2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Maşallah canım bebişine ne güzel gitmiş görmüşsün kocaman olmuş oğluşun Allah ım hpimize sağlıklı doğumlarını görmeyi nasip etsin inşallah...Normal doğum pozisyonu almış demişsin ya dedimi dr.un kesin normal doğum yapabilirsin falan diye,çatı muayenesi filan yaptımı ay çokmu soru sordum bende cuma günü gidicemde bakalım banada ne diyecek çok sabırsızlanıyorum artık çookkk:Saruboceq:

cok tesekkur ederım canım sende ınsallah saglıkla sıhatle mutlulukla buyut melegını:)senınde bırsey kalmamıs bız halı almadık evde yatak odasına uygun mavı krem tonlarında bır kucuk halımız vardı onu koyduk cok guzel oldu..cunku cok halımız var degelendırmek ıstedık ama perdesını cızgı fılm kahramanlarıyla dolu yaptırdık naniknanik

tesekkurler canım..:1rolleyes:
vallahı doktor sadece doğum pozisyonu almıs dedi başağı dedi..
ama tabıkı bu kesınlıkle normal dogum yapacagım demek degıl..ben ne zaman dogumu konusuruz dedım.. şimdilik erken dedi..
39. haftada bır muayene yaparız dedi..ama sımdılık normal gorunuyor dedı..
ama ben oncekı seferde bu seferde o sormasada epidural+normal dogum ıstedıgımı soylemıstım.. kaydirigubbakcemile
şimdilik bır engel yok yanı cok sukur ınsallah boyle devam eder..
sende guzel haberler alırsın umarım canım, Allah herkesın gonlune göre versın ınsallah.. :Saruboceq:

Amin canım inşallah herşey hepimizin gönlüne göre olsun tabi bebeklerimiz için hangisi daha hayırlıysa o olsunda önemli değil artık bu saatten sonra,zaman geçtikçe heyecanlanıyoruz tabi ister istemez bebişlerimiz sağlıklı gelsinler,inşallah bende güzel haberlerle gelirim :Saruboceq:çok sağol arkadaşım:1hug:

Herkese iyi pazarlarrr

ben bugün yine sabahtan kendiim dışarıya attım.. Ve ancak bu saatte eve geldim... Çok yoruluyorum gezerken ama kendimi de daha iyi hissediyorum.. Evde olunca hep bir taraflarım ağrıyor gibi oluyorum.. Ama sürekli hareket halinde olunca daha dinç hissediyorum kendimi.....

c.tesi günü bende başka bir dr a gittim.. Hem doğum için hastane bakmaya hem de dr bakmaya... Benim oğluşun boyu 48cm civarıydı.. kilosu da 2071gr olmuştu.. doktor multi vitamin kullanmadım hiç değince çok şaşırdı.. Baya ii beslemişsin o zaman dedi... 23 ağustos da nst ye çağırdı... şimdilik benim doğumum da sezeryan gibi görünüyor..

Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almamızı nasipp etsin inşallahhhh :Saruboceq:

canım bende hıc mutlıvıtamın kullanmadım basından berı, folik asit bile almadım..
eşim dun gıttıgımızde doktora sıkayet ettı hatta hıc yazdklarınızı almıyor dıye..
demir bile kullanmıyorum.. ama doktor hıc olmazsa demırı barı al o cok onemlı dedı..
bakayım demır almaya calısıcam.. kaydirigubbakcemile
doktor senın ıcın neye sasırdı, vıtamın kullanmadıgın halde kılosuna mı sasırdı?..
benımkı 2222gr dı dun yanı 34+0 da..

en güzeli gezmek..benim eşim izin vermiyo onsuz çıkmama..oda biyere götürmüyo saolsun..ekonomık olarak açılmamalıymışız şusıra oyüzden..kendi kahvede..hiç dermi acaba bu garibim evdebi başına muhabbet kuşu tv ve laptopundan başka bişiyi yok kukumavkuşu gibi ben bunu bi gezdirim...sanmam...hayalimde hep bi tekne sahibi olmak vardı..yılın biçok zamanını onda gezerek geçirmek..okadar düşkünüm denize gezmeye özgürlüğe...bazen egoizmim ağır basıyo çekip gidesim geliyo...ama hayat yok biliyorum..annemin dediği gibi kuşlar bile özgür deilmiş :)..................

