2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

derya geçmiş olsun.arkadaşların dediğin gibi stres yaparsan daha kötü etkilenir bebeğin.
yediklerine dikkat et....
bu arada arkadaşlar az önce kapıcımız beni gördü.karnın aşağıya filan inmiş dedi fisfisfisfisfisfis
bakıncada hafif aşağıya inmiş gibi sizlerde durum nasıl??

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar ,
sabah uyandım eşimi işe gönderdim lavaboya girmiştim peçeteye nişanım geldi biraz da kan vardı zaten çatı muayenesi olduğumdan beri çok az kan geliyordu peçeteye ben hemen olmaz diye tekrar yattım çünkü doktor daha 10 gün var demişti ama uyuyamadım kalktım kalkar kalkmaz suyum geldi sanki tuvaletimi yaptığımı sandım tekrar tuvalete gittim sürekli akıyordu annemi aradım hemen sordum su böyle mi geliyor diye o da evet doğum başlamış hemen eşini ara gidin hastaneye dedi eşim gelene kadar kaynvalidemlerle gittik bu arada bir yandan suyum geliyor bir yandan çantadaki eksikleri tamamlıyordum neyse hastaneye gittik saat 9da ordaydık akşam saat 21:30 a kadar sancı çektim ama 2 cm açılmam oldu daha fazla olmadı ben de artık dayanamadım eşime söyledim doktorla konuştu sezeryana alalım dedi bu arada o saate kadar suyum hala akmaya deval ediyordu saat 22:00 da ameliyata girdim 22:30 gibi çıktım sanırım çıkınca hemen ayıldım ama gözlerimi açamadım hemen, eşimin annemin seslerini duyuyordum hemen sağlıklı olup olmadığını sordum sağlıklı olduğunu öğrendim 2 kilo 900 gr dünyaya geldi bebeğim biraz gözlerimi açabilince hemen görmek istedim annem gösterdi dünyalar tatlısıydı ya tarif edilmez bir duygu, sonra hemşire geldi biraz emzirmeye çalıştık ama bebeğim ağzını açamıyordu göğsümü hiç tutmadı ve ağlamıyordu hemşire hanım ağlatmaya çalıştı ama nafile uyuklayıp duruyordu hemen çocuk doktoruna götürdüler;
bebeğim midesini üşütmüş ısınması gerekiyormuş küveze aldılar işte bu kadar görebildim bebeğimi arkadaşlar hala küvezde 2 gündür daha 3 veya 4 gün kalır dedi doktor Allah sizlere de bugünleri göstersin kolay doğumlar nasip etsin inşallah....QUOTE]

:1shok::1shok:vıııışşşşşşşşşşşşşşşşşşş doğum yapmışşşşş:1shok:

ay şok oldummm ama neguzel yaaa darısı bizim basımıza cnmm allah analı babalı saglıklı sıhatlı büyütmeyi nasıp etsın hadi gözun aydın cnmmm:nazar::nazar::teytey:

AAYYY BENDE ARTIK DOĞURMAK İSTİİYORUUUUUUUMMMMMM

GECELERİ HİÇ UYUYAMIYORUM SAGA SOLA DONMEKTEN HER YERIM UYUSUYOOO
KARNIMA AGRILAR GİRİYOOO ARTIK BENDE DOGURMAK İSTYORUM YAAA
:CüvCüv:şakkıdı

derya geçmiş olsun.arkadaşların dediğin gibi stres yaparsan daha kötü etkilenir bebeğin.
yediklerine dikkat et....
bu arada arkadaşlar az önce kapıcımız beni gördü.karnın aşağıya filan inmiş dedi fisfisfisfisfisfis
bakıncada hafif aşağıya inmiş gibi sizlerde durum nasıl??

bende daha tık yok sanırım hala karnım ağzımda geziyorumm:roflol::roflol:

yaaaaaaaaa bi sen sanki sağa sola dönen kızımmmm
ben de doğurmak istiyorum bir yandan da korkarak ...serooo sen daha çalışır raporunu almadın mı bu arada??????

yaaaaaaaaa bi sen sanki sağa sola dönen kızımmmm
ben de doğurmak istiyorum bir yandan da korkarak ...serooo sen daha çalışır raporunu almadın mı bu arada??????

yok kuşum almadım c.tesı kontrolum var doktorum benı hastaneye gonderıp arkadasına rapor aldıracak
4 aylık vızıte kagıdı alıp gıdıyorum bak baska bişey yok dımı onu alıp doktora muayene olacam oda bana rapor verecek dimi kıssss
:uhm:

ne bırakması kızzzz yerıme adam bulamadımkı
grafıker tanıdıgınız varsa yollayın benım yerıme calıssınkaydirigubbakcemile2

kim eşini işe gonderiiiiiikafamçokkarıştı

HE KIZZZ YANLIŞ ANLAMIŞIM NE İŞİ NE EŞİİİİİİİİİİİ:1shok:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

HE KIZZZ YANLIŞ ANLAMIŞIM NE İŞİ NE EŞİİİİİİİİİİİ:1shok:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

:mymeka::mymeka: doğru oku şaşkınnnn

ebruuuuuuuuuuuuuu soru sordummm cvp yazsana kısss
ee sen napiinnn ayten nasıl geçiii hamişlik
yaww buarada cansu nerelerdeeeee odamı dogrii yoksammmmkaydirigubbakcemile2

