2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

herkese günaydınnn iyi pazarlar arkadaşlarr. hepinizi bebişlerle öpüyorumm güzel annelerr.

herkese selammmmmm nasılsınızzzzzzzzzzzzzzzz bugün. benim için tatil olduğu için süper........ ben 37. haftaya kadar çalışıcam kısmetse. bugün belim ağrıyor birazzzzzzzzzzzzz.kaydirigubbakcemile2

herkese selammmmmm nasılsınızzzzzzzzzzzzzzzz bugün. benim için tatil olduğu için süper........ ben 37. haftaya kadar çalışıcam kısmetse. bugün belim ağrıyor birazzzzzzzzzzzzz.kaydirigubbakcemile2

sanada selam canım 37. haftaya az kalmış 2 haftan daha var hayırlısıyla geçer inşallah benim 4 haftam daha var olmazsa 10 günlük iznim var onu kullanırım artıkın
benimde sağ kaburgam ağrıyo bastırıyo kerata gamyoncuiremsu

aytencimm bugünün tadını çıkar o zaman tatlımm. bizde bu hafta 37.ye girdigimiz için çalışamaz raporunu alacagız artık. evdyim diye iş falan yapma belin agrıyormuş bak kendini yorma bol bol dinlen.

arkadaşlarr bazılarınızın takvimleri degişmiş siz kendiniz mi degiştirdiniz.

Slm.kızlar hepinize güzel pazarlar dilerim,bende bi banyo falan yaptım gelip bi herkese merhaba diyeyim dedim,o takvimler çok tatlı olmuş dün gece bende niyet ettim değiştireyim diye sonra vazgeçtim bakalım belki bende değiştiririm,umarım gününüz güzel geçiyordur şu evin işleride hiç bitmek bilmiyo şimdi gidip bulaşıkları yerleştiricem makinaya sonrada eşimin ütüler var,bide yemek tabi valla canım hiç istemiyo yapmayı ama mecbur işte...Bebişler gelince inşallah herşeyin altından kalkabiliriz tabi öncelik bebişlerin,bol tekmeli bi gün olsun herkese...

kızlar dunden beri bebısın odasını yerlerstırıyoruz esımle yap yap bıtmedı dun bugun hepsını tamamladık sayılır:dance: bır tek yatagının cıbınlıgı gelıcek bırde beşiğimiz:))kıyafetlerını dolabına yerlestırdık..cok tatlı oldu ya allah kullanmak nasıp etsın ınsallah:Saruboceq:butun esyalar salonda oldugu ıcın salonda bosaldı sukur sımdı orayı temızlıyoruz bıraz ara verdık valla bıttık ama bu hafta sonu degıcek sanırım kuzucugum ıcın..

herkes ıyıdır umarım..bu arada takvımlere bende bayıldım aksam ustu bende degıstırebılırım..yerimseniben

merhaba hamişlerrrrrrrrrrrrrrr
nasılsınız bugünnnnnnnn biz iyiyiz evde temizlik var ama bebişten önce bir daha detaylı yapılacak bugünkü evi toparlamak amaçlı, ben daha yeni izne çıktığım için kıyafetleri ütülemedim yaaa daha o işler var dimi :bbo:
biz cuma akşamı eşimle bir arkadaşa gittik 6 aylık olmuş bebeği ayyy görseniz öyle tatlıydı ki tam sevilmelik olmuş gülücük atıp duruyodu maşallah onu görünce beni bir sabırsızlık aldı anlatamam eşime ben de doğurayım artık dedim hep...kaydirigubbakcemile3
herkese güzel pazarlar dilerimmmmmmmm:teytey:

sanada selam canım 37. haftaya az kalmış 2 haftan daha var hayırlısıyla geçer inşallah benim 4 haftam daha var olmazsa 10 günlük iznim var onu kullanırım artıkın
benimde sağ kaburgam ağrıyo bastırıyo kerata gamyoncuiremsu

aman sağlıklı olsunlardaa ağrısın belimiz başımız dimi amakaydirigubbakcemile dmek sende benim gibi çalışan gurubundasın. benim şimdilik allah şükür çalışırken bir sorunum olmuyor. ama işyerine girer çıkarken insanlar bu kız burda doğuracak der gibi bakıyor. etraf hala çalışıyomusun diyorrr. herkes kafasına göre bişey söylüyor çalışmasam ne olacak borçlarımızı kim ödeyecek :tomato: ama tabi diyemiyosun

merhaba annişlerr,
dün oğlumu gördüm sonunda uzun bir aradan sonra...
34+0 da gıttık tam.. boyu 46,5 cm kilosu 2222gr dı paşamıınn...:1rolleyes: baş aşağı dönmüş doğum pozisyonu almış oğluşum..
yanakları öyle tatlıydıki masallah tombiş tombiş lokum gıibiydi..Şeniz doktor saçlı dedi bakalım kara saçlımı olucak :))..
bundan sonra 2 haftada bır gıdıcem her gıdısımdede nst ye gırıcekmişim..
zaten topu topu ıkı kere gıdıcem ne kaldıkii.. şutarafagitti
oğllum beniim az kaldı kavuşeceğiizz.. hihoyyyt

selam millet kimler var bakayım dedim misafirlerim var evde kalabalıklar hemde o yüzden fırsat bulamıyorum umarım herkes iyidir

merhaba annişlerr,
34+0 da gıttık tam.. boyu 46,5 cm kilosu 2222gr dı paşamıınn...:1rolleyes: baş aşağı dönmüş doğum pozisyonu almış oğluşum..
yanakları öyle tatlıydıki masallah tombiş tombiş lokum gıibiydi..Şeniz doktor saçlı dedi bakalım kara saçlımı olucak :))..

maşallah betülcüm maşallah alalh sağlıcakla doğduğu günü müjdelemeni de nasip etsinnn :nazar:

merhabalarrrrr
betülcüm oğluşunun iyi olmasına çok sevindim canımm
son günlere girdikçe hem sabırsızlığımız artıyor hemde korkularımız dimi:))

duygucumm canımm sağlıkla büyüt odasında iyişallah kuzunu canımm
bizde bu hafta sonu hep kızımın odasıyla uğraştık,bizdede halısı ve yatağı (yaylı yatak) eksik kaldı,yatağını ablacım alırım dedi sağolsun:)) bugün yada bu hafta birgün halısınıda aldıkmı hazırlıklarımız bitmiş olacak iyişallahhh

merhaba annişlerr,

Gözün aydın canım iyi haberlerle dönmüşsün doktordan bebişine ve sana :nazar:
Allahın izniyle az kaldı zaman çabucak geçsede kavuşsak kuzularımıza biran önce:Saruboceq:

çok saolun arkadaslar..
gercekten baya sabırsızlanıyorum artık..
Allah'ın izniyle sağlıkla mutlulukla bebişlerimizi kucağımıza alıcağımız günlere az kaldı inşallah.. :1hug:

bir haftadır evdeydim ve belimdeki ve kalçamdaki ağrı hafiflemişti birazcık
şimdi pazartesi yine işe gidicem ve 3 gün daha çalışıcam kızlarrr
perşembe günü rapor almak için hastaneye gidicem,yani yoğun bir hafta olacak,bu hafta doğurmazsam kızımı birdaha normal zamanına kadar doğurmam iyişallah:)))
cumarteside doktor randevumuz var,meleğimi görücez iyişallahh,çok özledim güzel yüzünü..

aşkımda bizde çok acıktık,gidip yemek hazırlasam iyi olacak kızlarrr
sonra yine uğrarız
hepinizi öpüyorummmm

X