2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

iyi akşamlar arkadaşlarım nasılsınız ?
biz dr.dan geldik...bebişim 2.600 gr. 48 cm olmuş..
vee doğum pozisyonunu da almış baş geliş duruyoo artık çok şükür :))
ben ise 1 kg. almışım 3 haftada..
epidural normal doğuma çok sıcak baktığını söyledi dr.um..anestezi uzmanına ve uygulanmasına bağlıdır yan etkileri dedi..
hepimiz için hayırlısı olsun Fatma gibi biz de kurtuluruz sağlıcakla inşAllah ..

gözüğn aydın canım maşallah bebişine:nazar:

epidural normal doğuma çok sıcak baktığını söyledi dr.um..anestezi uzmanına ve uygulanmasına bağlıdır yan etkileri dedi..
hepimiz için hayırlısı olsun Fatma gibi biz de kurtuluruz sağlıcakla inşAllah ..

bebişinin hem gelişimi iyi hemde doğum pozisyonunu almış :nazar::nazar:
maaşallah ikinizede a.s.a.s.

bebişinin hem gelişimi iyi hemde doğum pozisyonunu almış :nazar::nazar:
maaşallah ikinizede a.s.a.s.

sagol canım Şeniz hepimize ve bebişlerimize maşaAllah :nazar: :nazar:
ben de çok çok sevinçliyim; dönmüş olduğu için....hissetmemiştim de döndüğünü kaydirigubbakcemile3 yavaşça dönmüş galiba yaramaz tombişim kaydirigubbakcemile3

:1shok::1shok::1shok:
Fatma,gözün aydın canım ra.s.a.s.a.s.

Allah analı babalı uzun ömürlü sağlıklı büyütsün.:nazar::nazar:

İnşallah sağlıkla kucağına alıp evine de getirirsin canım.gamyoncuiremsu

Geçmiş olsun

Mervecim gözün aydın arkadaşım çok sevindim bak ben sana demiştim hayırlısı buymuş demekki dönmüş senin tombiş kız,maşallah kilosuda gayet güzel ve sende fazla kilo almamışsın Allah büyük işte,bende cumaya randevu aldım inşallah bende hayırlı haberlerle dönerim,hepimiz bebişlerimize sağlıkla kavuşuruz umarım:1hug:

Mervecim gözün aydın arkadaşım çok sevindim bak ben sana demiştim hayırlısı buymuş demekki dönmüş senin tombiş kız,maşallah kilosuda gayet güzel ve sende fazla kilo almamışsın Allah büyük işte,bende cumaya randevu aldım inşallah bende hayırlı haberlerle dönerim,hepimiz bebişlerimize sağlıkla kavuşuruz umarım:1hug:

sagol canım arkadaşım Şeniz yaa valla ne kadar temiz kalpliymişsin :1hug: daha dün demiştin bakarsın dönmüştür diye Allah söyletmiş canım..inşAllah bi aksilik olmazsa normal yoldan gelebilcek bebiş..tekrardan dönmesi zor artık bu saatten sonra dedi dr..ama yine de Allah bilir tabii canım....hakkımızda hayırlısı olsun..sen de güzel haberlerle geleceksin inşAllah yakışılı oğluşunu görüp canım :CüvCüv: eylül ün en geç ikinci haftası gelir dedi dr.. ayy beni bi heyecan sardı..çantamı hazırlayıp kapının kenarına koyayım artık yavaş yavaş, ne olur ne olmaz..Fatma nın haberini de aldıktan sonra doğuma ne kadar da yakın olduğumuzu anladım valla :CüvCüv:

sagol canım arkadaşım Şeniz yaa valla ne kadar temiz kalpliymişsin :1hug: daha dün demiştin bakarsın dönmüştür diye Allah söyletmiş canım..inşAllah bi aksilik olmazsa normal yoldan gelebilcek bebiş..tekrardan dönmesi zor artık bu saatten sonra dedi dr..ama yine de Allah bilir tabii canım....hakkımızda hayırlısı olsun..sen de güzel haberlerle geleceksin inşAllah yakışılı oğluşunu görüp canım :CüvCüv: eylül ün en geç ikinci haftası gelir dedi dr.. ayy beni bi heyecan sardı..çantamı hazırlayıp kapının kenarına koyayım artık yavaş yavaş, ne olur ne olmaz..Fatma nın haberini de aldıktan sonra doğuma ne kadar da yakın olduğumuzu anladım valla :CüvCüv:

