2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

iyi akşamlar hamişler nasılsınız ?bebişleriniz nasıl????kaydirigubbakcemile

ay ne güzel sizin tyakvimler ilerde hep en arkadan ben geliyorum kızlar ama ben bu zamanda bile hareket etmekte zorlanıyorum ikiz olduğundan tam 1 çocuk doğum zamanı gibi ........
ama olsun sağlıklı olsunlarda zamanında gelsinler kızlar dua edelim birbirimize.......:Saruboceq:..

selam kızlar nabersiniz
bugün oğluşumla randevum vardı.sanırım babası ile bize küstü son 2 randevumuzda bize yüzünü hiç dönmüyo.koca kafalı askım diye seviyordum acaba alındı mıkaydirigubbakcemile3.
bebişimin kafa çapı biraz iriymiş.şimdilik herşey normal dogum için uygun dedi ama kafa çapı biraz düşündürdürdü doktorumuzu.hihoyyytcanım oğlum 2700 gr ve 45 cm olmuşmasallalh demeyi unutmayın.doktor amcası 2500 kğ ve 35.haftanın bitimi için milad kabul ediyoruz heran gelebilir bebek dedi.çantan hazır beklesin dedi.bakalım bizim afacan ne zaman gelcek

YAA SENİN TAKVİMDE BİR HATAMI VAR CAIM YA HİÇ İLERLEMİYOR GİBİ. DOĞUM NE ZAMAN SENİN?hihoyyyt

yenidoğan bakımını güzel ve sade anlatmış ben kılavuz olarak kullanıcam ayşe öner in hamilelik doğum ve bebek bakımı kitabı..tavsiye olunur....

Merhabalar kızlarrr
Ben bu kitabı alalı çok uzun zaman oldu.. bitirdim bile... kaydirigubbakcemile5 bencede çok güzel bir kaynak

benim bir de Bebek bakımı ve sağlığı adında Sevda Salihoğlu dursun un kitabı da çok güzel... Bebek olunca baş ucu kitabı yapılacak bir kaynak... çocuk hastalıklarının belirtilerine ve dr a gidene kadar yapılacak yöntemlere kadar herşeyi anlatıyor.. ek gıdaya geçiş sürecini.. Emzirmeyi herşeyi.... Hangi ayda nasıl oyunlarla beyninin geliştireceğimizi de..
Ben alkım kitapevinden almıştım bunları

a.s.

Son düzenleme:

slm kızlar bende bebek bakımı ve sağlıgı kıtabını cok uzun zaman once okudum bıtırdım:lepi:gercekten guzel bır kıtap ustelık fıyatıda cok uygun 7 ytll ye aldım ben..
bırde anne bebek bakımı aldım ansıklopedı seklınde hamılelıkten baslıyor bebıs 4 yasına gelene kadar devam eden bır kıtap onuda tavsıye ederım.fıyatı 50 ytl...

mrhaba kızlarrrrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile5
ben geldimmmmmmm nasılsınız bakalım
müjdes ben sezaryen olucam inş. aama bana çatı muayenesi demedi daha doktorum şimdilik :teselli:

ebru cumm uğramışş bugünnn... hihoyyytkaydirigubbakcemile5

hanımlar merhabalar, zaman geçtikçe heyecanlanıyorum bebeğimi sabırla kucağıma almak istiyorum tabii ağrılarımın şiddetli oluşunu saymazsak çokda güzel bir hamilelik geçiriyorum rabbim hepmizin yardımcısı olsun inşallah...

slm.kızlar bi merhaba diyeyim dedim hiç yazamadım bugün genellikle dışardaydık çünkü ama okudum yazdıklarınızı,sanırım yine kimsecikler kalmamış umarım herkes iyidir,bugün bebişime bez aldım primanın 2 no.sunu inşallah iyi gelir,günler geçmek bilmiyo sanki bi dr.a gitseydim hayırlısıyla çok özledim canım kuzumu inşallah hem benim için hemde hepiniz için herşey çok güzel olsun,bugün biraz kayınvalideler çekiştirilmiş sanırım bence en güzeli uzakta oturmak Allah korusun kayınvalidemle aynı memlekette olsaydım kesin şimdiye aramız bozulmuştu çünkü onunda huyu çok kötüdür napalım işte eşlerimizin anneleri malesef keşke biraz daha olumlu ve anlayışlı olsalar,benimki torununa çok şey örmüş o konularda esirgemez ama onun tek derdi oğlunu aşırı kıskanması hala daha ne diyim Allah muhtaç etmesin yinede bi gün bile,neyse kendinize çok iyi bakın kızlar,iyi geceler herkese...

merhabalarrrr
herkez iyidir iyişallahh
biz sabahtan beri dışardaydık,akşam 9 gibi eve geldik ve kızımızın odasına aldıklarımızı yerleştirdik
ama hala yatağı ve halısı eksik
al al bitmiyor sanki:))

merhabalar güzel hamişler biz geldik bizimde bugün dr randevumuz vardı ogluşum gayet iyi 2,900 gr olmuş herşey yolunda fotografını eşimi verdi dr ve dediki güldene bak aynısı oglunuzda heeeee :)))))) ve çarşamba tekrar kontrollerimiz var kısmet olursa bu nst ya yatmak belimi çok agrıtıyor
kaynanalar çekiştirilmiş valla benim kavınvalidem tokatta yılda birkez anca görüğyorum doguma gelcek bakalım ne yapcak gerçi 5. torunu ama kayınpederin ismi verilceği için ayrı bi seviniyorlar hayırlısı bakalım bu arada
elif ve gülşahda artık eşyalarını tamamlamak üzere bebişleriniz saglıkla kullansın güzel anneler
fatmada bebişinin iyiy olduğunu öğrenmiş gözün aydın canım
deryacım bende hissediyorum elimi ayama bilmiyorum ama sürekli avcumda hissediyorum hele gıdıklayınca bi çekişi var :))))

Maşallah oğluşuna.Benim ilk nst haftaya perşembe.Çook uykum geldi.Öğlen 11 e kadar uyuyorum,2 kez felan lavoboya kalkıyorum.Ama bugün çok sıcak esmiyor umarım uyuyabilirim.Herkeze iyigeceler.Öptüm kocaman Güldencim.Yarın görüşürüz.Yatın sizde bakıyım.a.s.

günaydın kızlar herkese ıyı pazarlar benı yıne uyku tutmadı bacaklarımın uzerıne yatmaktan agrısından uyanıyorum:çok üzgünüm:...dogursakta sag salım sırt ustu yuzustu yatsak özledım valla:Saruboceq:
hadı ben kahvaltı hazırlamaya gıdıyorum..gorusuruzzzz

ya bu arada kayınvalıdem hıc bırsey almamıs dedım ama orguye gelınce gunahını almıyım herseyı ormus ...patıkler,yelekler,ceketler,atkılar,şapkalar çifter çifter...bırde beyaz battanıye ve kırlent ördüki gercekten süper...hakkını yemiyim şimdi...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…