2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım 3 nas 3 felak süresi oku aklına geldikçe özünde anlamı allahım tüm yarattıklarının
şerrinden sana sığımnırm demek ben sürekli okuyıorum biraz biryerim ağrısa bile
birde çok garip insanlar var doktora gittiğimde 4. erkek çocuğunu doğuracak bir kadın var dı bana senin ki kız mı diye sordu evet dedim annesine diyor ki bak görüyormusun millet
patır patır kız doğuruyor hemen 3 felak 3 nas okudum kızışıma nazar değmesin

seni en ön sıraya koyacam aslıcım sen heeeeç meraketmeeesırnaşık şey

deryacım 04/01/1983 dogumluyum aslında inadım cok yokturnaniknanik
ama bıldıgım şeyde ınat edıyorum işteee
oglaklar genelde suspus olurlar karamsar olurlar ıce kapanık olur ama nedense bende ole bişi yok hayatı gırgıra alıp yasıyorum iştelaelaelaelaelae

bu reim nerden konuyor yazışırken sonra nasıl siliniyor seren bende koyayaım .

ay sagolun kızlar bır suru fıkır vermıssınız:)))
deryacım baya bılen varmıs bak:=)

gevşen duasını ıyı aklıma getırdınız valla...çörekotunu bende duymustum onları deneyım bır..nazar boncugu hem kolumda hemde boynumda var ama neye yarar takılıp yere kapaklanmalar cok ıstedıgım seylerın yarım kalması hepsı ust uste gelıyor..

ya mıgrostakı %50 ındırım bıttımı kızlar yaa?ınsan haber verır beee yaaa

benim ve kocamın resmi var profilimde canım...hatat avatar olarak koymayı denedi de olmadı..makinamın resim kalitesi çok yüksek geldi söylemesi ayıp....:sm_cool:

Ben de jinefeme gidiyorum sibel hanıma evlendiğimden beri ona giderim geçen sene de ablamı doğurttu ondan memnunum biraz meşgul ama olsun ben de çok soru soran bir tip değilim.
Ssk ile anlaşmasını bitirdiğini bilmiyordum jinefemin bizim özel sigorta var o yüzden anadolu hastanesinde olsun dedik ablamda orda doğurdu geçen sene ama bütün hastaneler aynı bana göre biraz da insanın şansına bağlı.Orhan hoşgör duymadım hiç ama senheryerden fiyat al arayınca söylüyorlar fiyat ben sezeryan olucam anadoluda 2000ytl imiş.Yaşam hastanesi de güzeldir biz diğer hastalıklarımızda açıldığından beri oraya gidiyoruz ilk aylar düşük tehlikesi yaşadım acile gittim cemil karakuş geldi kadın doğumcu çok açıklayıcı çok pozitif bir doktordu inan o gece beni o düzeltti eğer ssk orda anlaşmalıysa oraya gidebilirsin doğum yapanlarda çok memnunmuş ordan.

Büyük migrosun içinde mothercare var şu an sezon indiriminde herşey çok uygun 8-10 tane tulum 20ytl falan ve bütün eksiğini de ordan tamamlayabilirsin.Taksit falan da yapıyorlar.Gecelikler sabahlıklar da çok uygundu ben pazardan aldım gerçi.
Ben de pek birşey almadım ablamın bebeği olunca onun kıyafetlerinden verdi bebekler çok az giyiyor eskimiyor bile ilk aylarda böyle geçiricez.sonra gerektikçe alırız zaten yazık ilk 1,5 ay doğru düzgün dışarı çıkmıyor tulum en güzeli bolca tulumla geçirir.Bez falan aldık marketlerde indirimli buldukça.Gideriz canım migros bana yakın sen uygun olduğunda haber edersin.yerimseniben

evet canım haklısın bende esımle yuruyuse cıkıyorum karsıdan bır kadın gelıyor kendı elınde cocugu var kocası yanında ama bana ayagımdan baslıyor kafama kadar suzerek bakıyor yaaa ınanılır gıbı degıl kafamçokkarıştı
bıraz yuruyorum tasa takılıyorum esım havada yakalıyor:uhm:
yuhhh yanı dedım gözun cıksın...anormal ne varsa herkes gobegıme bakıyor ya:uhm:

bu reim nerden konuyor yazışırken sonra nasıl siliniyor seren bende koyayaım .