boyuna ve gelişimine canım..
Ben demir ilacını hiç aksatmıyorum .. çünkü o ilaçlar şimdilik depolarımızı dolduracaklar... süt vermeye başladığımızda da bebişlere yeterince verebilelim diyeymiş..

gülşahcım teşekkür ederim canım amin hepimiz inşallah

cansu gözün aydın canımmaşallah bebişin iyi olduğuna sevindim Hepimizinkini saglıklıca tamamına erdirsin rabbim bu arada bebişin uzun olcak sanıırm :))

arkadaşlar benim gögüslerimden sarı sıvı akıyor tşörttüm ıslanıyor resmen erken değilmi bu akıntı için anlamadım aranızda bu şekilde olan

anladım canım, masallah boyle de devam eder ınsallah..
benımkının de hıcbır takvıye almama ragmen kılosu ıyı o zaman çok şükür.. 1 ayımız kaldı 1 aydada oncekı bır aydan sımdıye kadar aldıgı gıbı 1 kılo alsa zaten normal dogum kılosuna ulasmıs oluyor boyuda aynı mıktarda uzasa uzun bıle oluyor ınsallah..:1rolleyes:
bende bugunden sonra duzenlı alayım bari demiri..ne yapalım geç meç artık yıne ıse yarar.. benneyaptımki

canım çok saoll... inşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz miniklerimizee....

Benim göğüslerde daha tık yok... Sadece uçları büyümekle meşgul olduğundan acayip kaşınıyorlar... Ben bir süredir de göğüs ucu kremi kullanıyorum... Hem şimdiden beslensin ordaki deri hem de kaşıntıya iyi gelir belki diye..
:CüvCüv:

inşallah canım böyle sağlıkla gider miniklerimiz.... Sağlıkla da kucağımıza alırız...
hiç bişey için geç değildir.. Bencede şimdi almaya başla...çünkü ilk 6 ay sadece bizim sütümüzden vitaminlerini alacaklar... Bizde de depolar ne kadar iyi olursa hem kendimize hem bebişe o kadar iyi olurr kaydirigubbakcemile5

betulcum bencede demır hapını kesınlıkle ıhmal etme.o cok onemlıymıs...hatta dogumdan sonra bıle 1 yada 2 ay kullanılması gerekıyormus...
bende cok duzenlı alıyorum hamılelıgımın basından berı..multıvıtamın bende hıc kullanmadım...ama bebısım daha 31 gıbı 1900 duherhalde sımdı 2200 falan olmustur ınsallah:CüvCüv:
bu arada nst sonucum ıcın doktorum dun aradı hersey normalmıs allaha sukur 2 hafta sonra kontrole cagırdı...

canım masallah bebısın kocaman olmus allah saglık sıhat versın hepımızın meleklerıne..bu arada bende 23 agustosta nst ye tekrar gırıcem aynı zamanda ogun evlenme yıldonumum:asigimglusum en guzel hedıye olcakkaydirigubbakcemile2

iyi akşamlar arkadaşlar ya benim adet sancısı gibi sancılarım oluyor sabah kasıklarımdaydı şimdi belimin yanlarında bide bizim ki çok hareketlifisfisfis
ayrıca sabah öğlen akşam 10 dak. hıçkırıyor ve ben çok üzülüyorum rahatsız olduğunu düşünüyorumm
çok şikayet ettim galibaa kaydirigubbakcemile

Maşallah canım seninde bebişine ne güzel bi duygu ya yavrularımız büyüyorlar inşallah zamanı geldiğinde hepimizde o mutluluğu yaşar bebişlerimizi kucağımıza alırız ben vitamin kullanıyorum demirde kullanıyorum zaten dr.da kullan diyor ne diyim inşallah bebişime faydalı oluyodur,doğum şeklinde hangisi bebeğin ve sini için hayırlıysa o şekilde olsun yeterki sağlıklı gelsinler:Saruboceq:

Şu an aldığımız takviyeyi bebekler için değil kendimiz için alıyoruz demir, calsium, vitaminler bize lazım çünkü bebek alacağını bize sormadan alıyor ve doğumdan sonra emzirmeyle beraber de olunca 4-5 ay sonra aşırı saç dökülmesi diş kaybı olabiliyor.Ben emzirirken de elevit kullanmaya devamö edeceğim.

duygu bu arada hayırlı olsun nstlerin için,inşallah böyler devam ederkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…