2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Merhaba arkadaşlar,
ben doktordan geldim, aklıma takılan tüm soruları sordum.İçim rahatladı, birtek tansiyonuma anlam veremedi doktorum, sen yapıyorsun diyor, stresten oluyor hamilelikle alakası yok diyor.Aniden yükselmemesi gerekir dedi.13 çok yüksek değil ama 14 bizim için sınırdır dedi.
Ben 1 kilo almışım 3 haftada,
bebek ise 675 gr almış aşağı yukarı, kulaklarıma inanamadım :) 2200 olmuş, tabi + - 300 diyor doktor.Maşallah diyin nolur :))
Canım kızım benim...İnşallah tansiyonumda çıkmaz (arada ölçüyorum çıkıyor, tavsiyelerinizi bekliyorum)
Bebek baş aşağı durmuş, bu saatten sonra başını tekrar yukarı döndüremez dedi dr..
Birde bu gazla internetten dudaktan kalbe dizisindeki lamianın beşiğini buldum ve şipariş ettim..Çok beğeniiyordum..Taaa sivastan geliyor :)

tebrik ederim canım bebeğinin iyi olmasına sevindim tansiyona gelince sen bazen biraz endişeleniyorsun ya en ufak şeyden bile o zaman çıkıyordur belki , kendini sıkma artık bu kadar az kaldı zaten sona yaklaşıyoruz hayırlısıyla doğacak inşallah bebeklerimiz.
bu arada beşiğinz de hayırlı olsun ii günlerde kullan ama merak ettim şu lamianın beşiğini sanırım özel bişey resmi varsa koyarmısın bakalım ?

Ben dizide izlerken görüyordum pembe pembe, ama bulamıyordum, çok ahım şahım birşey değil, hatta gösterişsiz denilebilir, ama bana huzur verdi bu beşik..Allah kullanmak nasip etsin...

101979903fe4.jpg

ben dizide izlerken görüyordum pembe pembe, ama bulamıyordum, çok ahım şahım birşey değil, hatta gösterişsiz denilebilir, ama bana huzur verdi bu beşik..allah kullanmak nasip etsin...

101979903fe4.jpg

bence çok üzelmiş canim...gösterişsiz falan da değil..güzelgüzel uyusun büyüsün kizin inşallah..

bence çok güzelmiş güle güle kullanın pembe pembe bizim oğlumuz olacağı için bu tür şeylere çok heves ediyorum, kızım olmasını çok istedim çünkü süslü süslü giydirmeyi saçını yapmayı falan hayal ederdim hep ama akısmetimizde erkek varmış sağlıklı olsun da bebeklerimiz gerisi farketmez

bence çok güzelmiş güle güle kullanın pembe pembe bizim oğlumuz olacağı için bu tür şeylere çok heves ediyorum, kızım olmasını çok istedim çünkü süslü süslü giydirmeyi saçını yapmayı falan hayal ederdim hep ama akısmetimizde erkek varmış sağlıklı olsun da bebeklerimiz gerisi farketmez

Bunun maviside var hemde öyle güzel ki..Oğlanlar içinde çok şirin şeyler var, onunda saçını tararsın bide papyon al sana süs çok tatlı olur yaa :))):1hug:

selam kızlar ben geldiiiiimm.:dance:
nasılsınız? hepinize mmmuucckkk öpücükleeerrr.

bugün eski dostlarımla örüştüm hiç 18 kilo almış gibi değilsin dediler.
kilo çok yakışmış,daha da güzel olmuşsun dediler..:asigim:
:sm_cool:
çok sevindimm.iltifat almayalı çok olmuşşş

Ben dizide izlerken görüyordum pembe pembe, ama bulamıyordum, çok ahım şahım birşey değil, hatta gösterişsiz denilebilir, ama bana huzur verdi bu beşik..Allah kullanmak nasip etsin...

101979903fe4.jpg

çok güzelmiş canım güle güle büyüt içinde.
bende görüyorum filmde güzel beşik ....................:lepi:

kızlar bende aziz bebeye gittim takı yastığı,emzik,yan yastığı,yatak koruyucu ve eşyalarını yıkamak için deterjan aldım.tabiii ki bir sürü kıyafet allahım dayanamıyorum kociş bunların hangibirini giydireceksin diyoooo..........

kızlar ben emzirme yastığı almadım gerek var mı yaa???
yanımda arkadaşım vardı alsammı dedim o da evde yastığın mı yok dedi sonra vageçtimmm

ya merak ediyorum.:sm_confused:
ben bebeğimin kafasını göbeğimde hissediyorum.
döndüğü zaman anlar mıyım? yani dönünce hissediyor ömuyuz kızlar? yoksa doktor dönmüş dediğinde mi bilebiliyoruz?

derya..
Ya ben anlamadım bu eczane-karne ilişkisini.ben de ssk lıyım ve ilaçlarımı özellikle de iğnelerimi karnem ile ücretsiz alıyorum.bundan sonra nasıl olacak şimdi açıklar mısın tekrar canım lütfen?:uhm:

canım gerek yok bencede emzirme yastığı almana küçük bebek yastıkların varsa onlar idael........

Merhaba arkadaşlar,
ben doktordan geldim, aklıma takılan tüm soruları sordum.İçim rahatladı, birtek tansiyonuma anlam veremedi doktorum, sen yapıyorsun diyor, stresten oluyor hamilelikle alakası yok diyor.Aniden yükselmemesi gerekir dedi.13 çok yüksek değil ama 14 bizim için sınırdır dedi.
Ben 1 kilo almışım 3 haftada,
bebek ise 675 gr almış aşağı yukarı, kulaklarıma inanamadım :) 2200 olmuş, tabi + - 300 diyor doktor.Maşallah diyin nolur :))
Canım kızım benim...İnşallah tansiyonumda çıkmaz (arada ölçüyorum çıkıyor, tavsiyelerinizi bekliyorum)
Bebek baş aşağı durmuş, bu saatten sonra başını tekrar yukarı döndüremez dedi dr..
Birde bu gazla internetten dudaktan kalbe dizisindeki lamianın beşiğini buldum ve şipariş ettim..Çok beğeniiyordum..Taaa sivastan geliyor :)

Maşallah sedacım bebişine çok sevindim inan iyi haberlerle gelmene,bebişinde kilosu iyi seninde kilo alımın gayet iyi canım inşallah sağlıklı doğmaları nasip olsun..Tansiyona gelince canım bende senin gibiyim biraz bişeyi kafama taktığım anda yükseliyor benim dr.umda stresten kaynaklanıyo demişti sonuçta idrarda albümin filan çıkmadı,bundan sonra sanırım sakin olmamız gerek,biraz yükselirse tansiyonun bi bardak suya bikaç damla limon sıkıp iç rahatlatır...Beşiği bende çok beğeniyodum o dizide valla ne güzel bulmuşsun,kızın inşallah mışılmışıl uyusun içinde annesi,güle güle kullanın inşallaha.s.

Ben bebeğin döndüğünü ayaklarından anlıyordum, nitekim haklı da çıktım..
ayakları yukarıdaydı.tekmelerini kaburgamın altında hissediyorum..

bride sen niye beşiği sivasa ısmarladın ben avcılardab aldım istersen internet adresini vereyim

bride sen niye beşiği sivasa ısmarladın ben avcılardab aldım istersen internet adresini vereyim

brıde beşik gerçekten çok güzelmiş güle güle kullanırısn inşallah. canım ben bakmak istiyorum verebilirmisin internet adresini? sana zahmet olmazsaa.s.

X