2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

günaydınnnnn koca göbişli eylül anneleri,herkese ıyı sabahlar:dance:
Güldencim sanada günaydın cok erkencısın bugun masallah:)bende pek uyuyamıyorum ve allah hayıra cıkarsın bırkac gundur hergece ruyamda kabuslar görüyorum:çok üzgünüm:
hıc huzurum kalmıyor her ruyamda evime hırsız giriryor...dünki rüyamda bebegımın odasına gırıyormus cıngırak yere dusuyormus onun sesıne uyandım sankı..o kadar korktumkı anlatamam hemen esımı uyandırdım evı gezdık beraber ıcım rahatlasın dıye:çok üzgünüm:

normalde hıc gormem kabus ne oluyor bana boyle anlamıyorum...

herkese günaydınnnn bol tepikli günler diliyorum:teytey:. sitede gene bir sorun var sanırımmm :nazar:

arkadaşlar ben bişi sormak istiyorum ben şimdi başından beri kan ilacı ve kalsiyum içiyorum birde son 2 aydır magnezyum. bu elivat mı neyse ismini tam hatırlamıyorum birde ondan alıp kullansam bişey olurmu acaba çünkü hiç balık yiyemiyorum. doktorumda vitamin yazmayalım gıdalardan al dedi. acaba kullansammı son bir ay diye düşünüyorum. birde benim kullandığım kan ilacı folik asit ve b1 vitaminide içeriyor.

canım bugün nasılsın haber varmı bebek ne zaman gelecekmiş kilosu ne durumdaymışşş, gelsinde artık bizmde içimiz rahat etsinnn:nazar::1hug:

her sabah ve akşam annem gidip durumunu öğreniyor dün akşam iyi demişlerdi şimdi daha gelmedi annem, dün en az 3 gün daha kalacak demişlerdi 2 gün kaldı gün sayıyorum bende...
ben iyiyim çok şükür çabuk iyileştim, göğüslerim de sertleşmeye başladı süt iniyor sanırım bugün de sağmaya çalışacağım inşallah çıkar...

her sabah ve akşam annem gidip durumunu öğreniyor dün akşam iyi demişlerdi şimdi daha gelmedi annem, dün en az 3 gün daha kalacak demişlerdi 2 gün kaldı gün sayıyorum bende...
ben iyiyim çok şükür çabuk iyileştim, göğüslerim de sertleşmeye başladı süt iniyor sanırım bugün de sağmaya çalışacağım inşallah çıkar...

inaşşalah canım 2 gün bile beklemeden 1 günde gelir. çabuk iyileşmenede çok sevindim. daha 5 gün önce çatı muayenesinden bahsediyoduk dimi yaa allahın işi işte canım benim hiç üzülme bebişinle birlikte süt meselesinide aşarsınız hep iyi düşün iyi olsun.:nazar:a.s.

arkadaşlar ben bişi sormak istiyorum ben şimdi başından beri kan ilacı ve kalsiyum içiyorum birde son 2 aydır magnezyum. bu elivat mı neyse ismini tam hatırlamıyorum birde ondan alıp kullansam bişey olurmu acaba çünkü hiç balık yiyemiyorum. doktorumda vitamin yazmayalım gıdalardan al dedi. acaba kullansammı son bir ay diye düşünüyorum. birde benim kullandığım kan ilacı folik asit ve b1 vitaminide içeriyor.

balık yiyemiyorsan bana doktorum marincap ilacını vermişti.balık yağı kapsülleri.elevit dediğin multivitamin sadece.

onun içindede varmış sanırım balıkla ilgili vitaminler yada diyorum hiç kullanmasammı:içelim:

canım bende dun arayıp doktoruma sordum daha bende 2 haftadır balık yemeyı bıraktım .vıcdan azabı duyuyorum.banada marınecap onerdı ama ben alıp almamakta
kararsız kaldım zaten kalsıyum magnezyum kan hapı ıcıyorum bırde onu ıcıcem tam külfet.cevız yıyordum onuda bıraktım ama bugun alıcam bır avuc yıcem hergun...

