2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bu arada ikili teste risk 1:120 000 cıktı doktor super 3 lüye gerek yok dedi .))

gözünaydın cnm allah sağlıkla doğumunuda nasip etsin inş:teytey::teytey::teytey:

gözün aydın canım bebişinin cinsiyetinide öğrendin çok şükürrr darısı hepimizin başınaaaa

Haklısınız arkadaşlar, bende sizin gibi olmuştum, çünkü forumlarda takvim nasıl yapılır diye okuduklarınızda eksik bilgi var.
bana takıldığınız yeri yazın ben size yardımcı olucam

Canım benim bak yapıştıracağım yeride buldum yalnız

bu adresin tamamınımı kopyalayıp yapıştırıcam onu bilemedim

Allahım Çok şükür yarabbim en sonunda yapabildim gebelik takvimini bu hamilelik beni çok değiştirdi kızlar algılamam yavaşladı sanırım.

kızllllllllaaaaaaaaar nasılsınızzzz ....ayşecim sonucun hayırlı olsunnn bu arada cinsiyeti belli olan bebişlere de selaaam

Kızlar selaaaammmm,nasılsınız bakalım,kaç gündür telf.ndaki bi arıza yüzünden net.ede giremedim inanın neler yazıştınız diye acaip merak ettim,bu arada bebişinin cinsiyeti belli olanlar olmuş şimdiden tebrik ediyorum,bakalım benimki daha gelecek ay belli olacak o zamana kadar merakla bekliyorum inşallah Allah herkesin gönlüne göre versina.s.:dance:

Kızlar 2 gündür kasıklarımda bi ağrı var gerçi dr.bu dönemlerde kasık ağrısı görülür sen kanamadan kork dedi ama yinede endişeleniyorum işte önemli bişey yoktur değilmi,keşke hayırlısıyla bebişlerimizi bi kucağımıza alsak

kızlar bebeği kımıldayan var mı? yaa sanki ben hareket edio gibi hissediom dünde aynı saatte böyle olmuştu sanki karnımda döndüğünü hissettim. Bide şu çatlak için ne yapıcaz artık göbişler büyümeye başladı ne kullansak badem yağı tüylenme yapıyor diyorlar ,bazılarıda badem ve susam yağını karıştırıp öyle kullanıyormuş yada kako yağı mı kullansak

sweet curse........... 1 Eylül................Cinsiyet
Güldenm.................3 Eylül................Cinsiyet
eylül_annesi............10 Eylül..............Cinsiyet
Bebeğim.................11 Eylül..............Cinsiyet
Yeniyaşam..............12 Eylül..............Cinsiyet
Bires..................... 13 Eylül.............. KIZ
müjdes...................13 Eylül...............KIZ
Delikız....................14 Eylül..............ERKEK
Kumralim................15 Eylül..............Cinsiyet
Sel-inn....................15 Eylül..............Cinsiyet
Mommy...................17 Eylül.............Cinsiyet
Bride..................... 19 Eylül..............Cinsiyet
6128......................19 Eylül..............Cinsiyet
Ariazoni...................19 Eylül..............ERKEK
cüvcüv.....................20 Eylül..............Cinsiyet
Öznur83..................20 Eylül............... KIZ
hilarya.................... 21 Eylül..............Cinsiyet
Minikanniş..............21 Eylül..............Cinsiyet
Wiski.....................21 Eylül..............Cinsiyet
İzmirgüzeli22...........22 Eylül..............Cinsiyet
Frekans...................23 Eylül..............Cinsiyet
İletişim....................23 Eylül..............Cinsiyet
gamzeli26................23 Eylül..............Cinsiyet
ayşe&serkan...........24 Eylül..............Cinsiyet
Siyah-beyaz............24 Eylül..............Cinsiyet
Gundogdus............. 24 Eylül..............Cinsiyet
alin.........................24 Eylül...............Cinsiyet
Hetcik83.................24 Eylül...............Cinsiyet
Papatyam............... 25 Eylül..............Cinsiyet
Anessa....................26 Eylül..............Cinsiyet
Dream81................ 27 Eylül..............Cinsiyet
Selin jülyen.............27 Eylül..............Cinsiyet
Kıvılcımm................27 Eylül...............Cinsiyet
Angelay................. 28 Eylül..............Cinsiyet
Amonra..................28 Eylül..............Cinsiyet
Sebek................... 29 Eylül.............. KIZ
Mehtapelif.............. 30 Eylül..............Cinsiyet

Arkadaşlar bebeğin hareketlerinin bu haftalarda hissedilmedi imkansız, Bunu hem kendi doktorum hemde tüm doktorlar söylüyor.Üzgünüm ama o hissettiğimiz şey başka birşey.Bir kadının ilk hamileliğiyse 20. haftada hissedermiş, fakat daha 2. hamileliğiyse 17. haftadan itibaren hisseden bayanlar varmış...

iletişimcim benimde iki gün önce kımıldama gibi bi hissim oldu ama gaz diye düşündüm Ben saf zeytinyagında karar kıldım arkadaşlar.geçen gün ugradığım bir cilt ve güzellik uzmanı çatlak kremlerinin bazılarının kana karışabildiğini!! söyledi.Endişendim tabii anneannem zeytinyagı dedi.vardır eskilerin bir bildiği..

Arkadaşlar bizim ikli test sonucu biraz sınırda çıktı, 1:423 ,doktorumuz endişe etmememiz gerektiğini söyledi,%99 sağlıklı bir bebişiniz olacak diyor sadece dikkat etmemiz gerekecek,umarım hepimiz sağlıklı bebişlerimize kavuşuruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…