2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

iyi akşamlar arkadaşlar ya benim adet sancısı gibi sancılarım oluyor sabah kasıklarımdaydı şimdi belimin yanlarında bide bizim ki çok hareketlifisfisfis
ayrıca sabah öğlen akşam 10 dak. hıçkırıyor ve ben çok üzülüyorum rahatsız olduğunu düşünüyorumm
çok şikayet ettim galibaa kaydirigubbakcemile

Canım benimde geçen hafta adet sancılarına benzer ağrılarım vardı ama şuan iyiyim o ağrılar genellikle çok yorulduğum zamanlar olmuştu ama sen yinede çok olursa ihmal etme ve bi dr.una danış istersen,benim bebişide günde 3 defa hıçkırık tutuyo hemde 15-20 dk.falan sürüyo ama bebeklerin hıçkırması çok normalmiş diye biliyorum bi rahatsızlık yaratmıyo sanırsama.s.

canım masallah bebısın kocaman olmus allah saglık sıhat versın hepımızın meleklerıne..bu arada bende 23 agustosta nst ye tekrar gırıcem aynı zamanda ogun evlenme yıldonumum:asigim:eek:glusum en guzel hedıye olcakkaydirigubbakcemile2

Duygu canım sonucunun iyi çıkmasına çok sevindim inşallah sonuna kadar hepimiz için çok güzel gider,sendemi ağustosta evlendin benimkide geçtiğimiz haftaydı 4 ydü,valla bizim için bebişler en güzel hediye zaten onlar için herşeye değer vallakaydirigubbakcemile2

betül çok sevindim bebğinin başnın dönmesine inşallah bir sorun çıkmaz ve istediğin gibi normal doğum yaparsın. ama demir ilacını aç karnına günde 1 defa mutlaka iç. demir ilacını içtikten sonra en az 1 saat bişey yeme içmee çünkü demirin emilimi azalıyomuş. benim bildiğimde demir doğumdan sonrada kullanılması gereken bişeymiş doğumda kan kaybettiimiz için mutlaka kullancaksın doğumdan sonrada dedi benim doktorum. önemli sakın ihmal etme canım.

iyi akşamlar hamişler bugün kk ya giremedim misafirim vardı ancak geldim.........
aşkım işe gitti ........
bugün çok bitkinim halsizim 2 kez duş aldım kendime geldim ..........
ayakta gezerken aşağı oğlumun biri tekme atıyor felaket oluyor ve kötü oluyorum yatmam gerekiyor sanırımki rahat edelim onlarda bende

YAA SENİN TAKVİMDE BİR HATAMI VAR CAIM YA HİÇ İLERLEMİYOR GİBİ. DOĞUM NE ZAMAN SENİN?hihoyyyt

canım benim takvimi düzeltemiyorum sanırım dr.ultrason zamanından 5 gün geriden gelyor yani şimdi 32.haftadayım...............kaydirigubbakcemile

canım benim takvimi düzeltemiyorum sanırım dr.ultrason zamanından 5 gün geriden gelyor yani şimdi 32.haftadayım...............kaydirigubbakcemile

seninkiler sezeryan mı olacak tarih bellimi canım? benim ablamın da 2 sene önce ikizleri oldu kız ikiside. 3 hafta önceden geliler. 37. hafta bitmişti.:içelim:

seninkiler sezeryan mı olacak tarih bellimi canım? benim ablamın da 2 sene önce ikizleri oldu kız ikiside. 3 hafta önceden geliler. 37. hafta bitmişti.:içelim:

evet canım benimde 3 hafta önce 37.hafta dedi dr.o tarih veriyor bakalım eylül 15 gibi ama bakalım şu ayı hayırlısıyla atlatayımda gerisi önemli değil dedi dr.kaydirigubbakcemile3:CüvCüv:
ablanın herhangi bir problemi varmıydı iyi geçtimi hamileliği ben biraz bu günlerde tırsıyorum........hihoyyyt

