2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Ben geldimmmmmmmmmmm HU HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU:lepi:
KISLARRRRRRRRRRR
MAŞALLAH NE KAYNATMIŞINIZ YAHUUUUUUUUU ANCAK OKUDUM BUGÜN İŞTEYİM DE YAZAMADIM SABAHTAN
EEE NABERSİNİSSSSSSSSSS :teytey::teytey:

Resimleri alıntı yapanlar da silebilir mü? Şeniz
Serencim 1784. sayfada

Son düzenleme:
Herkese slm.kızlar maşallah hepiniz pek güzel çıkmışsınız fotolarda,merve canım hiç göbiş yok valla ben duba gibi oldum,bende koymak isterdim ama eşim kendi fotomu koyayım diyince tepki gösteriyo napiyim bende sizinkilere bakarım artık(Bu arada gece sıkışmışım sonra kalkmaya çalıştım acaip bi kasık ağrısı oldu korktum bende galiba hepinizde benzer sorunlar var kızlar inşallah şu kalan zamanımızda iyi geçsinde kuzucuklar sağlıkla gelsinler

evet evet benimkini alıntı yapanlar da silsin lütfeen..seren sen de alıntı yapmıştın sildin mi ? ayten silemiyoo ((
betül inşAllah matematiği verirsin.. kursta iyi dinle öğretmeni :)) tamam mı :)) Allah zihin açıklığı versin canım..

tesekkurler hılarya ınsallaaahhh verırım... a.s.

size küstüm dua ıstedık sunun surasında para değil ya kimse vermedi.. :dilcikar::dilcikar:

canımmmmmmmmmmmmmmmmm bol şansss
bebısın yanında oldugu surece ınanıyorumkı bu sınavı gececeksın tatlım
ay neguzel yavrusunla sınava gırıyorsun kıss

hoşgeldin canım sagol a.s. ben göbişi içime çektim :roflol: :roflol:
sen de koy kıss silersin sonra olmaz mı ?? :1hug:

cnm resmı tıkla sana yazdım ordan sila.s.

ayteeeeeeeeeeeeeenn burdan silsene kız yolladım sana acıklamasınııı
cansu mınıkannıs derya sılmemıssınız sız ben kendımden sıldım cuvcuv senıde sıldım cnm ama sız kendınızı sılmemıssınız sılın kalmasın bence kızlar:enbuyukkk:

tesekkur ederım hepınıze..
zorla aldım ıste oh canıma degsin.. :icecream:
oğlum zaten karnımda oldugu andan berı derslerden bıkms olsa gerek..
zavallı oglusum benım dogmadan basladı derslere.. :CüvCüv:

hoşgeldin canım sagol a.s. ben göbişi içime çektim :roflol: :roflol:
sen de koy kıss silersin sonra olmaz mı ?? :1hug:

Hoşbuldum canım valla bilg.da öyle bi resmim yok aktarmaya çalışayım en kısa zamanda sonra ondan gizli bikaç koyar silerim sizde görürsünüz pengueni:CüvCüv:,sen neler yaptın canım görüşmeyeli

sagol canım iyiyim çok şükür sen nasılsın bakalım :)
tamam canım benim de eşimin haberi yok ki zaten onlar bilmese de olur :)) söylemezsin olur biter a.s
ne pengueni kıss emiinim ne güzel olmuşsundur..hamişlik yakışmış herkese..

seren ben de sildim kendimi de ..ayteeenn silmiyor musun canım yavvv :a015:

[........................................................

tesekkurler hılarya ınsallaaahhh verırım... a.s.

size küstüm dua ıstedık sunun surasında para değil ya kimse vermedi.. :dilcikar::dilcikar:

aşk olsun betül , ben şu resim silme işlemleri ile uğraşıyodum canım kususra bakma . inşaşllahh bebeğinin şansınaaaa verirsin snavını bilrim tek dersten koca 1 sene uzatmak zor inaşşallah allahın izniyle geçersin. dualarımız seninle a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…