2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Ben kaçıyorum canım şimdi

sana iyi akşamlar,
başka kimse yok sanırım.

arkadaşlar şu kortizon iğnesinden bahsedeyim bende duymuştum 28.haftada yapılması gerkiyormuş yaptıranlar vardı bende dr.söyledim dr.çok kızdı kim yapıyorsa söyle şikayet edeyim dedi........
çünkü kortizonun etkisi 2 gün sürüp bebeğin kalp kapakçığının erken kapanmasına sebepmiş annedede kılo kalıyormuş eğer çok kılo aldıysa yani yapılması uygun değilmiş önceden eğerki erken doğum olayı varsa doğum esnasında yapılabilirmiş çok gerkirse ......:CüvCüv:

umarım ihtiyacımız olmaz yapılmaya arkadaşlar bende ikiz hamilelik olduğu için endişelenmiyor değilim ama hayırlısı allahtan umarım zamnında sağlıklı dünyaya gelir yavrularımız.........

benime öyle canım....burada arkadaşalr anlatıorar ya sürekli kıpır kıpı diye ben de kafamatakıyorum sonra....

benim ilk defa buğün çok mu uyudu ne yaptı.zorla herket ettirdim.müzik açtım,biraz karnımı titreştirdim.falan.yoksa kendiliğinden pek hareket etmedi.
dr.m bana 2 saat falan hareket etmeyebilir uyuyuodur dedi.5-6 saat hiç hareket etmez ya da çok az olursa ara dedi.
32.haftadan sonra zaten daha az hareket edrmiş öyle yazıyor gebelik sitelerinde..

Günaydın Eylül Anneleri nasılsınız.Bir hafta izinliydim bugün çalışmaya başladım.Çok zor alışıyorum işe ama evdede çok canım sıkıldı valla iş en iyisi.Evin işlerini bir türlü bitiremedim.
Ayşecim hoş geldin nerelerdeydin cnm sen

hoşbulduk canım evdeyim nerde olayım net yok giremiyorum şimdi anemlerde sizi özledim geldimm ee kimler var bu arada esra ebru hicran bunlar nerde eskiler yani
bunun dısında yeni arkadaşlar gelmişş....

Günaydınlarrrrr

güzel bir hafta diliyorum hepimizeeee....

Ayşe gelmiş... Hoşgelmiş.... Nasılsın canım???

Evet cnm bir sürü yeni arkadaşımız geldi.Biraz sonra tüm kızlar burda olurlar.Sen nasılsın bebişin nasıl iyimi sağlığınız.Hazırlıklar bittimi cnm.Valla bende bir hafta evdeydim evin altından girdim üstünden çıktım bir tek koltuklarım kaldı silinicek.İyi oldu valla Aklımda duracağına karnımda dursun dedim bitirdim temizliğimi ohhhh mis gibi oldu evim.Ay günler yaklaştıkça duramıyorum vallahi

cansu hoşbulduk canımm ........valla allaha şükür iyizz geçen gün dr gittik bebeğim hala yüzünü göstermedi sırtı dönük bize.. sadece yanaklarını görüyoz tontiş tontiş... kilosu 35 hafta 5 günlükken 1.680 kg sizce nasıl kg bebeğimin kızlar ... bunun dıında çarsamba dr gideceğiz tahlil yapılacak nst yapılacak... şimdilik başka bişey yok...............
allaha şükür alış veriş bitti bizim hafta sonu kıyafetlerini yıkayıp ütüleyeceğim....
ee sizin bebiş nasıll arkadaşlar..

Ayşecim bende geçen 24 temmuzda gitmiştim kontrole bebiş 1.900 olmuş nst ye bağladı benide kan idrar falan yaptı herşey normal çıktı cnm.

ay maşallah canımmm ya ben fazla yemiyomm 12 kg aldımm .....
yaa bu rezene diye bi krem var ya ondan almayı düşünüyom doğum sonrası çatlaklar için falan
sizin önerdiğiniz krem falan var mı

canım gayet sağlıklı bebişin... Bende 32+1 de gittiğimde yaklaşık 2 kg demişti dr..

ohh alışveriş de bitmiş.... Benim de herşeyim hazır canım.. yıkayıp ütülendiler... Bugün de dolabımızı güzelce silip yerleştirilecek eşyaları oğlumun...
Benim dr tatil de.. dönüşünde görüşeceğiz... 18 ağustos gibi...

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnŞeniz
biri beni mi çağırdı ne koşa koşa geldimmmmm:1hug:
ayşeeeee hoşgeldinnn nasılsınnn kızın nasıl yerim onun tontiş yanaklarınııı biz de ultrasonda yanaklarını görüyoruz en çok ısırasım geliyor valla....
eeee kızlar ne var ne yok nasıldı hafta sonu ben gezdim ama artık dayanmak çok zor olmaya başladı..:1no2:

ay maşallah canımmm ya ben fazla yemiyomm 12 kg aldımm .....
yaa bu rezene diye bi krem var ya ondan almayı düşünüyom doğum sonrası çatlaklar için falan
sizin önerdiğiniz krem falan var mı

Canım rejene yi diyorsun galiba... O ürürünün reklamları bana pek inandırıcı gelmedi.. Tabi karar senin.... Belki de çok ii bir üründür...
Canım yememezlik yapma... Bebeğini besleyecek şeyler ye... Aburcubur ekmek makarna pilavdan elini çek... Bebek doğduktan sonra da emzireceğiz inşallahh... O zamanda çok ii beslenmemiz gerekli...

Ben toplam 8 kilo almışım ama halada yiyiyorum.Hatta bazen geceleri çok karnım kazınıyo kalkıyorum bir güzel atıştırıyorum.Kiloları takmıyorum valla doğumdan sonra veririz ama tabi doktorlar öyle demiyo.Çok fazla meyve yiyiyorum kızlar.

merhabalarrr güzel annelerrrrr
hoşgeldin ayşecimm
herkez iyidir iyişallahhhhh
ben bu hafta evdeyim, yıllık iznimden aldım,hiçç yürüyemiyorum artık valla
haftaya 3 gün işe gidicem sonra perşembe günüyse İŞGÖRMEZ RAPORUMU alıcam iyişallahhh:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…