana ve oğluna.
Çok şaşırdım,sevindim,korkt um.ken gelip takip
sancıda çok çekmişsin ama olsun hayırlısı böyleymiş.ya lütfen bize her ayrıntıyı yaz girmen kolay olmaz eskisi gibi ama ilksin bize yol gösterirsin.

minik annişim sağol iyiyim doktor normal doğuma elverişlisin dedi sezeryan isteyen ben dumur oldum normal isteyen eşim mutlu oldu.sen nasılsın canım?

ya şimdi çıkmam lazım eşim kapatıyo işyerini ama yarın erken gelcem inş.
öptüm canlarım biz birbirimizi tanımıyoruz ama baksanıza fatmanın bile sancı anında aklındaymışız..senağlama canlarrrrıııımmmmmm

merve senin bebişte yoluna girmiş maaşallah bende perşembe görücem bebişimi...
benimki bugün çok aşağıda oynuyooo nedeeenn???

sagol canım sen de güzel haberlerini alırsın kızının inşAllah :CüvCüv:
seninki normal doğum pozisyonunda mıydı ? öyle ise aşağıda hissetmemiz normaldir sanırım canım.. benimki de başını döndürmüş ama ben hala yukarıda gibi hissediyorum aşağıya herhangi bi baskısı yok henüz..:CüvCüv:

5 kilo gitmiş hemen ne güzel canım zaten bebiş, suyu, kanamalar derken.. 5 kilo daha gider sanırım yavaş yavaş.. fazla kilo alınmadıysa yarısından fazlası da gitmiş olur böylelikle ne güzel. evet canım ben de sezeryan olursa diye iki gecelik almıştım dikişlerle pijama rahat olmaz diye..ama güzel olan geceliklere de kıyılmaz ki kan olursa kaydirigubbakcemile2
ben hastaneye sorayım bakalım vermiyorlarsa bir paket hasta bezi alıp götüreyim o zaman..hasta bezi yatağa serilenlerden mi almıştın canım ?

ben 11 kilo lmıştım zaten 5 i gitti şimdilik, bezi de alta bağlananlardan aldık yatağa serilen duymamıştım ben birde ameliyat sonrası ayağa kalkıp gezmemiz gerektiğinden bezi bağlamak daha iyi oldu bence

ben 11 kilo lmıştım zaten 5 i gitti şimdilik, bezi de alta bağlananlardan aldık yatağa serilen duymamıştım ben birde ameliyat sonrası ayağa kalkıp gezmemiz gerektiğinden bezi bağlamak daha iyi oldu bence

evet haklısın canım ayağa kaldırıp gezdirecekleri için daha çok işe yarar bağlananlardan alayım ben de sağol canım bilgilendirdiğin için bizleri Şeniz

herkese iyi geceler güzel annişler ve anniş adayları :))
fatmacım üzülme olur mu bak bir gün daha yaklaştın bebişini evinize getirmene .. Allahın izniyle sağlıkla güle oynaya getireceksin Onurunu yuvanıza..

Allah rahatlık versin iyi uykular tatlı rüyalar arkadaşlarımm :))
Allaha emanet olun bebişler ve sizler..

mervecım ıyı haberlerle gelmıssın cok sevındım bebısın kocaman olmus hemde dogum pozisyonuna gecmısa.s.masallah canım..darısı basımıza..hepımız ıcın hayırlısı olsun ınsallah..
fatmacım umarım en kısa zamanda bebısını evıne getırırsın canım dualarımız senınle..

canım bende kesin bilmiyom öyle tahmin ettim
FL yazan sayıyı 7 ile çarpıp boyunu buluyoruz
AC olanda karın çevresi diye biliyom geriye BPD kalıyo
dr. bana hiç kafası şöyle böyle demedi
bir dahaki gidişimde soracam merak ettim bende

iyi akşamlar canlarım nasılsınızz.
fatmaaaaaa allah analı babalı büyütmek nasip etsinn canımmmmmmmm.
bana esra dedii bi gireyim dedimm
neyse öpüldünüzzzz
k.i.b allaha emanet olunnnnnnnnnnnn
UNUTMAYIN BENİ HAAAAAAAAA

fatma sutun icin humana sut arttirici granul cayini mutlaka al basla ,sanirsam 1 kutusu 17 milyon mus...ama cok faydasini goruceksin ,gunde iki kere iciliyormus..yegenim kullandi ,hic yokken sutu akar oldu ..yarin hemen basla derim ..uzulme insallah onur saglicakla evinize gelicek ,iyi seyler dusun ki onurun sutune ihtiyaci var ,mutlu ol ne guzel saglikli bir oglun var ,herkese iyigeceler

GÜNAYDINNNNN GÜZEL ANNELER :1hug:

HERKES UYKUDA SANIRIM BUGÜN GÜNÜ BEN AÇIYORUM BİZ UYYAMADIK OGLUŞUMLA

FATMACIM TEZ ZAMANDA OGLUNA ONURUNA KAVUŞURSUN İNŞALLAH ÜZME KENDİNİ ANNESİ SÜTÜNÜDE SAGMAK İÇİN HASTANEDEN DAHA İYİ POMPALAR KİRAYA VERİLİYORMUŞ CANIM BİDE DR SOR İSTERSEN

BİZDE ÖĞLEN YİNE DR GİTCEZ BEN ANLAMADIM ACABA NEDEN DR ARTIK HAFTADA İKİ KEZ ÇAĞRIUYORfisfisfis YORULUYORUM VALLA

NEYSE HEPİNİZE GÜZEL BİR GÜN DİLİYORUMa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…