Saol tatlım ya işte hamişlerin duası kabul olurmuş derler ya dedim hakkımızda hayırlısı hangisiyse o olsun diye dua ettim mervecim,inşallah dediğin gibi bende güzel haberlerle dönerim canımcım,mervecim bugün zaten fatmayı duyunca bende bi panik oldum eşime diyorum bian önce kalan eksikleride halletmem lazım diye ufak tefek alınacaklar var,aldığım geceliği pijamayı falanda yıkayıp ütüleyim bide dr.a gittikten sonra çantamı hazırlayayım aslında hemen geçse zamanda miniklerimizi kucağımıza alsak gittikçe heyecan basıyo beni yaa:CüvCüv:

Saol tatlım ya işte hamişlerin duası kabul olurmuş derler ya dedim hakkımızda hayırlısı hangisiyse o olsun diye dua ettim mervecim,inşallah dediğin gibi bende güzel haberlerle dönerim canımcım,mervecim bugün zaten fatmayı duyunca bende bi panik oldum eşime diyorum bian önce kalan eksikleride halletmem lazım diye ufak tefek alınacaklar var,aldığım geceliği pijamayı falanda yıkayıp ütüleyim bide dr.a gittikten sonra çantamı hazırlayayım aslında hemen geçse zamanda miniklerimizi kucağımıza alsak gittikçe heyecan basıyo beni yaa:CüvCüv:

beni de canım çok heyecanlandım fatmadan doğum haberi alınca..demek her an herşey olabilirmiş..ben de bugün bebişimin bezini aldım, senin gibi 2 nosunu aldım bir paketin tamamını götürün demişler cansu nun açtığı konuda doğum yapanlar..oraya baktın mı canım hastane çantası için alınacaklar konusu, tecrübeliler de yazmışlar sağ olsunlar..bazı hastaneler veriyormuş biizim için hasta bezi bebek bezi falan...doğum yapacağımız hastaneye göre ayarlarız artık kendimizi.. hepimiz sağlıkla ulaşalım o günlere ve kurtulalım inşAllah :CüvCüv:

MinikAnniş´isimli üyeden Alıntı

gözün aydın canım allah sağsalim kurtarsın senide bebişinide ne güzel klıosuda boyuda maşallah

inş. benim oğluşlarımda o kiloya çıkarlarda doğum yaparım ben son ana kadar kalamıyacağım arkadaşlar o yüzden şöyle 2.500 3 kılo arası olsalar ne güzel olur bebişlerim......
bende yarın sabah dr.gidiyorum yazarım kılolarını.....

MinikAnniş´isimli üyeden Alıntı

gözün aydın canım allah sağsalim kurtarsın senide bebişinide ne güzel klıosuda boyuda maşallah

inş. benim oğluşlarımda o kiloya çıkarlarda doğum yaparım ben son ana kadar kalamıyacağım arkadaşlar o yüzden şöyle 2.500 3 kılo arası olsalar ne güzel olur bebişlerim......
bende yarın sabah dr.gidiyorum yazarım kılolarını.....

sagol canım hepimiz sağlıkla kurtulup bebişlerimizi kucaklarız inşAllah gulancım senin haftan bize göre geride .. 35.haftaya kadar senin bebişler de 2500 ü geçer inşAllah annesi :CüvCüv: seninkiler ikiz ya biri diğerinden iri mi canım ? genelde ikizler öyle olurmuş ya..mesela benim annemler de ikiz.. annem ufak tefek kalmış.. teyzem uzun ve iri olmuş kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

gülancım nasılsın tatlım bebişler nası..bugün ilk ekim anneleri bebişinin haberini aldık ben sen doğurursun önce diyodum ama bu bebekler bizim planlarımıza uymuyo hiçç..

beni de canım çok heyecanlandım fatmadan doğum haberi alınca..demek her an herşey olabilirmiş..ben de bugün bebişimin bezini aldım, senin gibi 2 nosunu aldım bir paketin tamamını götürün demişler cansu nun açtığı konuda doğum yapanlar..oraya baktın mı canım hastane çantası için alınacaklar konusu, tecrübeliler de yazmışlar sağ olsunlar..bazı hastaneler veriyormuş biizim için hasta bezi bebek bezi falan...doğum yapacağımız hastaneye göre ayarlarız artık kendimizi.. hepimiz sağlıkla ulaşalım o günlere ve kurtulalım inşAllah :CüvCüv:

