2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Yok kız aslında çok da zayıf değildim ama zaten benim kalça falan yerindeydi
yani kilo almaya müsait bir yapım vardı canım...

Bweni gören şaşırıyor zaten nerene aldın 20 kiloyu belli değil diyorlar
ama tartı öyle demiyor valla..

ben iyi sayılırım ama vajina bölgemde 1.5 aydır agrı var.doktoruma sordum rahim açılıyomuş onun agrısı dışında iyiyim.bebiş daha dönmedi gibi geliyo bana kaıncı haftada dönermiş dogum pozisyonuna bilgin var mı

Kızlar takmıyorum napiim valla fil gibi oldum ama eşime de diyorum ben buıu kiloları verecem ben hayatımın geri kalanını tombiş geçiremem,ben mağazalarda satılan mini mini etekleri elbiseleri alamicaksam bunalıma girerim...yakıştırmazsam da almam..Yani yemin ettim vereceğim bu alçak kiloları..

Zeliha dönmüştür canım bebişin bnce..
kaburgana doğru tekme yiyormusun???

Ağustos annelerini okudum daha bugün ayın 4ü ve baya doğum yapan var inanamadııım..
Temmuzda doğuran da çoook..

demekki bizden de bu ay her an doğum yaptım diyen çıkabiliir...
Sağlıkla haberler alırız inşallahh.

belki vücudun su toplamıştır.dogumdan sonra veririz bu kiloları.bende 12 kğ aldım ama zaten kilolu hamiş kaldım.doguma kadar bi 2-3kğ alıp kapatırmıyım ki

30-31. haftadan sonra döner diyorlar...doktorun dönmemiş dedi mi?

canım zaten yapmayanlar da bu cuma yapacakmış..08.08.08 olsun diye :)

Zeliha dönmüştür canım bebişin bnce..
kaburgana doğru tekme yiyormusun???

hayır hissetmiyorum.rahmime dogru tekme oluyo.yukarıda sert bi şey hissediyorum kafası sanırım bakalım cumartesi randevum var doktor ne diyecek

hayır hissetmiyorum.rahmime dogru tekme oluyo.yukarıda sert bi şey hissediyorum kafası sanırım bakalım cumartesi randevum var doktor ne diyecek

canım benim 31. haftadan beri dönmüş halde ama bende hissetmiyorum tekme illa hissedecek değilsin...sağ üst tarafım çok sert benimd ..poposuymuş :))) bayağı dönemeyen bebiş var...34. haftaya kadar normalmiş dönemsi...hatta doğumda dönenler var...

30-31. haftadan sonra döner diyorlar...doktorun dönmemiş dedi mi?

31+1 de gittim rapor almak için bişey söylemedi o zaman bana uyuyordu zaten bizim bıdık fazla kalamadık doktorun yanında.hala yukarı C pozisyonundaydı

Derya ben açamadım canım resmi bir türlü..

Ben annemlerdeyim şimdi çekemem ama akşam kardeşime çektireyim
daha sonra koyarıım..

en de normal diye hazırladım kendimi hep..
ama hayırlısı,sağlıklısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…