2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

hoşbuldum ebrucumm. sorma canımm valla inan dün akşam eşimle dışarıya yemege gittik bizimki ama aşagıdan yukarıdan nasıl çalışıyor anlatamam oturdugum yerde pekte rahat olamadımm. geceleri desen öyle maşallah diyorum tekmelemese niye tekmelemiyor, tekmeledimide hiç durmuyor maşallah gerilmektenn çatlıycam şimdi dışarı çıkacak diyorum :))

Kızlar ben dün doktoruma sordum ben rutin olarak ne zaman nstye giricem diye, hiçbirrzaman sadece günün geçerse ve sancın olursa dedi... acaba sizinkiler rutinde istiyormu nst yi?Benimkimi rahat adam anlamadım?

benim doktorum geçen haftaki kontrolümde nst istedi.

Ben dizide izlerken görüyordum pembe pembe, ama bulamıyordum, çok ahım şahım birşey değil, hatta gösterişsiz denilebilir, ama bana huzur verdi bu beşik..Allah kullanmak nasip etsin...

101979903fe4.jpg

gulegule kullan canim cok guzel ,bisey sormak istiyorum ,katlanabiliyormu ,ben turkiyeye gidicem dogumdan sonra annemde boyle birsey lazim ama katlanmasi sart donerken katlayip kaldiririm ..baska ne ozellikleri var ,kendi sallaniyormu yada neleri var iste ,ama cok sirinmis gule gule kullan ..bebeginin iyi olmasina sevindim ..doktor durumunu iyi gordugu icin nst istememistir belki ,benimkide dogum gunu gecerse girilicek dedi ,nst ye girmemek kotu bisey degil bence ,meraklanma canim...

günaydın arkadaşlarrrr
selincim fazla yormasaydn kendini..artık hemen güçsüz kalıyoruz...ben de bebişin eşyalarını izne çıkınca ütülicem ama nasıl yapıcam bilmiyorum gün günden ağırlaşıyorum..
allah kuvvet versin hepimize..........

bende sicaklarda ütüyü hic cekemiyorum ,sabahin köründe balkona kuruyorum ütü masasini ,sandalyemide koyuyorum ayakta olmuyor ooohhh serin serin bakina bakina ütülüyorum :roflol: görenler tuhaf tuhaf baksada hiicc umrum olmuyor ütüler bitiyor ya laelaelaelaelae

kizlar bisey sorucam utaniyorum doktoruda aramadim ama dunden beri sanki adet olucakmisim gibi agir bi koku geliyor rahmimden :eek: :uhm: iki uc gundurde temizlik yapiyorum halilar camlar falan bugun bitti cok sukur ama cok yoruldum ,sizce ne kokusu bu yada sizdede oluyormu ...gunde kackere gidip belden asagisini yikiyorum ,ama suphelenmeye basliyorum enfeksiyon gibi bisey desem kasintida yok akintida yok :uhm:sadece agir bi koku ,yikayinca azaliyor sonra yine cogaliyor :sm_confused:

bende sicaklarda ütüyü hic cekemiyorum ,sabahin köründe balkona kuruyorum ütü masasini ,sandalyemide koyuyorum ayakta olmuyor ooohhh serin serin bakina bakina ütülüyorum :roflol: görenler tuhaf tuhaf baksada hiicc umrum olmuyor ütüler bitiyor ya laelaelaelaelae

kız alemsin..ne güzel akıl valla sırnaşık şey
benim balkon küçük sığmaz ki ütü masası..senağlama
artık bulucaz bi formülgamyoncuiremsu

kız alemsin..ne güzel akıl valla sırnaşık şey
benim balkon küçük sığmaz ki ütü masası..senağlama
artık bulucaz bi formülgamyoncuiremsu

:roflol: :roflol: hic sorma birde birinci kattayim ,biraz dikkat cekiyor bende yaparken guluyorum bazen :icecream: ama gunduz icerde yaptim ilk zaman bayilacaktim sicaktan ,ya hic utu yapmamam lazim yada mecbur boyle ...ayy insan hamileykn her yontemi deniyor isleri yapabilmek icin şutarafagitti

kızlar merhaba nasılsınız bugünnnnn?????
ben dün akşam biraz daha rahat uyudum ii geldi valla kaç gündür eziyet çekiyodumm

gulegule kullan canim cok guzel ,bisey sormak istiyorum ,katlanabiliyormu ,ben turkiyeye gidicem dogumdan sonra annemde boyle birsey lazim ama katlanmasi sart donerken katlayip kaldiririm ..baska ne ozellikleri var ,kendi sallaniyormu yada neleri var iste ,ama cok sirinmis gule gule kullan ..bebeginin iyi olmasina sevindim ..doktor durumunu iyi gordugu icin nst istememistir belki ,benimkide dogum gunu gecerse girilicek dedi ,nst ye girmemek kotu bisey degil bence ,meraklanma canim...

