2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

derya..
Ya ben anlamadım bu eczane-karne ilişkisini.ben de ssk lıyım ve ilaçlarımı özellikle de iğnelerimi karnem ile ücretsiz alıyorum.bundan sonra nasıl olacak şimdi açıklar mısın tekrar canım lütfen?:uhm:

devamını okuduysan sorun yok artık...anlşma imzalammışlardı...mesai bitince imzalamaya kara r verdiler şuan orun yok yni....

Merhaba arkadaşlar,
ben doktordan geldim, aklıma takılan tüm soruları sordum.İçim rahatladı, birtek tansiyonuma anlam veremedi doktorum, sen yapıyorsun diyor, stresten oluyor hamilelikle alakası yok diyor.Aniden yükselmemesi gerekir dedi.13 çok yüksek değil ama 14 bizim için sınırdır dedi.
Ben 1 kilo almışım 3 haftada,
bebek ise 675 gr almış aşağı yukarı, kulaklarıma inanamadım :) 2200 olmuş, tabi + - 300 diyor doktor.Maşallah diyin nolur :))
Canım kızım benim...İnşallah tansiyonumda çıkmaz (arada ölçüyorum çıkıyor, tavsiyelerinizi bekliyorum)
Bebek baş aşağı durmuş, bu saatten sonra başını tekrar yukarı döndüremez dedi dr..
Birde bu gazla internetten dudaktan kalbe dizisindeki lamianın beşiğini buldum ve şipariş ettim..Çok beğeniiyordum..Taaa sivastan geliyor :)

maşallah:nazar::nazar::nazar:sevindim senin adına.tansiyonlarımız galiba steressten çıkyor.sabırlı olalım bebeklerimiz inş. sağlıklı doğacak

ben de buğün kendi dr. ma gittim. NST ye girdim. normaldi.4 günde bir NST ye girecem.hayırlısı bakalım.anormal birşey çıktığı anda da doğuma... herşeyin hayırlısı diyelim.....

ben de buğün kendi dr. ma gittim. NST ye girdim. normaldi.4 günde bir NST ye girecem.hayırlısı bakalım.anormal birşey çıktığı anda da doğuma... herşeyin hayırlısı diyelim.....

sevindim canım inşllah nst lerin hpiyi gider de erkn doğuma alımka zorunda kalmazsn...nst ye girerken aç tok farketmiyor deniliyor ya geçen aslı ı yazmıştı acıkınca olmadı yemek ye dedielr diye...sen de farketti mi ?ben de haftaya cumadan sonra 2 günde bir gireceğim canım....hadi hayırlısı..

günaydın arkadaşlar...bugün erkenci ben miyim??geceleri uyumak eziyet...çok susuyorum ve çok wc ye gidiyorum ..kalkması ayrı bir eziyet...5 tane yastıkla yatıyorum....sabah olunca da yatmaktansa uyanık olmak daha dinlendirici oluyor....

arkadasalr günaydın nasılsınız
dün cok yoruldumevde badana vardı ortalık curcunaydı boya işi eşyalı evde ne zor oluyor gece 12 de ancak oturabildik yorgunluktan uyuyamadım bile ayaklar şiş bütün kemikler ağrıyorr inlerken bi hal oldum bi de yer döşemem kaldı o da ayın 10 unda falan olursa içim rahatlayacak

arkadasalr günaydın nasılsınız
dün cok yoruldumevde badana vardı ortalık curcunaydı boya işi eşyalı evde ne zor oluyor gece 12 de ancak oturabildik yorgunluktan uyuyamadım bile ayaklar şiş bütün kemikler ağrıyorr inlerken bi hal oldum bi de yer döşemem kaldı o da ayın 10 unda falan olursa içim rahatlayacak

günaydın canım...iyi dinlen artık...bu halde de yorma kendini fazla...

günaydın arkadaşlarrrr
selincim fazla yormasaydn kendini..artık hemen güçsüz kalıyoruz...ben de bebişin eşyalarını izne çıkınca ütülicem ama nasıl yapıcam bilmiyorum gün günden ağırlaşıyorum..
allah kuvvet versin hepimize..........

