2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Ben toplam 8 kilo almışım ama halada yiyiyorum.Hatta bazen geceleri çok karnım kazınıyo kalkıyorum bir güzel atıştırıyorum.Kiloları takmıyorum valla doğumdan sonra veririz ama tabi doktorlar öyle demiyo.Çok fazla meyve yiyiyorum kızlar.

ne güzel yaaaa
8 kilocuk alsaydım bende takmazdım tabii:))))
ben toplam 13 kilo aldım,çoğunuda ilk aylar almıştım,neyseki son aylarda durdum:))

evet cansu onu diyomm ayyy ne yapayım biliyom
ebru hoşbulduk canımmm sen nasıl canımmm .....................

evet cansu onu diyomm ayyy ne yapayım biliyom
ebru hoşbulduk canımmm sen nasıl canımmm .....................

iyiyim ayşecim sağol böyle dobiş dobiş çalışıyorum işte ,allahtan son haftam yani bu cuma son, ondan sonra evdeyim allahın izniyle kızın giysilerini yıkarım diyorum...:sm_cool:
ama birisini çağırıcam yardıma ne yapayım yaw :lepi:
esra az giriyor nete misafiri vardı evde yatılı fazla yazamadı buraya da o yüzden..
kız senin bebiş ne zaman 35 hafta oldu kilosunu yazmışın ya yanlış olmuş Şeniz

Kızlar 8 kilo aldım ama doktorum hiç taviz vermiyo maşallah tombik tombik deyipdurur sinir eder beni.Ben de bundan sonra çok alırım kızlar iştahım maşallah çok arttı.Bide acayip su içiyorum ya durmadan.Gece bi su bi wc yapıyorum.Eşim zaten benimle yatmıyo sinir oluyorum.Neymiş horluyomuşum.Ay gelenler geliyo bu aralar valla sormayın.

günaydın kızlar
hoşgeldin aysecim nasılsın bebişle nasıl gidiyo antalya sıcakları....

Ben toplam 8 kilo almışım ama halada yiyiyorum.Hatta bazen geceleri çok karnım kazınıyo kalkıyorum bir güzel atıştırıyorum.Kiloları takmıyorum valla doğumdan sonra veririz ama tabi doktorlar öyle demiyo.Çok fazla meyve yiyiyorum kızlar.

günaydın canım..sen zaten kilo almamışsınki..neyi takacaksınkafana kafamçokkarıştı:lepi::lepi:

iyiyim ayşecim sağol böyle dobiş dobiş çalışıyorum işte ,allahtan son haftam yani bu cuma son, ondan sonra evdeyim allahın izniyle kızın giysilerini yıkarım diyorum...:sm_cool:
ama birisini çağırıcam yardıma ne yapayım yaw :lepi:
esra az giriyor nete misafiri vardı evde yatılı fazla yazamadı buraya da o yüzden..
kız senin bebiş ne zaman 35 hafta oldu kilosunu yazmışın ya yanlış olmuş Şeniz

ebrucum günaydın...evde internet varmı?izne ayrılınca kopmayacağız di mi??:uhm:

Kızlar 8 kilo aldım ama doktorum hiç taviz vermiyo maşallah tombik tombik deyipdurur sinir eder beni.Ben de bundan sonra çok alırım kızlar iştahım maşallah çok arttı.Bide acayip su içiyorum ya durmadan.Gece bi su bi wc yapıyorum.Eşim zaten benimle yatmıyo sinir oluyorum.Neymiş horluyomuşum.Ay gelenler geliyo bu aralar valla sormayın.

canım aynı dertler bizde de var...gece 5 kez falan kalıkıyorum her kalkmamdda hem wc hem su....ben gece 5 yastıkla yatıyorum..elleimi de eşimin yattığı yere uzatıyormuşum o da ben uyanmayyaım diye gidip salond koltukta uyuyor geneldelülülülülülü:sm_cool:

hekese günaydın arkadaşalr..ben bugün geç kaldım..herkes gelip gitt miyoksa...sabahın köründe kalkıyoum kimse olmuyor...bugün tekrar yattım uyumuşum ne güzel...yoksa hortlak gibiyim valla....nasılsınız bakalım??herkse güzel bir hafta diliyorum...

ben burdayım derya.nasılsın bakalım görüşmeyeli.bitti mi hazırlıklar
ben de dün gece rüyam da 26 agustosda dogum yaptıgımı grdüm ne güzel anası gibi basak burcu oldu 2 günle kurtulduk aslan burcu olmadı diyordum hayırdır inşalah bakalım senden sonra ben mi geliyorum yoksa

Günaydıın annişleer,bebişleer...ben de şimdi geldiim...
Mutlu,sağlıklı bir hafta diliyorum hepimize.

Ayşe kaçmış heralde...

Kilolardan bahsetmişsiniz yaa rekor bende heralde 20 kilo aldıım bakalım bu ay
doktorda yine tartılıcam belki daha da fazladır.

Ayşe kaçmış heralde...

günaydın hemsom.ne yaptın öyle cok mu zayıf hamile kaldın yoksa götürdün mü tatlıları:icecream:
geçenlerde resmini koymuştun cok kilolu degildin

ben burdayım derya.nasılsın bakalım görüşmeyeli.bitti mi hazırlıklar
ben de dün gece rüyam da 26 agustosda dogum yaptıgımı grdüm ne güzel anası gibi basak burcu oldu 2 günle kurtulduk aslan burcu olmadı diyordum hayırdır inşalah bakalım senden sonra ben mi geliyorum yoksa

hayırlısı inşallah canım..nedense ben de aslna burcunu atlatsın istiyorum..başak burcuna çok ısındım ondan sanırım...biti hazırlıklar ..sadece çikolatsı kaldı sanırm....inşalalh atladığım birşey yoktur...senin nasıl gidiyor?

Ayşe kaçmış heralde...

sanırım canım ben d 2. sıradayım...17 kilo aldım :)) boşver takma ...ben artık takmıyorum ....

X