2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kızlar benim de belimin kenarları ve bacaklarım çatladı ama karnımda çatlak farkedemiyorum acaba gergin olduğu için anlamıyor olabilir miyim sizin karnınızda çatlak oldu mu dışardan bakınca belli oluyor mu?

alinciğim bu şuanki halinse eğer çok güzelsin maşallah hamilelik sana çok yakışmış nazar değmesin hiç kafana takma kiloları de veririz Allahın izni ile

aynen canım benimde oralarım çatlak hep karnımda farketmemiştim olmadı herhalde diye sevinmiştim ama çatlamış geçen baktım göbeğimin alt tarafı çatlamış hep normal şekilde yukardan bakınca görmek imkansız, ağda yaparken aynayla şöle göbeğime doğru alttan bakınca gördüm maalesef çok kötü:çok üzgünüm:

Canım ilginçtirki bende göbekte bişey göremiyorum belkide gergin olduğu içindir ama onun dışında heryer kırmızı kırmızı çatlak dolu bi süre sonra renkleride beyazlar artık neyse bahsettikçe insan sinir oluyo bebişlerimiz için herşeye katlanıcaz napalım:Saruboceq:

bu da benim resmiiiiiimmm.topalak ben :içelim:

yahu busenın 19 kılo almıs halın mı...
bence hıc kompleks yapmaaa bulupta bunma.. klava: :roflol:
cok hoş gorunuyorsun canım sanırım oncesınde cok daha zayıftın 19 kılo almıs halın gayet guzel gobısınde cok tatlı masalah ıcındekının tatlılıgı olsa gerek.. :1hug:

selam larrrrrrr e tabiii bide erken den GÜNAYDINLARRR özledim sizi kızlar yawwww ben annemdeydim kaç gündür malum annem hastaydı iyi çok şükür kızkardeşimin düğününe 20 gün kaldığı için stres yaptı birde yoruldu tabii yorgun kalp azcık yeter dedi ona şimdi daha iyi maşallahhh
bana gelince kızlarr pazartesi endokrnoloji diyabet için randevum vardı gittim doktor gebelik şekeri denilen şekerim olduğunu ve bana cumartesiye kadar aç ve tok karnına şeker ölçümü için bir cihaz verdi tabii birde beslenme uzmanına yönlendirdi aynı gün ona da girdim aynı hastanede neyse beslenme uzmanı bana öğünlerimde yemem ve yememem gereken şeylerin listesini yapıp menüler yaptı bana cumartesiye kadar ölçümlerde sapıtmalar olmazsa cumartesi ya beslenme uzmanı bana daha ayrıntılı ve uzun bir menü listesi yapacak doğuma kadar yada değerlere göre insüline başlayacaklarmışşş bende şans yok derken birileri kızıyordu banaaaaa nerdesinizzzz huuu şanslımıyım şimdi yaneeee bir şeker eksikti oda kesinleşti daha ne diyimmm:roflol: neyse şaka bir yana allaha şükür şeker ölçümleri sınırda ama düşünemiyorum yaptığım diyete göre nerdeyse doğru dürüst bişii yemiyorum açlık 96-100 civarlarında tokluk 126-128 çıktı demekki normalde şekerim baya yüksek dolaşıyormuşum ben hep allah korumuş bebeğimi umarım bir sorun yaratmamıştır şimdiye dek hayırlısıyla cumartesiye bir gelebilsek meraktan ölüyorum valla sonuç ne olacak diyeee ayrıca çok sinir stres yapma dedi doktor şekeri tetikliyormuşşş bende stresten bol ne vaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrr ama azaltıcammm sakin olmaya çalışıcam hamişlikte zaten asabiyken daha çok oldum mazeretim vaaaaarrr asabiyim beennnn .bu arada eltim pazartesi sezeryanla doğum yapacak allahı izni ile sağlıcakla kucaklar inşallah oğlunu kız dediler 7.aydan sonra erkeğe döndü hala kafamız karışık erkekmi kızmı diye ama bakalım ne çıkacakkkkkk:roflol: hadiinn sabah görüşürüzz

bu da benim resmiiiiiimmm.topalak ben :içelim:

ya maşallah sen 19 kilo almış halin buysa 30 KG falanmıydın nedir kız sennn maşallahhhh anacım ben 78 le aşılamaya girdim 17 kilo aldım şu ana kadar 95 olmuşummm ohhhhhh 100 e ne kaldııı tabiki fırlar benim şekerrrr duba oldum valla dubaaaaaaaaaaa millet beni her gördüğünde daha doğurmadınmı karnın çok büyümüş nasıl 1,5 ay var daha diyorrrr:roflol:

arkadaşlarım ben artıkın gidiyorum.allah hepimizi bir avazda kurtarsın inş.kendinize ve bebişlerinize iyi bakın.inş.siteye arada bir girebilirsem herkesin iyi haberlerini almak isterim.hepinizi öptüm.:a015:Şeniz

güle güle ama unutma bizi fırsat buldukça gel evinede pc alabilme imkanın varsa al hadi byyyyyyy

geçmiş olsun canım..umarım diyetler iyi gider de insülin gerek kalmaz...artık döndünmmü hala annede misin? sinir stres gerçekten şekeri çok etkiliyor aman dikkat...sakin ol boşver herşeyi...sen bebişine yoğunlaş etrafı boşveeeeerrrrr...........a.s.a.s.

günaydın kızlaaaarrrr..kaydirigubbakcemile3

ya ne güzel moral vermişsiniz hepiniz sabah sabah neşem yerine geldi wallaa.s.

günaydın fıstıklarrrrr
papatyam canım geçmiş olsun,ama üzülme sakın kontrol altındasın artık nasıl olsa,hem doğumada az kaldı Allahımın izniyle meleğine kavuşacaksın iyişallahh

alinncim ya cidden kızların dediği kadar varsın yanii,kız nerene aldın 19 kiloyu?:)))

yaa kızlarr yaaa
ben son bir haftadır her gece uyuyabildiğim kısa sürelerde hep kızımı görüyorum rüyamda
bazen iyi bazen kötü görüyorum
ZAMAN AZALDIKÇA HEYECANIMIN YANINA BİRDE FECİ BİR KORKU EKLENİYOR SANIRIM
sizlerdede öylemi bilmiyorum ama bir ay sonra evimize gelecek bize muhtaç bir varlık olacak meleğim ve ben nasıl bir anne olucam, ona nasıl bakıcam, iyi bir anne olabilecekmiyim gibi korkular duymaya başladım
önceleri yoktu böyle tedirginliklerim ama şimdi....

günaydın güzel annişler.nasılsınız

dün gece ben cok kötü bi gece geçirdim kaşıntıdan öldüm.duşun altına giryorum,kolanya sürüyorum,kaşıyıp durdum kıp kırmızı oldum sinirdenagladım.geceler artık bana kabus oldu yaaaaaaaaaa.su günler bitsin istiyorum

herkese günaydın............................
nasılsınız hamişler:teytey::teytey:
elif sana katılıyorum ben de öyleyim korku ve biraz tedirginlik var bir de hayatımız değişecek sanki curcuna bir yaşantımız olacak gibi ....
halime de gitmiş inşallah sağ salim bebişini kucağına alsın..
herkese mutlu sağlıklı bir gün dilerim.....:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…