2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım devlet bu omega 3 leri karşılamıyor.bir pakette 60 kapsül var fiyatı da 8.40 ytl canım.
ağıza balık kokusu falan da gelmiyor.

ben geldiim kızlarr..
bu ne sıcak ne bunaltıcı bır hava yahuuu.... kafamçokkarıştı

Delikız´isimli üyeden Alıntı
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar ,
sabah uyandım eşimi işe gönderdim lavaboya girmiştim peçeteye nişanım geldi biraz da kan vardı zaten çatı muayenesi olduğumdan beri çok az kan geliyordu peçeteye ben hemen olmaz diye tekrar yattım çünkü doktor daha 10 gün var demişti ama uyuyamadım kalktım kalkar kalkmaz suyum geldi sanki tuvaletimi yaptığımı sandım tekrar tuvalete gittim sürekli akıyordu annemi aradım hemen sordum su böyle mi geliyor diye o da evet doğum başlamış hemen eşini ara gidin hastaneye dedi eşim gelene kadar kaynvalidemlerle gittik bu arada bir yandan suyum geliyor bir yandan çantadaki eksikleri tamamlıyordum neyse hastaneye gittik saat 9da ordaydık akşam saat 21:30 a kadar sancı çektim ama 2 cm açılmam oldu daha fazla olmadı ben de artık dayanamadım eşime söyledim doktorla konuştu sezeryana alalım dedi bu arada o saate kadar suyum hala akmaya deval ediyordu saat 22:00 da ameliyata girdim 22:30 gibi çıktım sanırım çıkınca hemen ayıldım ama gözlerimi açamadım hemen, eşimin annemin seslerini duyuyordum hemen sağlıklı olup olmadığını sordum sağlıklı olduğunu öğrendim 2 kilo 900 gr dünyaya geldi bebeğim biraz gözlerimi açabilince hemen görmek istedim annem gösterdi dünyalar tatlısıydı ya tarif edilmez bir duygu, sonra hemşire geldi biraz emzirmeye çalıştık ama bebeğim ağzını açamıyordu göğsümü hiç tutmadı ve ağlamıyordu hemşire hanım ağlatmaya çalıştı ama nafile uyuklayıp duruyordu hemen çocuk doktoruna götürdüler;
bebeğim midesini üşütmüş ısınması gerekiyormuş küveze aldılar işte bu kadar görebildim bebeğimi arkadaşlar hala küvezde 2 gündür daha 3 veya 4 gün kalır dedi doktor Allah sizlere de bugünleri göstersin kolay doğumlar nasip etsin inşallah....

canım allah analı babalı büyütsün inş...
allahım bizlerede yaşatsın kucağımıza almayı..........
herkesin geri sayımı başladı ..........

bır kac saattır sıtede sorun var gıremıyordum yenı gırebıldım ben herkes gıttımı???????

AAAAAAAAA ŞOKTAYIM VALLA :1shok::1shok: FATMA DOGUM YAPMIŞ

VALLA TIRTIM ŞİMDİ Bİ TUHAF OLDUM ALLAH ANALI BABALI SAĞLIKLI SIHATLİ BÜYÜTMEK NASİP ETSİN CANIM VALLA TEBRİK EDERİM

DERYACIM GEÇMİŞ OLSUN HAVALARDA SICAK YEMENEDE DİKKAT ET TUZLU YEME CANIM

ÇOK HEVESLENDİM BENDE GÖBÜŞÜMÜN RESMİİ KOYCAM VALLA AMA BEN DEVASAL BİŞEYİM kaydirigubbakcemile2

fatma gözün aydın güzelima.s..inşalah bian önce kucagına alıp gidersin evinekaydirigubbakcemile5.sayfayı okurken eşimde sordu eylül annelerinden dogum yapan varmı diye yok dedim bende.asagı doğru sayfa kayınca bi baktım fatma dogurdum diye baslık acmış.eşimde bende sokta:1shok:adama malum oldu sanırım

Son düzenleme:
yanlış yere koymuşum göbüş tpiklerine koydum koca göbeyimi :))

Son düzenleme:
bende bugün saglık ocagına gittim kızlar.beni takip eden ebe izine cıkyomuş.gitmişken kan ve idrar tahlilimide yaptırayım dedim.hemşire 3tüp kan alacaktı 1.tüp bitip 2.tüpü alırken ben fenalaştım.gözümün önü karardı sıcak bastı sonrasında buz gibi ter bastı.ebe ve hemşire cok panik oldular.sizi korkuttum biraz dedim ama belli etmediler telaş ettiklerini.bi ara kan alınan elime baktıgımda mosmor oldugun gördüm.kendime biraz gelince tansiyonumu ölçtüler 9\5 cıktı.fenalaştıgımda kaçtı allah bilir.yüksek kadar düşük tansiyonda kötü.cumartesi günüde fenalaşmıştım bu 2. oldu bu hafta.alla hepimizi sagsaglim kurtarır inşallah

merhaba arkadaşlarr ben malum ev işleri ile ugraştıgım için arada sırada yazılarınızı okuyabildim. deryacımm öncelikle üzülme güzelim inşllah hayırlısı ile bebişini saglıkla kucagına alırsın tatlımm. hem sen üzülme ki bebişte üzülmesinn annesi.
fatmacımmm çok şaşırdımmm ömürlü olsun Allah analı babalı büyütsünn canımm biran önce ogluşuna kavuşmanı dilerim.
arkadaşlar bende bugün dr kontrolüne gittim herşey yolunda 37.hafta dogum öncesi iznimede ayrıldım.
eger unuttugum birşey varsa kusura bakmayın arkadaşlarım herkesin yazısını tek tek okudum ama malum unutkanlık olunca hiçbirşey kalmadı aklımda.
herkesi çoook çook öpüyorum. birde bizde dogum yapan eylül anneleri diye bir topic açalım hatta ben şimdi açabilirsem açayım. herkese hayırlı akşamlar.

kızlar göbiş resimlerinizi nereye koydunuz.....................
linci buraya koyun. bakalım

Çok geçmiş olsun canım, kendıne dıkkat et aman az kaldı surda sağ salim olalım..
sıcaklarda cıkar da ıner de kendını yorma.. tansıyon neden duser onu öğren ve önlemeye calıs canım..

geçmiş olsun canım aman dikkat edelim annişler lütfen

aslı hoşgeldin iş yapcam diye yorma kendini aman bak doğumlar başladıkaydirigubbakcemile2

arkadaşlar eylül annelerinde göbekleri görelem diye bi bölüm var herkes oraya koymuş bende koydum ordan görebilirsiniz

iyi akşamlar arkadaşlarım nasılsınız ?
biz dr.dan geldik...bebişim 2.600 gr. 48 cm olmuş..
vee doğum pozisyonunu da almış baş geliş duruyoo artık çok şükür :))
ben ise 1 kg. almışım 3 haftada..
epidural normal doğuma çok sıcak baktığını söyledi dr.um..anestezi uzmanına ve uygulanmasına bağlıdır yan etkileri dedi..
hepimiz için hayırlısı olsun Fatma gibi biz de kurtuluruz sağlıcakla inşAllah ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…