Baktım canım o konuya bazı şeyler sanki biraz fazla gibi geldi demin doğum yapan bi hanım yazmış gerekenleri,dr.a gidince sorucam bu sefer çantaya neler konulur diye hasta bezi falan vermiyolarsa alırım zaten en kısa zamanda ama önce bi dr.a danışayım,bi pk.bez yeter bencede zaten kaç gün kalınırki hastanede,hayırlısı mervecim bi yandan mutluluk bi yandan karmaşa hepsini bi arada yaşıyorum resmen dediğin gibi inşallah o günlere sağlıklı ulaşalım,zaman akıp gidiyo zaten ağustosuda yarıladık hepimiz bi avazda kurtulalım inşallah:Saruboceq:

sagol canım hepimiz sağlıkla kurtulup bebişlerimizi kucaklarız inşAllah gulancım senin haftan bize göre geride .. 35.haftaya kadar senin bebişler de 2500 ü geçer inşAllah annesi :CüvCüv: seninkiler ikiz ya biri diğerinden iri mi canım ? genelde ikizler öyle olurmuş ya..mesela benim annemler de ikiz.. annem ufak tefek kalmış.. teyzem uzun ve iri olmuş kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

canım benim taktim 1 hafta geriden geliyor düzeltmeyi bilmiyoru sağolsun arkadaşım yapmıştı.............hihoyyyt
ikizlerimin arasında pek fark yok geçen gittiğimde dr.9 gr.fark vardı yarın bakalım kaç oldular yazarım ........:CüvCüv:
dr.36.hafta bitimi alırız dedi şuanda 32.hafta içindeyim.....:lepi:

gulan ve gülden yaa çok tatlı çıkmışsınız maşaAllah bebişlerinize..

özlem canım bu ultrason kağıdındaki bilgilerden bdp mi kafa ölçüsü ? benimkinde de bugünkü ölçümde 86 yazıyo..yaa gerçekten koca kafalı mı şimdi bizim bebişkolar :))

Son düzenleyen: Moderatör:
evet gülşahcım hastane neler veriyor vermiyor ona göre hazırlayalım kullanmayacağımız şeyleri boşu boşuna taşımayız zaten aksi bi durum olmazsa en fazla 2 gün kalırız hastanede..bir arkadaş süt oluyor üst götür bol bol demiş..benim şimdilik ıslaklık falan olmuyor ki o zaman da öyle akacak kadar cıvık olmaz diye tahmin ediyorum ben..neyse hastane eve yakın getiriverirler lazım olursa :)) dr.la hastaneyi de konuştuk bugün bizim eve çok yakın 29 mayıs hastanesi var oraya geliyorum doğum için dedi dr..yarın orayı arayıp sorayım fiyatlarını ve neler götürmem gerekli..

hoşgedin alin..sağol iyiyiz çok şükür sen nasılsın ?
aramızdan fatma arkadaşımız doğum yaptı biliyor muydun ? darısı başımıza artık yavaş yavaş.. :))

herkese tekrar merhaba eve gelen giden çok oldu bugün herkes geçmiş olsun diye geliyor her gelenin gözleri onur umu arıyor kızlar lütfen dua edin bizim için oğlum hemen gelsin onu daha tam olarak göremedim bile ben sizlere çok dua ettim sancı çekerken sabah 9 dan akşam 21:30 a kadar sancı çektiğim için aklım hep sizdeydi hepinizin kolayca kurtulması için dua ettim hep dualarınızı bizden esirgemeyin.... :Saruboceq:

bu arada hala sütüm gelmedi aramızda deneyimli anneler var bildiğiniz ya da duyduğunuz yöntemler varsa lütfen paylaşın elimden birşey gelmiyor :1no2: bari süt sağıp göndereyim bebeğime

herkese tekrar merhaba eve gelen giden çok oldu bugün herkes geçmiş olsun diye geliyor her gelenin gözleri onur umu arıyor kızlar lütfen dua edin bizim için oğlum hemen gelsin onu daha tam olarak göremedim bile ben sizlere çok dua ettim sancı çekerken sabah 9 dan akşam 21:30 a kadar sancı çektiğim için aklım hep sizdeydi hepinizin kolayca kurtulması için dua ettim hep dualarınızı bizden esirgemeyin.... :Saruboceq:

bu arada hala sütüm gelmedi aramızda deneyimli anneler var bildiğiniz ya da duyduğunuz yöntemler varsa lütfen paylaşın elimden birşey gelmiyor :1no2: bari süt sağıp göndereyim bebeğime

Fatmacım sakın kötü şeyler düşünme tatlım onurun en kısa zamanda yanında olacak Allah ın izniyle ben senin için dua edeceğim arkadaşım en yakın zamanda kavuşucaksın yavruna seninle birlikte olucak,seninde iyi dileklerin için çok saol tatlım,süt içinde humananın çayını öneriyolar,eti burçak yiyin demişlerdi doğum yapanlardan okumuştum,dere otu yemek sütü artırırmış ne bileyim işte kendine sıkıntı yapma bu sütüne zarar verir sende bi ana önce bebeğinin yanında olması için bolbol dua et güzelim Allah yardımcın olsun:Saruboceq:

X