2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Senem hoşgeldin :))
cisiyeti belli oldu mu senin bebişinin ?

Muscan takvimin görünmüyoo canım :)

kontrol panelinde detay bilgilerinizi guncelleyin kısmında kilo dogum takip cizelgesine kopyalıcaksın cnm

Yaaa sinir oldum yaa alıntı yaptığım kişinin yazısını ben yazmışım gibi görünüyor kızlar sizdede böyle oluyor muuuuuuuuuuu???

kız aynı tarihlerimiz çok güzel tavime bektım da bende bu hafta ikili testi yaptıracağım bakalım çok heycanlıyım umarım aksilik çıkmaz
:dance:

PAPATYAM canım arkadaşım çok geçmişolsun aradım eşin açtı telefonu tansiyonun düşmüşş çok geçmişolsun allah sanada bebeğinede şifalar versinnn bugünlerde geçer arkadaşımmm aman dikkat et kendine 5-2 tansiyon çok kötü yaaa.

HERKESİN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLARRRRRR

Hicrancim çik Geçmiş Olsun Cnm Umarim şimdi Biraz Iyisindir
çok Yormuşsun Kendini Okudumda ütü çamaşirr
Ama Arkadaşim Sen Bu Konuda çok Bilinçlisin Seni Uyarmamiza Gerek Yok
Ama Birazdaha Dikkat Yaa Nolurrr üzme Bizi

benimde ikili test sonuçlarım çıktı
herşey çok iyi şimdilik ..inşallah böyle devam eder
CRL(mm) : 45
NT(mm) : 1,1
NT (MoM) : 1,01
Free Beta hCG (ng/ml) : 15,42
PAPP-A (mU/l) : 1622,22
Free Beta hCG(MoM) : 0,25
PAPP-A(MoM) : 1,16
Trizomi 21 Trizomi 18
Temel Risk 1:1300 1:13000
Hesaplanan* 1:100000 1:100000

kızlar şu beta hcg ile ilgili diyorlarki 50 den küçük ise erkek büyük ise kız. var mı doğruluk payı ne dersiniz yoksa tutanlar şansa mı tutuyor.
cinsiyetini öğrenen arkadaşlar yazabilir mi hcg değerlerini?

günaydın kızlarrr..herkese iyi kandiller benim biraz moralim bozuk doktorumun tayini çıkmış gidecekmiş yani başka bir doktora gitmem gerekecek,birine alışınca başka bir doktora geçmek de zor geliyoo sanki yanlış bişey olacak gibi..(

günaydın, kandiliniz mübarek olsun..

wıskı olsun canım en azından yolun başındayken değişiyor yeni dr a da alışırsın inşallah

gozde cinsiyet belli olmadığı için bilmiyorum canım ama senin dediğin gibi 50 nin altı erkek oluyormuş genelde ama kesin birşey değil sanırım..

Günaydın arkadaşlarr
Sizlerinde kandili Mübarek olsun..

wiski canım içini ferah tut.. inşallah daha iyi bir doktor ile devam edeceksin...Belki daha çok memnun kalacaksın..

Allah hepimizin bebişine sağlık versin inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…