2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

bütün gün aklımdaki korkular sanırım geceleri rüyalarıma giriyor
her açıdan zor günler olacak galiba
ve ben ne kadar hazırım,ne kadar becerebileceğim bilmiyorum
okadar minikken ben ona nasıl dokunucam nasıl tutucam bilmiyorum
Allahım hepimize yardım etsin

sağol canım ama dediğim gibi görünenden öte deformasyona ugradım maalesef.
hissettiklerin sadece sana özgü değil birçoğumuzda var.bende de ya iyi bir anne olamazsam korkusu var,ya oğluma mutlu bi çocukluk yaşatamazsam gibi.bebekliğine dair ve de.düşüürsem,unutursam,iyi besleyemezsem,sinirlenirsem,kızarsam,ya beni sevmezse... vs.vs.
bu endişelerde normal sanırım biz elimizden geleni yapalımda:teselli:

ben de rüyamda doğumu görüyorum.beni yürütüyolar,ben de ben sezeryan istiyorum,normal yapamam neden yürütüyosunuz diye bağırıyorum.
Oyyy oy Allahım yardımcımız olsun.:1hug:

AMİNNNNN
doğum, doğum sonrası, vs korkulacak ne çok şeyimiz var dimi:))
ama Allahım yardım eder iyişallah:1hug:

gunaydın sevgılı eylul annelerı herkese agrısız sızısız bol tekmelı bır gun dılıyorumkaydirigubbakcemile2
bılgısayarımın sarj aletı bozulmustu bılıyorsunuz dun eşim sagolsun ısyerındekı arkadasından ödünç almış bır tane demıs yoksa benım hanım erkenden dogurcak:roflol:
butun gun sıkıntıdan ya gezıyor ya aksama kadar evde ıs yapıyor ama bılgısayar olursa oturur demıs:)))
halımecım senı cok ozleyecegız umarım ıyı haberlerınle en kısa zamanda gelırsın...
gülcum yenı evıne cok sevındım bebısın kısmetınle gelıyor allah oturmak nasıp etsın...
hicrancım;gecmıs olsun canım umarım dıet ıse yarara.s.
alin gercekten 19 kg yu nereye aldın bende merak ettım yaa cok zayıftın herhalde hamıs kaldıgın zaman..bende 19 kg aldım bu arada kızlar rekorlarda bende varım:çok üzgünüm:
kızlar vucut agırlastıkca sızın sıkıntılarınızın hepsı bendede oluyor ozellıkle mıdemden cok cekıyorum ben yatar yatmaz agzıma su gelıyor cayı cayır yanıyor hıc huzur vermıyor..renıe duo surup olmasa herhalde uykusuzluktan ölmüştüm..allah hepımızı bır avazda kurtarsın....

bu arada bebısımın butun kıyafetlerı yıkandı utulendı hepsı bıttı..aldıgımız bebek odasının dolabı ıkı kapılıydı kucuk geldı bıze 3 kapılı ıle degıstırcegımız ıcın cumartesıyı beklıyoruz.cumartesı degıscek o zaman hersey yerlescek ve ınsallah bıtıcek..o kadar gozumde buyuyorkı cok yorulmadan bıtırırım ınsallah...(ay yaz yaz bıtmedı ya haftalardır anlatmayınca boyle oluyor)

günaydın kızlar herkese bol tekmeli ağrısız rahat br gün dilerim;
ben bugün hastane çantamızı hazırlayacağım dün alışveriş yaptık bakalım ne eksikler çıkacak...

günaydın kızlar
deli kız aldıkların hayırlı olsun cnm neler aldın doğum cantan için

evimdeyim canım nihayet eşimde geldiii .asabi oldum valla vara yoğa çemkiriyommm nasıl olcek bilmemmm bakalım hayırlsı

bu duygular gayet normal ama allahtan gelen bir güç kuvvet bişiiler oluyor kırk yıllık anneymişin gibi davranıp sonra birde kimseleri beğenmez oluyorsun kendi anneme bile emanet ederken tedirgin oluyordum ben kızımı 14 yıl geçti aradan unuttumçoğu şeyi ama tecrübe tecrübedir herhalde meleklerimiz geldiğinde herşey güzel olur inşallah emin ol sıkma kendini yeterki sağlığımız sıhhatimiz yerinde olsun herşey olur bak görürsün sen bile şaşıracaksın ben nasıl yaptım bunları diyeee