Duygu canım sonucunun iyi çıkmasına çok sevindim inşallah sonuna kadar hepimiz için çok güzel gider,sendemi ağustosta evlendin benimkide geçtiğimiz haftaydı 4 ydü,valla bizim için bebişler en güzel hediye zaten onlar için herşeye değer vallakaydirigubbakcemile2

sagol canım cok az zamanımız kaldı umarım sorunsuz atlatırız:1hug:
bende agustosta evlendım..aslında eylul cok ıstıyordum ama ramazana geldıgı ıcın agustosa almak zorunda kalmıstık:KK43:ınanılmaz sıcaktı gelınlıkle oynarken bacaklarımdan sular aktıgını hatırlıyorum:roflol:sen hangı sene evlendın benım 2 sene oldu canım yanı 2006.

betül çok sevindim bebğinin başnın dönmesine inşallah bir sorun çıkmaz ve istediğin gibi normal doğum yaparsın. ama demir ilacını aç karnına günde 1 defa mutlaka iç. demir ilacını içtikten sonra en az 1 saat bişey yeme içmee çünkü demirin emilimi azalıyomuş. benim bildiğimde demir doğumdan sonrada kullanılması gereken bişeymiş doğumda kan kaybettiimiz için mutlaka kullancaksın doğumdan sonrada dedi benim doktorum. önemli sakın ihmal etme canım.

demır hapı aç karnınamı:uhm:,
benım doktorum gece yatarken ıcmemı sut urunlerıyle almamamı soyledı emilimi azalttıgı ıcınCADIARZU

kızlar benımde göğsümden sıvı gelıyor artık ama süt değil su gıbı..
bazen tişortumu baya ıslatıyor.. benneyaptımki

fırından yeni çıktı bunlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

KIZIMIN MONTU İÇİ POLARLI DIŞI FİTİLLİ KADİFE

KIZIMIN HIRKASI İÇİ POLARLI

TULUM 1

TULUM 2

TULUM 3

ELBİSE 1

ELBİSE 2

aaa ciddimisin canımm
bazılarında oluyormuş,normalmiş yani
acaba olmamasımı anormal kızlarr?
benim göğüslerimde hiçç faaliyet yok yaaa
son birkaçgündür yeni hamileyken olduğu gibi yanları dokundukça ağrıyor ama o kadar
sütüm olmayacak diye çok korkuyorumm
bu arada hepinize iyi akşamlar,selamsız girdim birden konuya:)))))9

benim göğüslerimden denedim süte benziyor nerdeyse krem rengi sıvı geldi sıkınca dün de bakmıştım yarı saydam krem beyaz karışımıydı fazla da ellememek lazım tabii ama senin durup dururken gelmesi ilginççç üzerine falan yatıncamı yoksa normal dururkenmi akıyordu

kızlar bende kafam karışık bekliyorum kontrol günümü şekerim olduğu için diyabet doktorunun kontrolünde bir diet yapıyorum saatli iyorum kısıtlı yiyorum ve genelde doymuyorum ama şeker değerlerim cumartesi normal çıktığı içinde insilün iğnesinden kurtulduğuma seviniyorum ama 1 haftada 1 kilo vermişim ben eeeee ben almadım verdi isem bebeğimde mi almadı kilo yada ben dahamı fazla kilo verdimde bebeğimin aldığı gramlar belli olmadı acep kafam allak bullak doktor bişey olmaz dedi o beslenir yeterlidir ona nasıl ocak bilmiom valla offf 25 inde kontrolüm doktorumda yok burda netçem bilmiom

benim göğüslerimden denedim süte benziyor nerdeyse krem rengi sıvı geldi sıkınca dün de bakmıştım yarı saydam krem beyaz karışımıydı fazla da ellememek lazım tabii ama senin durup dururken gelmesi ilginççç üzerine falan yatıncamı yoksa normal dururkenmi akıyordu