:mymeka::mymeka: doğru oku şaşkınnnn

ebruuuuuuuuuuuuuu soru sordummm cvp yazsana kısss
ee sen napiinnn ayten nasıl geçiii hamişlik
yaww buarada cansu nerelerdeeeee odamı dogrii yoksammmmkaydirigubbakcemile2

BENDE HALA ÇALIŞIYORUM CANIM HAMİŞLİK ALLAHA ŞÜKÜR YUVARLANIP GİDİYORUZ. SEN 4 AYLIK ZİTE KAĞIDINI ALIP GİT YETERLİİİ:emir_bebek:

Ben geldim........ Yawww çok sıcakkk kızlarrrr
:eek: şyle üfül üfül bir yolculuk yapabilsek ne güzel olurdu hihoyyyt

delikız gözün aydın ALLAH analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inş. darısı başımıza.

Ben geldim........ Yawww çok sıcakkk kızlarrrr
:eek: şyle üfül üfül bir yolculuk yapabilsek ne güzel olurdu hihoyyyt

uujjgeldiiinnnnn bacımmmmmm:teytey::teytey: bende seni soruyodum yoksun dogurmayamı gittin diyeeeehihoyyyt

sıcak hemde cookk sıcak aksamları yatamıyorum sıcaktan nefes alamıyorumm allahım yardım etsın bızlere yaaa

naptın bıtırdınmı boranın hazırlıklarınıkaydirigubbakcemile2gamyoncuiremsu

:1shok: :1shok: Kizlaaaarrr..bugun birde EKIM bebegi dogmusss :1shok: aman allahim vakit yaklasiyor gibi geliyor ,onuda allah anali babali ,saglikla buyutsun insallah ,bakin burda http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=206142

ustelik listelerine baktim normalde 29 ekimde dogmasi bekleniyormus,allahim bir an once bebegine saglik kuvvet versin insallah..annesiyle saglikla evine donsun.

Son düzenleme:
uujjgeldiiinnnnn bacımmmmmm:teytey::teytey: bende seni soruyodum yoksun dogurmayamı gittin diyeeeehihoyyyt

sıcak hemde cookk sıcak aksamları yatamıyorum sıcaktan nefes alamıyorumm allahım yardım etsın bızlere yaaa

naptın bıtırdınmı boranın hazırlıklarınıkaydirigubbakcemile2gamyoncuiremsu

Bitti canım Allaha şükür.. Çantamız kaldı bir tek. içine ne koyacaksam hepsi de hazır bavulun yanında duruyor.. ama bir türlü elim el verip çantaya yerleştiremiyorum.. Sanki yerleşince benim sıpagamyoncuiremsu hadi geliyorum diycekmiş gibi geliyor....

Sen neler yaptın?? Başka hiç resim gelmedi sendenn...

:1shok: :1shok: Kizlaaaarrr..bugun birde EKIM bebegi dogmusss :1shok: aman allahim vakit yaklasiyor gibi geliyor ,onuda allah anali babali ,saglikla buyutsun insallah ,bakin burda http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=206142

ustelik listelerine baktim normalde 29 ekimde dogmasi bekleniyormus,allahim bir an once bebegine saglik kuvvet versin insallah..annesiyle saglikla evine donsun.

YAA 2,5 AY ÖNCEDEN DOĞMUŞŞ ALLAHIM İNAŞŞALH BEBİŞ SAĞLIĞINA BİR AN ÖNCE KAVUŞUR KAÇ KİLO DOĞDU ACABA DURUMU NASIL ACABAa.s. ALLAH HAYIRLI DOĞUMLAR VRESİN İNAŞŞALLAHHHH NEREDEYSE 6,5 AYLIK DOĞMUŞ KUZUM BENİM:nazar:

Allahımm çok büyüksün...
Sağlıkla Analı babalı büyüsün inşalalhhh.... Çabucak da kendini toparlasın da :nazar: anneciğinin kokusuna kavuşsun inşallahhh küçük bebiş...

ay inşallah bebiş de iyi olur işyerimden birisinin ablası da doğum yaptı 1050 gr.doğdu ama inşallah o da sorunsuz olur...

Bitti canım Allaha şükür.. Çantamız kaldı bir tek. içine ne koyacaksam hepsi de hazır bavulun yanında duruyor.. ama bir türlü elim el verip çantaya yerleştiremiyorum.. Sanki yerleşince benim sıpagamyoncuiremsu hadi geliyorum diycekmiş gibi geliyor....

Sen neler yaptın?? Başka hiç resim gelmedi sendenn...

neguzel sen herseyı hazırlamıssın valla bı canta kalmıs baksana
ben daha herseyı hazırlayamadımki gecelıkte alamadım hastane cantasıda alamadım
bebegınde eksıklerı var yıne inan yorgunluktan hıc bısey yapamıyorum eskı hızım kalmadı evımı bıle toparlayamıyorum sınırlerım bozuluyo habıre aglıyorum ben bole degıldım noluyo bana anlamıyorum valla yaa

yenı bişey olsa koyacaktımda nasıl en son gorduysenız onlar var annemlerde yeter alma dedı hedıye cok gelır dıyo nebılım bana eksık gıbı gelıyo bez almam gerek bıde hastane ıcın canta gecelık ve bezler falan onları tamamlasaydım ii olacaktı ama kendımı toparlayamıyorumkı onları toparlimm:çok üzgünüm:

X