günaydın kızlar
deli kız aldıkların hayırlı olsun cnm neler aldın doğum cantan için

aslında neler aldığımı bende karıştırıyorum artık internetten bir liste çıkartıp evdeki eşyalardan hazırlayacağım çantayı bitince neler koyduğumu yazsam daha doğru olur sanırım şu an eksik yazabilirim

günaydın kızlar herkese bol tekmeli ağrısız rahat br gün dilerim;
ben bugün hastane çantamızı hazırlayacağım dün alışveriş yaptık bakalım ne eksikler çıkacak...

bende aldığım gecelik pijamaları yıkayacağım bugün çarşaf yastık kılıfı falan ayarlıcam yıkama ütüleme işleri bitince yarın bende çantayı yerleştirmeye başlıcam mutlaka eksik çıkacaktır aklımıza gelmeyen şeyler oluyor ama internette hazır lsteler var onlardan yardım alıyorum ben nolur nolmaz unutmayalım lazım olan bişeyiii

evimdeyim canım nihayet eşimde geldiii .asabi oldum valla vara yoğa çemkiriyommm nasıl olcek bilmemmm bakalım hayırlsı

papatyam geçmiş olsun inş şu son zamanları da atlatırız hayırlısıyla az kaldı zaten eşin de gelmiş gözünaydın...
ben de senin gibiyim herşeye alınıyor en ufak şeye ağlıyorum biraz da hamilelik psikolojisi bunlar herhalde, özellikle şu son günlerde hep aklımda doğum var acaba doğurabilecekmiyim o an ailem yanımda olabilecek mi çünkü eşim işinden dolayı bazı geceler evde olmuyor ya o yokken sancım tutarsa diye korkuyorum hep bunlar var aklımda

aynen canım yaa benim eşimde gidiyor işte arada ağustosun 25 gibi 1 haftalığına gidecek yine sanırım korkuyorum sanki o gidince doğuracakmışım gibi geliyor yanımda olmazsa diye kafayı yiyorum bilmem valla bu sinir hayra alamet değil benim için hiç hemde stresssssssssssss offfff şekerr yükseliyor ondan sonraaa

Kızlar minik kuzucuuumu görmeme 5 gün kaldı :sm_cool:
çok özledim ya bir de deli gibi merak ediyo insan kilosu ne oldu ne alemde,iyi mi?
bir de ben güzel beslenmeyi bıraktım gibi bişey
doyduğuma bakıyorum,üşeniyorum,yoruluyorum.
vicdanım sızlıyo bazen..

bende de sinir oluyo papatyam.en ufak şeyde parlıyorum tabii bundan nasibini alan hep eşim oluyo..:asigim:

benımde aynı korkularım var gece ruyamda doktorumu goruyorum bebegım doguyormus kılosunu soyle dıyorum sanane dıyor ver emzıreyım dıyorum kendın al dıyor boyle tuhaf tuhaf ruyalar...hep endıse..onun ıcın ben kesın sezeryan yapıcam herhalde...

KIZLAR GÜNAYDIN BENDE PAZARTESİ DOKTORA GİTTİM 33+4M DE BOYU 45 CM KİLOSU 2500 OLMUŞ BU ARADA BEN TARTILMAMAK İÇİN ÇOK DİRENDİM AMA EŞİM
VE DOKTOR HNMI kandıramadım bende rekor kıranlardanım dr un tartısına göre 71 dim
akşam şimdi 89 çıktım 18 19 kilo aldım yani ayrıca zayıfta değildim boyumda 165 bu arada yandık kızlar bu kiloları NASIL VERECEZ SONRA

ben geldiimm...
evet duygu sana katılıyorum bende burası cok durgun artık.. Çok üzgünüm çoook

ayyy evet betulcum ya yazıyorum ama cevap falan gelmıyor eskıden boyle olmazdı:çok üzgünüm:

sen neler yapıyorsun bugun anormal sıcak demı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…