canımm sakın meme uçlarını sıkmayın
oksitosin salgısını uyarıp Allah korusun erken doğuma sebep olabilirmiş..:KK43:((

kızlar bende kafam karışık bekliyorum kontrol günümü şekerim olduğu için diyabet doktorunun kontrolünde bir diet yapıyorum saatli iyorum kısıtlı yiyorum ve genelde doymuyorum ama şeker değerlerim cumartesi normal çıktığı içinde insilün iğnesinden kurtulduğuma seviniyorum ama 1 haftada 1 kilo vermişim ben eeeee ben almadım verdi isem bebeğimde mi almadı kilo yada ben dahamı fazla kilo verdimde bebeğimin aldığı gramlar belli olmadı acep kafam allak bullak doktor bişey olmaz dedi o beslenir yeterlidir ona nasıl ocak bilmiom valla offf 25 inde kontrolüm doktorumda yok burda netçem bilmiom

doktor kontrolünde besleniyorsan bir sorun çıkacağını sanmam canımm
zaten bebekler bizim yediklerimizle değil daha çokbizim stoklarımızla besleniyorlar, benim bir hocam sömürge derdi bebeklere, sen aç kalsan o kalmaz derdi hamilelikten bahsederken:)))
sen içini ferah tut yani olurmu canım

neyse kızlar bugün misafirlerim vardı sabah 7 de kalktmıştım salonumu sildim toz aldım balkon yıkadım çamaşırlaı makinaya attım kahvaltı hazırladım ama öle böle değilll sonra öğlen akşam arası tekrar yemek hazırladım yaptım daha doğrusu fırına tavuk hazırlayıp attım akşam üstüde annemle alışveriş merkezinde kızkardeşime çeyizlik baktık 1,5 saat Kadar dolaştık öldüm bittim ben bu gün vallaaa ayaklarım sızlıyor resmen gidip sütümü içip yatayım barii yarın hiiççç kalkamam herhalde buakşam baygın giderim ben:roflol:

sagol canım cok az zamanımız kaldı umarım sorunsuz atlatırız:1hug:
bende agustosta evlendım..aslında eylul cok ıstıyordum ama ramazana geldıgı ıcın agustosa almak zorunda kalmıstık:KK43:ınanılmaz sıcaktı gelınlıkle oynarken bacaklarımdan sular aktıgını hatırlıyorum:roflol:sen hangı sene evlendın benım 2 sene oldu canım yanı 2006.

Yeni gördüm duygucum ben 2005 ağustosunda evlendim acaip sıcaktı kına gecesi,bizim orda nikah,eşimin orda düğün artık 3 günün sonunda ölüp bitmiştim gelinlik bile vinç taşıyormuşum gibi ağır geliyordu,herşey ne kadarda çabuk geçiyor işte,şimdide bebişlerimizi bekliyoruz hayırlısıyla onlarda sağlıkla gelsinler inşallah zaman yine bi şekilde akıp geçer,ama sanki havalar şimdilerde daha sıcak eskiye oranla ben yanıyorum çünkü:icecream:

doktor kontrolünde besleniyorsan bir sorun çıkacağını sanmam canımm
zaten bebekler bizim yediklerimizle değil daha çokbizim stoklarımızla besleniyorlar, benim bir hocam sömürge derdi bebeklere, sen aç kalsan o kalmaz derdi hamilelikten bahsederken:)))
sen içini ferah tut yani olurmu canım

umarım öledir yaa valla kafama takılıyor nebileyimmm ben kilo verince tırstım yanii yarın jinekoloğumu arayıp söliiim yinede kafam rahat etsinnn hani iabet doktoru belki anlayamaz dicem ama biz katıyız bu konularda yedirmeyiz dedi tamam bende yemeyeyim ama vitaminlerimde kesilmişti bir aydır dedim biz kalorilerle oynuyoruz vitaminlerle değil dedi bak şuna bakkkk burnu büyük nolcekkk neysem ben gidip yatiiimmm

X