işte bu adresten eklıyorsun cnmcımm

sonra gozata tıkla ordan resmı ekle host it! e tıkla sonra bekle ..........

bska sayfada ekledıgın resım cıkacak en alta gel ordakı en alttakı adresı kopyala buraya yapıstır okiş anladın

kopyalamakta klavyenın CTRL V YAPISTIRMAK CTRL C:icecream:

yok be güzelim ben de oğlağım 16 ocak doğum günüm...hiç de içine kpanık değilim..kapanık gibi görünüyormuyum :)))

Eşimde bir kızıyor ki önceden bana bu kadar bakan olmazdı şimdi bütün kadınlar inceliyor süzüyor eşimde diyor hiç hamile görmemişler mi ben de diyorum heralde dev gibiyim ah yazık falan mı diyolar kadınlarda kıyaslama var merak var çok fazla nazar değdiren de çok ben de ayet el kursi kolye takıyorum kondurmuyorum içimden sürekli de okurum insanların gözü göz değil

geçen yıl 24 eylülde doğum yapan bir arkadaşım vardı karnı büyüyünce derdi ki
ya burcu inanamassın dışarı çıkıyorum insanlar direkt karnıma bakıyorlar nazar dan çok korkuyorum ne yapacağımı şaşırdım şimdi anlıyorum insanlar çok tuhaf birde gelip
8 aylık hamile kadına ölü doğumlardan korkunç sancılı doğumlarından bahsetmiyorlar mı gıcık oluyorum , bide çok kilo almışşın diyenleri hiç saymıyorum bile

.................

işte ben ... :)) herkesi bekliyoruz hee ona göre :))

..................

bu da hamiş halim :))

Son düzenleyen: Moderatör:

aynen oyle bazen ben gormuyorum esım goruyor o da gecerken gozun cıksın dıyor kadına:roflol:
ama kadın hıc oralı degıl...bende senın gıbı acaba gobegım cok buyuk ondanmı bakıyorlar dıyorum bazen bu seferde komplekse gırıyorum yaaaaa
:uhm:

Nazar için küçük teflon tavaya bir kaç tutam adaçayı koyun ve ocakta ısıtın o tütsü gibi duman çıkarıyor ama çok yakmayın dumanlar çıkınca kapatın şöyle bir evi gezdirin evdeki nazarı kötü düşünceleri negatifliği götürürmüş kokusunu ben seviyorum ama eşim sinir oluyor onu da göz önüne alın
bir de kristal kuartz taşı eve konulunca eve gelen kişilerin negatif düşüncelerini hasetliklerini toplarmış pozitif enerji yaparmış
Daha önce de demiştim hamişlere, lohusalara aytaşı nazar için, kolay doğum ve bol süt için iyi gelirmiş ben aytaşından bilezik takıyorum :CüvCüv:

En iyisi de nazarı kondurmamak nazar değecek diye diye değdirirsiniz sonunda rahat olmak lazım bir de Allahtan başka koruyan olmaz tabi da bunlar da motive edici alternatifler

Son düzenleme:
....................

işte ben ... :)) herkesi bekliyoruz hee ona göre :))
[/QUOTE]

anammmm yerim seni kısssssırnaşık şey cok tatlı cıkmıssın cokta şekersin valla:1hug:
buarada bu son halin değil herhalde dimi evet dede düşüp bayıliimmmÇok üzgünüm çoook

Son düzenleme:
yok serencim son halim değil tabii ki geçen yazki halim ahh ahh eski günler :)) 1 ay önceki halimi koydum onu unutmuşum .. gördün mü :))

[........................................................

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…