2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

aytenin fotoğraflarını gördüm ben .. :)) görünmüyor muydu ? ::))
rica etsem alıntı yapan arkidişler de silebilirler di mi :))

1781. sayfada ekledim ben serencim.

tmm tmm arkalara kacmıs gül yuzun gordum cnm
bende seni sarısın sanıyorum nedenseee:icecream:
ama sende benım gıbı dosyalara burunmussun valla:roflolrtak yonumuz cıktı bacım
cok sekersın kıssss:1hug:
sılmek ıcınde tesekkur bolumu var ya
orda no dıye bı yer var oraya tıkla ve yazdıgın yazıyı sıl ............ bole nokta yap sılınır hemena.s.

benimki de kocaman canım..............

seren ya sen işyerindemisin, ayrıca pozunda çok hoş victoria secret hatunları vermez ya huuu bu pozuuuuuu :)))

evet şekerim onlarda kimmiş halt etmişler onları göbeemle ezerim valla:dilcikar:

buda normal fotomlülülülülülü

.................................

valla şimdi cektım kızlar
aslıcım benım ılk resmımı msnde gormustun hanı artıstık poz dedıgınız
buda son halım kız cokmu degısmısım ozamanlar
52 kıloydum şimdi 63 kilo oldum:çok üzgünüm:
baya bi değişme var herhaldeeeeşakkıdı
ayrıca benım gobıste baya buyudu mınık annişin valla nerdeyse hıc yok cansununda ole demekkı onların iç karnı genıs vay beeee:teytey:

Son düzenleme:
..........................

yavrum hepsı senınmiiiiisırnaşık şey

maşallah cüvcüv sende çok şeker cıkmıssın kısss

Son düzenleme:
cüvcüv çok tatlısın yaa maşaAllah ..
cansu göbiş çıkmış senin de artık :)) sen aslen bursalıydın değil mi ? yaa yurttan bir arkadaşıma çok benzettim seni ismi arzu o da bursalıydı :))

merhaba arkadaslar..
bugun kursum baslıyor (matematık) butunlemeye kadar haftada 2 gun gıdıcem..
ne olur bana dua edın de su sınavımı vereyım 1 tane matematık ıcın 3 e gecemeyecegım yoksa.. senağlama
bu halımle sıcaklarda kadıkoye gıdıcem ınsallah guzel bır sonuc alırım da deger..
gecemezsem gercekten kahrolucam cunkuu.. bır daha bır daha kurs sınav koca bır sene gerekıcek hemde oğlusum varken hepsı daha zor olucak..
bana dua edın.. senağlama

Artissssssst yakıyorsun yine ortalığı... maşallahhhh arkadaşımaaaa

Son düzenleme:
yok be serencim degişmemişsin hala fıstık gibinsin artistik pozlarını vermişsin yinee.

cnm o emzırme yastıgından hıc gormedım bende buyuklerden gordum alimmi diyede hala dusunuyorum sende istanbuldasın
neresınden aldın bi tarıf edermısın cnma.s.

canım ben eminönündeki irem bebenin karşısında özlem bebe diye biyer var ordan aldım hemde fiyatı da uygun diğer büyük olan 30ytl idi benim aldığım 10ytl

cüvcüv çok tatlısın yaa maşaAllah ..
cansu göbiş çıkmış senin de artık :)) sen aslen bursalıydın değil mi ? yaa yurttan bir arkadaşıma çok benzettim seni ismi arzu o da bursalıydı :))

Canım aslen bursa lıyım... Ben çanakkalede üni. okudum.. Yurtta kalmadım ama a.s

Bol şanslar canım.. inşallahh sınavını verirsin...

Kızlar geçmişi anca bitirdim ya... Ben anca işte girebiliyorum . Haftasonu ve akşamları o yüzden yokum.. 4-18 ağustos arasıda yıllık iznimi kullanacağım kısmetse.Sonra yine bi hafta çalışıp 26 ağustosta doğum iznine ayrılacağım bi sorun çıkmaz ise.
Bu arada iş yerinden bi arkadaş vardı hamile , aramızda 4-5 hafta gibi bişy vardı. Doğum yapmış , suyu gelmiş... Yani 3 hafta öncedn de olabilir kızlar...
Dikkatli olalım... Acaba çok zorlayınca mı bu su erken geliyor ya...:uhm:

Artissssssst yakıyorsun yine ortalığı... maşallahhhh arkadaşımaaaa

yok be serencim degişmemişsin hala fıstık gibinsin artistik pozlarını vermişsin yinee.

saolun kızlar çiçekleri eve yollayabilirsinizzz alkışa gerenk yuukkk:dance::dance:

canlarımmm hepınız supersınız valla ay bıde doguralım basımızda kırmızı kurdele kucagımızda yavrucaklar ole resım cekınıpte yollayalım valla yaaa
ay heycanlandım bırden valla hemen dogurasım geldı
arkadasımın gorumcesı demın dogum yaptı
sabah 8,30 da doguma gırdı 10,30 da dogumdan cıktı 2 saatlık bişey ay allahım hepımıze bole kolay dogum nasıp etsın yaa
kızıda bişekersırnaşık şey resmını yolladı şimdi koyımde bakın
bide 40 hafta 10 gunluk bebek demekki bebişler zamanını gecırınce bole kocaman cıkıyo:roflol:
baksanıza genc kız gıbı cıkmıs:roflol::roflol:

ama cok tatlı maşallah yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…