2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

yok serencim son halim değil tabii ki geçen yazki halim ahh ahh eski günler :)) 1 ay önceki halimi koydum onu unutmuşum .. gördün mü :))

gördümde sende degısen pek bişey olmamıs kısss:uhm:
cocu nerende saklıyon bakım heee gobeeenn yok gıbı valla yawww
maşallah maşallah nazar degmesın ınslalah
ay bende demın resmımı cektım yolluyorum kızlar sıkı durun:roflol:

oldumuuuuuuuu olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu serencim sonra silebilirmiyim ben bu resimleri acaba.

Arkadaşlar ilk mesaj ocak ayında atılmış bu konuya ve 17.809 mesaj olmuş forumdaki çoğu zaman yavaşlık ve sayfaların açılamaması durumu bu yüklü mesajlı konulardan kaynaklanıyor çoğu zaman.
diğer bölümlerde mesajlar sadeleştiriliyor ama gebelikteki arkadaşlar mesaj silinince tepki gösteriyorlar ben de hem hamiş hem yönetici olarak size sormak isterim bizim konudaki ilk aylardaki mesajlar silinse daha ferah bir konumuz olsa daha iyi olmazmı?Kimse gidip 17.809 mesajı baştan okumayacağına göre, bana katılıyorsanız teşekkür edin yeter Şeniz

Ben en yeni resmimi ekliyim... Tatilde çekilen bir resmim...
ama yazımı kopyalamayın da silince izi kalmasın :roflol:

Son düzenleme:

evet canım sorma benim göbişten çok göğüsler kilo aldı :roflol: iç karnım genişmiş..hıı bi de o bir ay önce çekildi yani şu anda azıcık daha var karnım...

derya hiçbir şey görünmüyor ki şakkıdı

silindi

ayy minik anniş kaç yaşındasın maaşalah genç anneee olacaksın kısmetse ne güzelll allah nazardan saklasın a.s.

Son düzenleme:

Derya damlalık gibi bişey o.Ya kurursa burnunda sümükleri kuzumun o zaman çekmez gibi :smiley-cool:
Valla merak edip aldık işte. Sümüksüz , gazsız olsunlar da kuzularımız...:teytey:

ayy minik anniş kaç yaşındasın maaşalah genç anneee olacaksın kısmetse ne güzelll allah nazardan saklasın a.s.

:mymeka:resımlerı alıntı yapma kız
sılsınler yoksa sılmesı zor olur
e hadı sende kkoyyyyyy

aha buda maymuncuk ben:lepi:
senın için ozel cekındım aytenciimmmmmm:teytey::roflol:

....................................................

Son düzenleme:
aaa kızlarrr süpersinizz vallaa serencim senin resmi görmedik eklenmedi sanırım. birde kızlar sizde hiç göbek falan yok ohh ne güzel ben kendimi zor taşıyorum yaa. hem eylül anneleri ve bebişlerine hiç göbeklerinizin resimlerini eklemediniz çabuk hemen orayada ekliyorsunuz. klava::CüvCüv:

sagol canım sen de çok tatlı bi anne olacaksın... o kadar küçük değilim de küçük gösterdiğimi söylerler genelde..25 yaşındayım :smiley-cool:

seren ya sen işyerindemisin, ayrıca pozunda çok hoş victoria secret hatunları vermez ya huuu bu pozuuuuuu :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…