canım bende aldım bu beşikten sallanabiliyor,sabitleniyor ama sen bence annene şu park yataklar varya onlardan al çünkü onlar daha kolay katlanıyor ve uzun süre kullanacak bende annemde yatsın diye o yataklardan alıcamyerimseniben

canım bende aldım bu beşikten sallanabiliyor,sabitleniyor ama sen bence annene şu park yataklar varya onlardan al çünkü onlar daha kolay katlanıyor ve uzun süre kullanacak bende annemde yatsın diye o yataklardan alıcamyerimseniben

park yatakta olur ama sanki bu park yataktan daha kucuk gibi geldi yer kaplamaz diye begendim ,birde ben dogumdan sonra gidip 1 ay kalicam bir daha yaza gidicem ,yazinda cocuk artik buyumus olucak buna sigamaz heralde ,yine de park yatak almali heralde :uhm: park yatak buyuyene kadar kullanilir ,yazdan yaza gittikce yatar icinde ,dogru aslinda ama besikte cok sirin olunca ozendim birden :CüvCüv:

park yatakta olur ama sanki bu park yataktan daha kucuk gibi geldi yer kaplamaz diye begendim ,birde ben dogumdan sonra gidip 1 ay kalicam bir daha yaza gidicem ,yazinda cocuk artik buyumus olucak buna sigamaz heralde ,yine de park yatak almali heralde :uhm: park yatak buyuyene kadar kullanilir ,yazdan yaza gittikce yatar icinde ,dogru aslinda ama besikte cok sirin olunca ozendim birden :CüvCüv:

canım beşiği 1 yaşına kadar kullanabilir dediler ama park yatakta her boy var en iyisi o....bide katlanınca park yatak daha küçük oluyo beşik zor olur senin için benceeeeeeCADIARZU

canım beşiği 1 yaşına kadar kullanabilir dediler ama park yatakta her boy var en iyisi o....bide katlanınca park yatak daha küçük oluyo beşik zor olur senin için benceeeeeeCADIARZU
turkiyeye gidince magazalari gezip karar veriyim bari ,simdiden almak pek iyi olmayacak ,hayirlisiyla dogsunda ,kullanisli ,hem katlanabilir hemde epey uzun sure kullanabilecegimiz bisey olmali ..bakicaz artik.. :emir_bebek:

bu arada unuttum sende besigini iyi gunlerde kullan canim ,ben cok begendim..

turkiyeye gidince magazalari gezip karar veriyim bari ,simdiden almak pek iyi olmayacak ,hayirlisiyla dogsunda ,kullanisli ,hem katlanabilir hemde epey uzun sure kullanabilecegimiz bisey olmali ..bakicaz artik.. :emir_bebek:

bu arada unuttum sende besigini iyi gunlerde kullan canim ,ben cok begendim..

sağol canım teşekkür ederim:CüvCüv:

sevindim canım inşllah nst lerin hpiyi gider de erkn doğuma alımka zorunda kalmazsn...nst ye girerken aç tok farketmiyor deniliyor ya geçen aslı ı yazmıştı acıkınca olmadı yemek ye dedielr diye...sen de farketti mi ?ben de haftaya cumadan sonra 2 günde bir gireceğim canım....hadi hayırlısı..

canım ben doktora sabah gitmiştim ve işim cabuk biter diye bişey yememiştim.NST ye girelim dedi.açtım bayağı ama sonuç alabildim.normaldi.önemli olan nst sırasında hiç hareket etmemek.nstye giren yanımdaki kadın arada kımıldadı konuştu falan benle. ben pek hareket etmedim.onun olmadı biraz daha beklettiler nst.de.
bide dün sabah akşam kortizon iğnesi oldum.bebeğin akçiğerlerinin gelişmesi için.erken doğarsa küvezde fazla kalmaz dedi.gerçi biraz korktum kortizonun yan etkilerinden.buğün aşı yerlerim, yüzüm falan kızarmış.belki ondandır.ibişey çıkmz.inş.olumlu etkiler.

Kızlar ben dün doktoruma sordum ben rutin olarak ne zaman nstye giricem diye, hiçbirrzaman sadece günün geçerse ve sancın olursa dedi... acaba sizinkiler rutinde istiyormu nst yi?Benimkimi rahat adam anlamadım?

canım ben de doktoruma sormuştum sorunu olmadığı sürece bebeğinin hareketlerini hissttiğin sürece gerek yok dedi..şimdi yapmaya karar verdi ama ben sezeryan günü vermeyin ne zaman gelecekse o zaman doğsun dediğim için sezeryan ihtimalini devam ettirelim diye 2 günde bir nst yapacak 37.haftadan sonra...

kizlar bisey sorucam utaniyorum doktoruda aramadim ama dunden beri sanki adet olucakmisim gibi agir bi koku geliyor rahmimden :eek: :uhm: iki uc gundurde temizlik yapiyorum halilar camlar falan bugun bitti cok sukur ama cok yoruldum ,sizce ne kokusu bu yada sizdede oluyormu ...gunde kackere gidip belden asagisini yikiyorum ,ama suphelenmeye basliyorum enfeksiyon gibi bisey desem kasintida yok akintida yok :uhm:sadece agir bi koku ,yikayinca azaliyor sonra yine cogaliyor :sm_confused:

bence doktorunu ara ve sor utanma bundan....ihmal etm bence...

selam hamişler geçen gittiğimde bende nst ye gönderdi.ikiz olduğundan erkenden bakmak istedi ayın 15. gideceğim tekrar dr.bakalım o zaman ne diyecek.............

Sallanıyor, birde monte ediliyor yani bir yere gideceğin zaman söküp tekrar takabilirsin ben dizide görmüştüm orada beğenmiştim aldım.Kılıfı çıkabiliyor, yıkanabiliyor.

X