2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

KIZLARR EŞİM SONUCU ALMIŞŞŞŞŞŞŞ 1:10 000 ÇIKMIŞŞ İKİLİ TARAMA TESTİ RİKS TESPİT EDİLMEMİŞTİR DİYOOOOO 1::10 000 NASIL Bİ SANUÇÇÇÇ

KIZLARR EŞİM SONUCU ALMIŞŞŞŞŞŞŞ 1:10 000 ÇIKMIŞŞ İKİLİ TARAMA TESTİ RİKS TESPİT EDİLMEMİŞTİR DİYOOOOO 1::10 000 NASIL Bİ SANUÇÇÇÇ

hadi GÖZÜN AYDIN ayşecimmm benim bildiğim kadarı ile süpperrrr sonucunnn allah sıkıntı vermesin hiçbirimizin bebişineee benimkide pazartesi belli olcakkk ama ense ölçümü 1,7 çıktı bakalımmm risk derecesi kaç çıkacakkk

gözün aydın ayşeciğim.darısı tüm sonuç bekleyenlerin başına.onlarında inşallah güzel çıkar sonuçları.

Canım ya sen naptın dün sanırım ikili testin vardı senin yanlış hatırlamıyorsam.Bebeğin cinsiyeti belli oldumu nasıl yapılıyo ikili tarama testi kandan mı çok merak ettim

cnm dr ikili test yapmadı yaaaCADIARZUdediki gerek yok 3 lü yaparız dedi bende ii dedim cinsiyette sölemedi ama olsun demi yaniiii sonra ögrensekte olur ama eşim tuturdu ben gördüm erkek diyee dr gmremedi o nasıl gmrdüyse:dance:

günaydın arkadaşlar benimde sonuç perşembe günü dün sizlerin ense kalınlıklarını görünce çok panik yaptım sağolsun arkadaşlar bir hayli moral verdi ama sıkıntıdan burnum dudağım hep uçuklamış (

Ense ölçümüde 1,12
Arkadaşlarr Bakalimm Saat 11,30 Dr Arayacam Bakalimm O Ne Diyecekk Inşallahh Tüm Arkadaşlarimin Sonuçlari Iyi çikar Allahin Izniyle

Evet Canimm Son Aylara Doğru Belli Olurr Daha Doğrusu Rahim Açilirsa Normal Olurr Tabi Bebekte Dönerse.........

normal mi sezeryanla mı olacağını söylemiyolar sadece normal gidiyo diyolar ama nasıl doğum yapacağımız doğum sırasında belli olacak durumumuz hangi şekilde doğum yapmaya müsait olursa anne ve bebek için hangisi daha sağlıklı olacaksa öyle doğum yapıcaz kısmet olursa inşallah

Ya kızlar şu baby gagadan gebelik takvimini bi beceremedim ya kendime hayret ediyorum nasıl yapamıyorum ya nasıl

benim de ikili test cumartesi.. ense kalınlığını doktor ulrasında mı ölçüyor.. ayrıca kan verince anladığım kadarıyla sonucu hemen çıkmıyor dimi? beklemek gerek herhalde ..bilgilendiriseniz sevinirim.. inş. hepimizin güzel çıkar.. hepsi de sağlıklı bebekler olur inş.

hayırlısı olsun canım ama anlayamadım ben 0,3 nasıl oluyor herkes 1,2 - 1,3 - 1,7 - 1,6 gibi rakamlar sölüyorrr sen 0,3 diyorsun yanlş yazmış olmayasınn

Benimde ense kalınlığım 0,9 du belki oda benim gibi erken gitmiştir ben 11+2 de ölçtürmüştüm.

Yada Baby Gaga Ta Ayarlari Yap Kontrol Panelinde Detayli Bilgileri Düzelte Gir Sayfanin Sonunda Kilo Bölümüne Kopyala Kaydet Gell Okiş.

Ya kızlar şu baby gagadan gebelik takvimini bi beceremedim ya kendime hayret ediyorum nasıl yapamıyorum ya nasıl

Selam işin püf noktası var, ortadaki yazının sadece url den sonraki http ile başlayan ve png ile biten yere kadar kopyalıyorsun.Yani tam ortayı.Hepsini kopyalayınca olmuyor.Ben çözene kadar baya sinir harbi yaşamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…