canım bende dun arayıp doktoruma sordum daha bende 2 haftadır balık yemeyı bıraktım .vıcdan azabı duyuyorum.banada marınecap onerdı ama ben alıp almamakta
kararsız kaldım zaten kalsıyum magnezyum kan hapı ıcıyorum bırde onu ıcıcem tam külfet.cevız yıyordum onuda bıraktım ama bugun alıcam bır avuc yıcem hergun...

yaa ben balık tüm hamilelğim boyunca doğru düzgün yemedim bu balık olmadan olmuyomuymuşşş acaba, bugün gene derya yok acaba nerdee kaydirigubbakcemile2

yaa ben balık tüm hamilelğim boyunca doğru düzgün yemedim bu balık olmadan olmuyomuymuşşş acaba, bugün gene derya yok acaba nerdee kaydirigubbakcemile2

canım balık bebısımızın zeka gelısımı ıcınde bızım ıcınde haftada bır tuketılmesı gerekıyormus...
ben son ıkı haftaya kadar tukettım ama sımdı yemıyorum.cevızde aynı omega 3 ıcerıyor en azından ondan yıyebılırsın .bak burda haftanın onerısınde anlatıyor canım okursan faydası olur sanırıma.s.
http://gebelik.org/dosyalar/haftalar/hafta27.html

günaydın

dadlu bende cuma günü raporu mu alıcam ssk ile anlaşmalı hastaneye gidiyorum ve dr.um sadece geleceğin gün için visite kağıdı alman yeterli dedi kafam karıştı şimdi bi daha arayıp sorayı o zaman bende

Kızlar günaydın herkese Umarım herkes iyidir.Tabi bebişlerde

Aytencim bende aynı senin gibi doğru dürüst balık yemedim.Yemezsek noluyomuş dr ilaç ta vermedi onun için.Valla gebeliğimin başından beri Ferro SAnol ve Elevit kullanıyorum hadi hayırlısı bakalım.

ben burdayımmmhihoyyyt
arkadaslar ben haftada en az bikez balık yiyorum ama süt içe
miyorum bikaç aydan beri onun yerine cacık ayran idare vetmeye çalışıyorum.ilaçlarla aram hiç iyi değil sadecee erken doğum için verileni kullanıyorum vitamin kan ilacı aklıma geldikçe alıyorumm

tünaydın herkese:lepi::teytey::1hug::1hug:
ben önceden sever yerdim şimdi görmek bile istemiyorum balığı nedense midem alımıyor kokusundan
yiyemiyorum :bbo:ama balık yerini tutan şeylerle idare ediyorum omegada kullanmadım ama günlük kalsiyumu hiç aksatmadım şükürŞeniz

ben burdayımmmhihoyyyt
arkadaslar ben haftada en az bikez balık yiyorum ama süt içe
miyorum bikaç aydan beri onun yerine cacık ayran idare vetmeye çalışıyorum.ilaçlarla aram hiç iyi değil sadecee erken doğum için verileni kullanıyorum vitamin kan ilacı aklıma geldikçe alıyorumm

Bende aynı senin gibiyim aklıma gelirse içiyorum ilaçlarımı ay ilacıbı içmeye bile üşeniyorum bu sıra nasıl bakçam ben bu çocuğa merak ediyorum

Selam şekerler...a.s.

Ben geldiim,:sm_cool:dün doktora gittim
Herşey normal seyrindeymiş.Kızım 2650gr olmuş.Suyum da iyiymiş yani erken doğum falan beklenmiyor.Zaten doktorum 2 hafta izne ayrılıyormuş bu 2 haftada doğurma dedi...
Ben her ihtimale karşı cep telefonunu aldım.Haftaya tekrar hastaneye gidip 37.haftada doğum iznine ayrılabilir diye raporumu alacağım.:CüvCüv:

Bu arada beni 2 haftaya bir falan çağırmadı,bu son kontrolümüz olabilir dedi NST den de söz etmedi hiç.Belki gerek görmedi.Bana 8 Eylüle tekrar randevu verdi,o zamana kalmayabilirsin dedi.kafamçokkarıştıBana da kalmam gibi geliyor bakalım,hayırlısı...

X