2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım ben 28.haftada gıttıgımde doktor sadece sezeryan olursa 2 hafta once alınır dedı ama onun dısında bırsey demedı olabılırmıymıs oyle bırsey acaba:uhm:

bizim bebişko ilk başından beri hep iki hafta önde çıkıyor haftası..en son 28. haftadaki ölçümler 30- 31. haftada gösteriyordu..benim dr.um da prof.dr. yaşı da var tecrübeli biri yani..o öyle diyor 1,5 2 hafta önce doğabilir diyor ama kesin öyle doğar demiyo tabii gamyoncuiremsu sezaryan olmasa da yani; kendiliğinden; büyüdüğü için doğabilirmiş..

Bence konuyu konu başlığına -arşiv- eki ekleyip sonuna da bilgilendirme notu koyup kilitleyip yeni başlık açmalarını sağlayalım.

evet canım aynen tam 2 hafta önde çıkıyor ölçümler..bizim dr da normal sorun yok diyo ama 1,5 - 2 hafta önce doğabilir diyo.. sizin dr da söylüyor mu bunu ?

Yok öyle demiyor belli olmaz kimi duruyor kimi geliveriyor 2 hafta erken olması bişey değil zaten sezeryanda 2 hafta önce alıyorlar sen yine o son tarihe güvenme hazırlıklı ol derim

Yok öyle demiyor belli olmaz kimi duruyor kimi geliveriyor 2 hafta erken olması bişey değil zaten sezeryanda 2 hafta önce alıyorlar sen yine o son tarihe güvenme hazırlıklı ol derim

evet haklısın hazırlıkları son hız tamamlamam gerek..daha hastane çantamı yapmadım bebişin elbiselerini yıkamadım oo çok işim var daha :çok üzgünüm: son ana daha var deyip güvenmemem lazım..hele ki sıcaklarda erken doğum yapanları okudum hep..ee bizim bebişler de tombiş zaten..erken gelmesine hazırlıklı olmamız lazım :smiley-cool: yarın dr gidiyoruz bakalım kaç kg olmuş bizim tombiş kızımız :CüvCüv:

Şöyle olacak bir hamişimiz 2008 eylül anneleri diye konu açacak onun linkini buraya koyup oradan devam edeceğiz o da yapışkan olacağı için kaybolmaz buraya gelen linkten gelip onu bulacak yerimseniben

ok tmm acın ozaman beklıyoruz yada ben acım farketmez:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…