2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Bende aynı senin gibiyim aklıma gelirse içiyorum ilaçlarımı ay ilacıbı içmeye bile üşeniyorum bu sıra nasıl bakçam ben bu çocuğa merak ediyorum

cnm bn noormalde de hiç sevmezdim ilaç kullanmayı aldığım hiç bi ilacı doğru dürüst kullandığım görülmemişti.ama söz konusu bebek olunca 8. aya kadar düzenliydi o zaman a kadar içebildiğime şükrediyorum vallaa

derya nasıl olmuş arkadaslar haberi olanvar mı

hihoyyyt gözün aydınnnn maşallah bebişine de sana da hersey yolundaymış ne güzel
Allah zamanınd ahayırlı doğumu da nasip etsinm inşallah

günaydın hanımlar
maaşallah bebişine dr. çatı muayeneside sitemedimi senden mommy bende çatı muyenesi yaptırmayı düşünmüyorum çünki

slm cnm
maşallah maşallah maşallah diyelimde böyle gitsin allah bide sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsincumada ben gitcem inşallah bende senin gibi hayırlı haberler alırım:1hug:a.s.

Valla normal ultrason muayenesi yaptı
çatıdan damdan falan bakmadı bana..kaydirigubbakcemile3
Diyorum ya ben artık 2 haftaya bir çağırır dedim ama çağırmadı NST de istemedi.

Ben hiç NST ye girmeden doğuracam heralde.Şartmı ki bu nst istenmesi???CADIARZU

dr. istemediğine göre şart değil demekki bende 1 kez girdim ama doğru düzgün bakıp bi yorum yapmadı bile nst için ayrıca ücret alıyolar

NST ye herkese gerekli görmüyorlarmış dr um öyle dedi bana bi sorun olunca bakıyoruz dedi daha iyi işte

canım ben devlette yapacağım inşallah
başından beri takip ettiğim doktor ordaydı.Doktorumdan da hastaneden de memnunum.

herkese merhaba kızlar bugün pek keyfim yok uyuşuğum biraz yatasım geliyor hepp yorgunum birazda bu hafta faal geçti dünde annemlere gittim kızıma kıyafet baktık biraz alışveriş yordu beni artık eskisi gibi değilim dinlenmiyor vücut kolay kolay arada takip ederim sizi devam edin sizz

ohh maşallah bebişine hayırlısıyla hepimizin bebişleri sağlıklı ve tam kilo ve boyunda doğar inşallah

merhaba bayanlar,
bugun moralim bozuk bıraz abim sağolsun!!
herkesi kocası üzer, millet kocasından şikayet eder benımkı sukur sorunum yok
ama abim yetiyor vallahi..
bır gun patlayacagım ama ne zaman bılmıyorum.. ya sabııırr !! demekten baska bırsey bulamıyorum..
sizler ıyısınızdır umarım.. yıne tenhalasmıs burası..

Canım hoşgeldin de bişey sorcam sana çatı muayenesi yapmadımı dr.Ay ya ben çok korkuyorum çatı muayenesinden.Benide teee ayın 26 sında çağırdı millet haftada iki gider ben ayda bir şaşılcakşey valla.

canım ben devlette yapacağım inşallah
başından beri takip ettiğim doktor ordaydı.Doktorumdan da hastaneden de memnunum.

bende devlet hastanesinde düşünüyordum CADIARZUşu ankaranın olaylı hastanesi hani zekai tahir burak kötükedihüsoama şimdi orda ki virüs 1 yıl gitmez söylentisi var şimdide düşünüyrm kara veremedim daha özellerde çok külfetli ama yarı karnemin karşılayacağı biyer arıyorm ama
ne hala kararsızım gidip görmekde gerekli-tatlicadiarzu-kafamçokkarıştı

herkese merhabalarrr nasılsınız güzel annelerim ve minikk bebişleri. bugün evdeyim ama akşam üstü tekrar yeni eve gidecegiz yapılacak işleri bitirmeye çalışacagız. yarında temizlik yapılacak cumartesi sabahta taşınıyoruz inşllah. ayy kızlarr ev taşımak megersem ne zormuşş hele birde bu halde.
güll canımcımm bebişine maşallah. bu arada ben dogum öncesi izne ayrıldım artıkım.
birde arkadaşlar yeni bir topic açtım haberiniz olsun. dogum yapan eylül anneleri diye eklememi istediginiz birşey olursa söyleyin ekleme yapayım. herkese güzel günler diliyorum.

Hicrancım bende öyleyim cnm.Dün saat 5 te eve geldim 7 ye kadar uyudum.Sonra saat 9 buçukta yine yattım yine uyudum sabah ta sanki üstümden araba geçmiş gibi uyanıyorum cnm.:1hug:

hoş geldin şekerima.s.
insanın hayatında illaki bitane çıkıyo problem biri sıkma güzelim canını bak bebişini düşün mutlu 0lmak için patlama bence:mymeka: kendi iyiliğin için bitanem bende idare ediyom işte kaç gündür bebek odasıyla uğraşıyrm kız bi türlü bitmio eksikleri ayyyy yarın falan halısı gelsin çekip göndercem resmini
sizde görün oğlumun odasınıgamyoncuiremsu
bak üzme kendini cicim ok. no problem!!kaydirigubbakcemile5

Aslıcım allah yardımcın olsun bacım.Elini hiçbişeye sürme sakın.Ağır falan kaldırayım deme ay nasıl yerleşçen cnm ya bana düştü tasası şimdi.Ben iki göz evin hakkından zor geldim valla.kaydirigubbakcemile5

betülcümm kendini hiç üzme hayatımm amann boşverr de geç diyecegim ama kolay degil biliyorum bize konuşması kolay gelir. papatyam, amonracımm bakıyorum ne güzel uyuyorsunuzz ohhh valla ben hiç uyuyamıyorum ve geceleri sabahları artık uyuyamamaktan çıldıracak gibi oluyorum. uykudan uyandıktan sonra 3 saat nöbet tutuyorum.

Günaydin arkadaslaaarr hihoyyyt nasilsiniz herkes iyidir insallah ..
momy masallah bebegine ,cok sukur bisey yok ki nst yede baska kontrolede gerek yok ,bende de simdilik oyle nst yede cagirmiyor,kontrolede son kez 26 sinda gidicem ,bir daha dogum icin gidicem kismetse

hicran aynen canim bir is yapiyorsam 1 saat yatiyorum :çok üzgünüm: soyle islerimi raat raht yapmayi cok ozledim ,tam bi hizla basliyorum yapmaya ,fooss diye bitiyo enerjim :tomato: neyse az kaldi ,bebeklerimiz saglikli olsunda ..

betulcum bosver takma kafani ,dayisida simdiden uzmesin yegenini ,insanlari degistiremeyiz ki en iyisi takmamak ,en azindan simdilik hamileyken kaydirigubbakcemile2

aslicim allah kolaylik versin ,yeni evinde gule gule oturmak nasip etsin..bende yeni tasindim ,ne kadar hamilesin yapmamaya calissanda epey is cikiyor benneyaptımki cok dikkat et kendine ,tasinmak heleki hamileyken cok zor ..bebeklerimiz kismetleriyle geliyor ,yeni eve geliyorlar ama epey yorucu oluyor fisfisfis

kizlar dunku dogumlari duyduktan sonra dun fotograf makinasinin sarjini doldurdum..kameranin sarjini doldurdum ,kaset ayarladim .. :roflol: hep aksatiyordum ,yarin yaparim diyordum ,dun korktum :roflol:

fatma nin bebegi nasil oldu acaba .insalah bir an once guzel haberlerini aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…