günaydın arkadaşlarrrr
selincim fazla yormasaydn kendini..artık hemen güçsüz kalıyoruz...ben de bebişin eşyalarını izne çıkınca ütülicem ama nasıl yapıcam bilmiyorum gün günden ağırlaşıyorum..
allah kuvvet versin hepimize..........

günaydın ebrucum...ne zaman izne çıkacaksın ?camalrı açarsın ese es eaparsın ben öyle yaptım...

günaydın ebrucum...ne zaman izne çıkacaksın ?camalrı açarsın ese es eaparsın ben öyle yaptım...

bu hafta son artık 8 inde bırakıyorum canım böylelikle 2 hafta fazladan çalışmş oldum fazla değil ama ne yapayım ...sonuna kadar dayanayım diyodum ama olmuyor valla hele de sıcaklarda bu koca karınla ne giyinmek ne iş stresi gitmiyor ..
eşyalarımız tamamlandı artık ..sadece yıkamak ütülemek kaldı dediğin gibi en serin odada dinlene dinlene yaparım artık..
sen de erkencisin ben de ne zaman hafta sonu oluyor erkenden kalkıyorum..benneyaptımki

bu hafta son artık 8 inde bırakıyorum canım böylelikle 2 hafta fazladan çalışmş oldum fazla değil ama ne yapayım ...sonuna kadar dayanayım diyodum ama olmuyor valla hele de sıcaklarda bu koca karınla ne giyinmek ne iş stresi gitmiyor ..
eşyalarımız tamamlandı artık ..sadece yıkamak ütülemek kaldı dediğin gibi en serin odada dinlene dinlene yaparım artık..
sen de erkencisin ben de ne zaman hafta sonu oluyor erkenden kalkıyorum..benneyaptımki

canm ben hergün erken kalkıyoum...izne çıkman iyi olur bence de ..bn artık işe gidemiyorum sıcaklar kötü valla...sen çık da dinln canım...

brıde beşik gerçekten çok güzelmiş güle güle kullanırısn inşallah. canım ben bakmak istiyorum verebilirmisin internet adresini? sana zahmet olmazsaa.s.

Ben bebefix diye bir internet sitesinden aldım telefon açtım sivastan geliyormuş, bende ok dedim, sipariş verdim.Ama baksana istanbuldada varmış, ben çok gezemiyorum o yüzden internetten verdim sipaişi yonca bambam beşik diye geçiyor

Kızlar ben dün doktoruma sordum ben rutin olarak ne zaman nstye giricem diye, hiçbirrzaman sadece günün geçerse ve sancın olursa dedi... acaba sizinkiler rutinde istiyormu nst yi?Benimkimi rahat adam anlamadım?

benim doktorum şöyle bir plan yaptı
20 sinde kontrol 27 sinde ve 3 ünde nst 9 unda da doğum kısmetse..
ben de o tarihe kadar nst ye girmeyeceğim....

Ben zaten 37 haftaya kadar çalışmayı biraz garip karşılıyordum, bencede iyi yapmışsın işten çıkarak, hamileliğin en zor ayları ve en zor mevsiminde neden bebeklerimizi tehlikeye atalım ki??
Doktorlarda aslında çalışmayı tasvip etmiyorlar, dinlenin diyorlar hadi kış olsa anlarım ama yazla baş etmek zor...Bırakın kocalarınız baksın size 2 ay yaa :))

günaydınnn arkadaşlarrr. bride canım bak gördünmü ben sana dün ne yazmıştımm bebeginle ilgili çok güzel haberler alacaksınn. hep negatif düşünme artık pozitif düşün canım bak drun bile demiş hamilelikle alakalı degil sen kendi kendine yapıyorsun diye biraz daha relaks oll bebegini düşün dogacagını günü düşün pozitif şeyler düşünüp kendini dinleme bence. bu arada bebişimiz güle güle büyüsün yatagında inşllah.
ebrucumm hadi bu haftan sonmuş tatlımm az kaldı artık evdesinn.

aslııııııııııı h.g.
ne güzel çıkmışsın resimde öyleeeee bu elbisen de çok yakışmış sana....
evet nihayet izne çıkıyorum artık evde yatıcam bol bol valla zaten tekmelerden sersem gibi oldum bazencanımı acıtıyor zilli kız.. size de oluyor mu kızlar karnım acıyor bazen tekmeden?????

X